Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

Gość olciaaa91
Majka 89- mi najbardziej podoba się model 1106 i 1118 :) My kupujemy Żołądkową DeLux :) Najlepsza jak dla nas, a i cena nie jest wysoka :) Tak myślę :) My stwierdziliśmy, że suknię i garnitur wraz z dodatkami kupimy dopiero w przyszłym roku bo jakbyśmy kupili teraz to zdążyłoby nam się to znudzić :) My ostatnio zaklepaliśmy już orkiestrę. Cenowo w miarę, ale jakościowo najlepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dawno mnie nie bylo :) mam laptop zepsuty wiec moge siedziec na necie tylko w pracy a to tez nie zawsze... tez zastanawiamy sie jaka wodke kupic bo w lipcu bedziemy kupowac i obraczki tez :) pozdrawiam p.s. jak bede miala wiecej czasu to poczytam dokladnie wasze posty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ;) Zamówiliśmy dzisiaj obrączki :) Wpłaciliśmy zaliczkę i umówiliśmy się, żeby odbiór był w październiku, jak wrócimy do Polski :) Ale mam radochę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaaa91
Mnie troszkę przerażają te wszystkie sprawy finansowe związane z weselem... To, co teraz wydajemy to są tylko zaliczki. Mam nadzieję, że uda nam się uzbierać całą kwotę tak, żebyśmy nie musieli brać od rodziców. Mama powiedziała, że 1/3 pieniążków nam dadzą, ale ja nie chcę obciążać ich takim wydatkiem. Codziennie myślę, czy nam się uda :) A co najgorsze, to to, że nie wiem jak długo będę pracować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limuzyna
www.biala-limuzyna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajek
Jeśli dopiero planujecie ślub i wesele polecam ciekawe artykuły i bogatą ofertę firm ślubnych z całej Polski. [url=http://wszystko-dla-slubu.pl/]Wszystko o ślubie Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesłysząca88
Hej dziewczyny, dawno tutaj nie byłam, bo miałam nawał nauki i się opłacało, obroniłam się :) Mam też już zaklepaną datę ślubu :) Bierzemy 14.09.2013r :) Mam już załatwioną restaurację i zespół muzyczny :) Teraz szukamy fotografa i kamerzystę oraz samochodu do wynajmu :) Majka---------------------------27.07.2013--------------- Gdańsk Malapannamloda--------------13.04.2013---------------Opole rosaaa--------------------------15.08.2013--------------- Rzeszów baba śląska--------------------15.06.2013----------------Gliwic e aquku---------------------------27.07.2013--------------- -Kraków molekularna-------------------20.04.2013----------------Gdynia taka sobie jaa----------------13.04.2013----------------Kraków dorociczka.....................14.09.2013................ Zabrze rybenka1988natka............20.06.2013................Rybnik Meena_Harper.................31.08.2013................Katowice olciaaa91-----------------------28.09.2013--------------- Żary dominika2013.................07.09.2013.................Radom Niesłysząca88...............14.09.2013............Dąbrowa Górnicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaaa91
Niesłysząca88- a jaki samochód chcecie? :) My stwierdziliśmy, że autko pożyczymy od znajomego :) I on nas zawiezie za darmo. Nie będziemy musieli płacić za wypożyczenie :) A ja ciągle się zastanawiam kiedy wybrać się do Księdza... Wydaje mi się, że jest jeszcze dużo czasu i, że proboszcz powie, że za wcześnie przyszliśmy... Poza tym boję się rozmowy z nim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
Niesłysząca,mamy ten sam termin,my kupujemy wyborową ,mamy zespół,kamerzystę jeszcze nad fotografem się zastanawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesłysząca88
Hej olciaaa91 :) Z moim ukochanym chcemy wynajmować auto Chrysler 300C czarny sportowy. No i niebawem je załatwimy :) My nie mamy nic, żeby mieć trochę taniej po znajomości. Co do księdza to załatwimy dopiero w styczniu, popytamy sobie na kolędzie szczegółowo i bezstresowo :) Hej dorociczka :) Niop, razem ślubujemy w tym samym dniu :) Co do wódki, to jeszcze się zastanawiamy. Myśleliśmy nad Bols i Panem Tadeuszem. No i chcemy też jakieś wino kupić, bo ja za wódką nie przepadam. Co do fotografa i kamerzysty to też się nad tym zastanawiamy :) Gorąco Was pozdrawiam dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, mogę się dołączyć do topiku ? ;) Widzę, że tu już przygotowania pełną parą idą. Biorę ślub 20.04.2013, dzisiaj jedziemy podpisać umowę z restauracją :) Z tego co czytam u was, to już nawet obrączki zamawiacie ! A mi jakoś wydawało się, że to jeszcze tyyyle czasu ;) Nauki przedślubne robimy w lipcu. Kurcze, ja też za rok w tym czasie będę już mężatką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska200
