Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dzamia

Czy jest na forum miły Pan po 40 który szuka bratniej duszy ?

Polecane posty

Gość Dzamia

Jestem po 40 tce z wawy, 5 lat po rozwodzie , wychowuje 15 letnia córkę.Czuję się samotna a zycie ucieka mi poprzez palce. Dni lecą jeden za drugim a w moim życiu nic się nie zmienia.Podobno jestem atrakcyjna ale nie szukam nikogo na siłę, czekam , może kiedyś los sprawi, że sie miło zaskoczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomyleniec
Wiesz na pewno są tacy tylko chyba nie na tym forum. No i co to znaczy miły pan - masz jakieś bliższe kryteria ? Ja też jestem po przejściach i w trakcie następnych - chyba taki mój los koślawy. Wszystko idzie nie tak jak miało. Jestem w drugim związku który właśnie się rozpada . Chyba mam doła bo nie tak sobie wszystko wyobrażałem. Przestaję wierzyć że mogę spotkać normalną kobietę bez problemów emocjonalnych, która nie będzie mi stawiać warunków I taka rada - na tym forum jest chyba dość bezpiecznie ale uważaj bo internet jest pełen pomyleńców pełnych złej woli i podstępu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drzemia
Nie szukam na siłe .Jak nie przez ..neta to przez co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdarzają się wyjątki,nie powiem,czasami można na prawdę miło spędzić czas pisząc z kimś. Ale najlepiej to wyjść do ludzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzamia
No wlaśnie najlepiej wyjść do ludzi, tyle ich w koło nas a tak ciężko wpaść na kogoś odpowiedniego. ja chyba jestem typem kopciuszka który siedzi i czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciesz szukasz
na siłę. Samotna kobieta żyć może, a ty robisz z siebie towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzamia,uwierz.Wiem co mówisz i co czujesz:D Mam to samo. Tylko fajnie tak komuś radzić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dzis
Ale przecież szukanie znajomosci w necie nie wyklucza szukania ich w realu. Można mieć towarzystwo tu i tu, można poznać ludzi z innych miast ;-) co w tym złego? Oczywiscie trzeba uważać, ale popaprańcy sa i w necie i w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem44
ale bez zobowiązań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem44 ale bez zobowiązań! Jak nie masz zobowiązań to super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzamia
ty też kogos szukasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×