Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

desperatkabecia

Ciąża...

Polecane posty

czy słyszeliście o sytuacji kiedy laska chciała złapać faceta na dziecko zrobiła mu dobrze i sama sobie włożyła spermę do pochwy i zaszła w ciąże?? moja koleżanka się chwali że w taki właśnie sposób zostanie mamą, jak dla mnie żałosne, i nie wiem czy tak do końca prawdziwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeczek21
Ja słyszalem historię o kolesiu, który miał wyskoczyć pod sam koniec, na co panna złapała go nogami i krzyknęła "ZOSTAŃ OJCEM MOJEGO DZIECKA". Ten niewiele myśląc strzelił jej z pięści w facjatę, złamał nos i nie zapłodnił nieszczęsnej desperatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomimo mojego nicku:) to historia na szczęście nie o mnie:) ale powiem was że myślałam że nic mnie w życiu nie zaskoczy...a jednak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeczek21
Jeśli chodzi o to kto, z kim i w jakich okolicznościach zajdzie w ciążę to mnie chyba na serio nic nie zaskoczy. Chyba jakaś moja partnerka musiałaby zajść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taram tam tamm
Ja jak oglądałam "SĄD RODZINNY" to była taka sprawa, przyznała się pod koniec sprawy, że zrobiła mu lodzika, wsadziła do lodówki spermę i codziennie sobie wlewała sama, i zaszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeczek21
Odwołuję swój poprzedni post ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym tez słyszałam :) haha dobre:) czyli ta moja koleżanka mogła mówić prawdę, szkoda tylko że koleś jest utopiony bo żyć mu laska nie daje, a dla neigo to była chyba tylko przygoda, na pewno nie chciał się z nią żenić i mieć dzieci, przynajmniej nie na tym etapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola23
strzykawka tez można ile lasek takich jest!:) coraz więcej jednak dzieci w naszym kraju beda sie rodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×