Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaonaonaona...

małe piersi

Polecane posty

Gość hhhhhyyyouodoc
poco ma wypychac kogo chce oszukac ??? przyszelgo potencjalnego chlopaka i tak wyjdzie co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhyyyouodoc
zyjesz dalej trafi sie oferma co lubi plaskie, pewnie bedzie sex non stop od tylca zeby nie patrzec na ta mizerie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten tyshe
no ale pozycja na hiszpana przy mniejszych odpada ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozycja hiszpana jest fajna
tylko dla faceta niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten tyshe
no nie do końca:p partnerce widok przyjemność może sprawiać. Przy okazji może pocałować;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piersi wporządku,każde są ładne na swój sposób,ja szczególnie nie zwracam uwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona..
"hhhhhyyyouodoc zyjesz dalej trafi sie oferma co lubi plaskie, pewnie bedzie sex non stop od tylca zeby nie patrzec na ta mizerie." czyżbyś biedaczku to przerabiał??? o dziwo mam dość bogate życie erotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przerabiał,miałem kobiety o naprawdę duuużych,ale mnie i tak tylko twarz i pupa kręci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madddddddd
na hiszpana lol nie słyszałam jak wygląda i czemu jest nie wygodna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhyyyouodoc
tak przerabiałem to, mam kumpele fajna laska fajnie sie rucha no i stanik na poduszkach ze niewiadomo co i jak. napilismy sie i wyladowalismy w wyrku, sex byl nieziemski chociaz malo pamietalem, ona zadzwonila na nastepny dzien zeby jebnac powtorke, niestety tym razem na trzezwo. rozebrala sie lukam a tu decha, kutas ledwo stana, opierdolila mi laske deko na jezdzca i od tylu bo inaczej nieszlo jej jebac chyba ze po pijaku. po tej akcji powiedzialem ze nic z tego nie bedzie.... i tak to bylo, deski nie moj typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa piekne a temu ktory mowi ze 6 tys kosztuje powiekszeni niech sie w lep pierdolnie jak bym chcial dotykac i calowac sylikon to go sobie kupie w sklepie a jak piersi to maja byc prawdziwe a nie jakies sztuczne z wydrapywanego sylikonu z pomiedzy framog w oknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhhhyyyouodoc To się impotencja nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbkce
fajne masz cycuszki. Ale bym possał te sutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrocheWredna24
przeciez ona nie ma piersi, a jak ma to nazwalabym je baaardzo malymi.. nie ma co jej poprawiac humoru skoro pyta o szczere opinie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fetyszysta*Stóp
Mi się bardzo podobają takie ;D patrząc na twoje śmiało mogę powiedzieć, że z fetyszu stóp mógłbym zrezygnować dla nich na rzecz fetyszu piersi hyhyh xD. Takie są bardzo fajne i na starość nie wiszą do ziemi jak wielu paniom, co stanika nie potrafią dopasować ;D. Wiadome, że jak zajdziesz w ciąże to się mocno powiększą i może już takie zostaną ^^ bądź naturalna to jest sexy a jak ktoś woli sztuczne to jego problem niech sobie dmuchaną lale kupi z dużymi byhaha xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomi255
A mi sie własnie podobają piersi z dużymi ciemnymi aureolkami (jak to ktoś napisał wczesniej) wokół sutka . Niestety moja kobieta ma duze piersi ale malutkie sutki i bez tych aureolek. Nie ma czego pieścić języczkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona...
dziękuję za pozytywne jak i oczywiście negatywne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamillllllllllllllllllllllllll
te wszystkie kasliwe wypowiedzi to pewnie podszywy sfrustrowanych dziewczyn z wielkimi cycami, ktore wyglada fajnie tylko w momencie gdy sa na sile wepchniete do cyckonosza, ale kiedy musza sciagnac ten cyckonosz, to nagle ich pewnosc siebie bardzo spada i cyce tez mi opadaja i juz nie jest tak pieknie, gdyz te wielkie C lub D, które do tej pory były atutem w staniku pokazuja swoja prawdziwe oblicze i staja się wiszacymi worami z piachem lub uszami jamnika. Taka prawda. Rzadko kiedy cycki wieksza nic B nie są obwisłe. Ja lubie cycki maksymalnie do B, wieksze sa dla mnie odrzucajace. Do autorki - masz super cycuszki, zlosliwymi komentarzami sie nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona...
spoczko :) nie jestem zakompleksioną nastolatką mam już swoje lata, a to pytanie zadałam z ciekawości. teraz inne kobiety z małymi piersiami mogą zobaczyć, że większość mężczyzn i tak woli mniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jednak nie
woli mniejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona...
jak widać nawet nie eksponowałam "cytrynek" , zdjęcie zrobiłam ot tak, przed lustrem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona...
na 40 pare odp większość była na tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona...
no ok źle ujęłam, podobają im się mniejsze... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynko
hahaha ale sie usmiałem naprawde myslisz ze wiekszosc facetow lubi deski?moze twoje podniecaja zakopleksionych prawikow na kafe.Uwielbiam duze pelne piersi i moi kuple takze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona, nie wiem czemu ważasz, że małe piersi są bardziej wrażliwe? Ja na wrażliwość moich nie narzekam. Wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolsia
jestes zalosna myslisz ze jak wystawisz cycki na kafe to lepiej bedziesz sie czuc ze swoimi kompleksami na temat malych piersi?Marny sposob na dowartosciowanie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska111111111109999999999990
jezu ludzie wy nie macie nic innego niz krytykowanie innych nie podoba sie to ok kazdy ma swoj gust ale po co wyjezdzacie z hamskimi komenatrzami i doprowadzacie do klotni czy faceci wola male piersi czy duze nie ma to jak byc mega zakompleksiona baba i udowadniac swoje racje na portalu spolecznosciowym... a facetom podobaja sie piersi swoich kobiet zarowno te male jak i duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaonaona...
czyli robi się coraz ciekawiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×