Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Panna julietta

Gdzie kupić notebooka?????

Polecane posty

Gość moni93
Jeśli chodzi o laptop to ja musiałam kupic za min 3k bo studiuję fizykę techniczną i mam dużo zajęć gdzie muszę wykorzystywac programy graficzne typu Photoshop i do projektowania typu autocad, sketch up czy 3ds max. Kupiłam w sferisie Della Inspiron z prockiem i7 , grafiką 2GB i dyskiem hybrydowym. Jestem bardzo zadowolona z tego lapka i polecam wszystkim Della.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gidon
Takich netbooków najlepiej szukać w sklepach typu euro, w media expercie, sferisie, xcomie, na allegro można popatrzeć. Choć sam osobiście nie polecam netbooka lepiej chyba byłoby kupić tablet z klawiaturą typu lenovo mix 300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w życiu, żaden MediaMarkt, MediaExpert czy Euro! Laptopa czy tablet zawsze kupuję w sklepie komputerowym typu X-com, Komptronik czy Sferis. Powód jest prosty, jak coś zacznie się dziać złego ze sprzętem to w markecie Ci nie pomogą tylko skierują do okienka z reklamacjami, a w typowym salonie jw zawsze Ci ktoś pomoże i poradzi, a może okazać się, że to jakaś pierdoła i nie trzeba będzie wysyłać sprzętu na 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez dziobacz.pl spróbuj, to jest taki dosyc nowy portal, zgłasza się tam jaki sprzet chce się kupić, jak pojawi się więcej chętnych na ten sam sprzęt to obnizaja cene u dystrybutora i taniej mozna kupic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może na arena.pl? fajna platforma, bardzo wygodnie. i mają dobry program punktowy, za same zakupy punkty, które można wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się odnośnie zakupu tableta z klawiaturą typu lenovo miix 3 zamiast netbooka, napewno będzie działał płynniej, odnośnie sklepu komputerowego to nie wiem czy Sferis się strikte zalicza bo ma w asortymencie AGD i inne produkty wykraczjące poza obręb komputerowy. Jeśli chodzi o gwarancje to wszystkie sklepy nawet te komputerowe wysyłają do serwisu producenta z tego co mi wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio kupowałam w sferisie tylko nie na stronie a na allegro i miałam dobrą cenę i mogłam odebrać w salonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domik45
tak na dobrą sprawę to chyba lepiej polować na promocje/ wyprzedaże/okazje dnia itp i tak jak ktoś już wyżej pisał lepiej sobie odpuścić te większe sieciówki, właśnie w tych mniejszych sferis, vobi dużo lepiej Ci doradzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sferisie mogą być fajne promocje ale nie ważne gdzie będziesz szukać,zwracaj uwagę na to czy jest z systemem http://www.sferis.pl/p/401277-laptop-asus-r540sa-xx040-n3700-156hd-4gb-1tb-int-usb31-dvdrw-noos.html tu go brak http://www.sferis.pl/p/372269-laptop-lenovo-b50-30-59-444851-n2840-156-2gb-320gb-int-win81.html a tu jest :) tylko,że sa 2gb a tam 4gb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matheooo
euro, sferis? pewnie w każdym tego typu sklepie dostaniesz coś w tej cenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KacperDe
Na pewno odradzam allegro czy inne tego typu aukcja, chyba, ze wystawia je sklep... Widziałem, że xcom, sferis, komptronik sprzedają przez allegro i czasem faktycznie trochę taniej niż w sklepie stacjonarnym, przynajmniej spotkałem się z tym w komutroniku, jakieś 60 zł zaoszczędziłem więc zawsze coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillaa_1
Ja swój kupiłam na sferis.pl maja spory wybór na pewno znajdziesz coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giero
Zgadzam się w sferisie maja duży wybór, ostatnio zamawiałem u nich tablet lenovo.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kireko
Widzę że sporo ludzi zamawia w sferisie, kiedyś też coś tam zamawiałem, muszę aż zerknąć jak to u nich wychodzi cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×