hej dziewczyny!!! ja biore slub 20 lipca 2013...mamy dopiero załatwioną sale, orkiestrę i drużbę i nic wiecej; :) szukam jakiegos kamerzysty z nowego sącza bądz okolic moze polecicie mi jakiegos dobrego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, ależ ja dawno nic nie pisałam :) Nawet mnie nie ma w tabelce :) Zaraz to nadrobię! Fajnie, że jest nas coraz więcej. Czytam o waszych przygotowaniach i myślę, że my chyba za bardzo olewamy temat ;) Obecnie szukam smyczków do kościoła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny, a szczególnie Kreskę, która bierze ślub wtedy co ja ;) Ja już jestem w Norwegii, Mąż właśnie poszedł po napoje do drinków i zaczynamy weekend :P Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, też dość dawno się tu nie pokazywałam :P Sesja :) Na szczęście wszystkie egzaminy już za mną, z sukcesem. Znajoma w zeszłą sobotę brała ślub w parafii, gdzie my planujemy (i jesteśmy wstępnie umówieni z proboszczem na termin), zapytałam ją o szczegóły przygotowań. Powiedziała, że proboszcz bierze 300 zł. To chyba niedużo, prawda? Poleciła też dekoratorkę i skrzypaczkę, i chyba się zdecydujemy. Dobrze zawsze pytać o coś sprawdzonego :) Pozdrawiam Was, drogie Panny Młode!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak - molekularna - 20 kwietnia :) Dzisiaj zaklepana sala, z tego co mówił właściciel, to sporo są w stanie zorganizować sami, typu dekoracje, bufety i inne atrakcje, w bardzo rozsądnych cenach, więc chociaż odpadnie szukanie dodatkowych firm cateringowych, tudzież ubijanie prosiaka na własną rękę :P Kiedy najlepiej iść do księdza ? i czy to ma jakieś znaczenie, w czyjej parafii bierzemy ślub? i mamy iść do obydwu? Meena_Harper - też mam sesję.. niestety jeszcze 1 egz został, a zapał się ulotnił :P i tyle jest ciekawszych zajęć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam :) witam takze nowe kolezanki! U mnie po staremu dalej debatujemy czy kupic spirytus i rozrobic albo jakas inna wodke kupic. No i obraczki chcemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w poniedziałek :) Miałam nadrobić tabelkę: Majka---------------------------27.07.2013--------------- Gdańsk Malapannamloda--------------13.04.2013---------------Opol e rosaaa--------------------------15.08.2013--------------- Rzeszów baba śląska--------------------15.06.2013----------------Gliwic e aquku---------------------------27.07.2013--------------- -Kraków molekularna-------------------20.04.2013----------------G dynia taka sobie jaa----------------13.04.2013----------------Kraków dorociczka.....................14.09.2013................ Zabrze rybenka1988natka............20.06.2013................Ryb nik Meena_Harper.................31.08.2013................Ka towice olciaaa91-----------------------28.09.2013--------------- Żary dominika2013.................07.09.2013.................R adom Niesłysząca88...............14.09.2013............Dąbr owa Górnicza jagodka1.....................04.05.2013..............Gdańsk I wpisuję Gdańsk, chociaż nie wiem gdzie będzie ślub.... Wesele robimy w hotelu w Rumi i byliśmy w sobotę obejrzeć kilka 8 kościołów w Gdyni, Rumi i Redzie i sprawdzić dojazd, położenie etc i nie wiem mam mętlik w głowie. Zastanawiam się ile wcześniej trzeba wszystko załatwić w kościele? Już ktoś o to wyżej pytał. Meena_Harper powiedz ile za skrzypaczkę masz zapłacić i czy chcesz jedną? Ja bym chciała dwie osoby (*skrzypce i altówkę). Na zapytanie o cenę odpisały mi dwa zespoły i koszt to około 600zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodka, robicie może wesele w Adrii? My pojdziemy do Koscioła jak moj narzeczony wroci do PL na Boże Narodzenie. Myślę, że wcześniej nie ma potrzeby, tym bardziej, że kwiecień nie jest obleganym miesiącem, jeśli chodzi o śluby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molekularna Wesele robimy w Faltomie :) a chcę iść teraz, bo jednak bierzemy ślub w długi weekend i może jest trochę chętnych, więc wolę się wcześniej upewnić Słuchajcie poczytałam fora internetowe dotyczące ślubu w nieswojej parafii i słabo się robi, bo trzeba płacić, w swojej, w tej w której ślub itd! no masakra! Jak mam iść do proboszcza parafii, w której mieszkam, to odechciewa mi się ślubu... Dziewczyny bierzecie śluby w obcych parafiach? Wiecie jak to się odbywa? I czy nauki przedmałżeńskie trzeba robić w kościele, w którym bierze się ślub czy obojętnie gdzie? W sumie to temat nauk w moim przypadku też jest dość zabawny, jestem już po ślubie cywilnym i mam dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Narzeczone:) Przestałam już wierzyć, że kiedyś i ja będę mogła dołączyć do ślubnego forum a jednak udało się:) Nasz termin - 4 maj, czyli tak jak jagodka1 :) Majowy ślub był zawsze moim marzeniem i nawet jakby lało to będę obrzydliwie szczęśliwa:) Jagodka, ja też będę brać ślub w innej parafii i z tego co wiem, to nauki przedmałżeńskie robisz gdzie chcesz (rok temu koleżanka brała ślub i nauki mieli w innym kościele niż ślub i własne parafie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jagodka1 :) Dziewczyna, która gra na skrzypcach na ślubach, jest studentką i tak sobie dorabia - bierze sto złotych za mszę. To niedużo, ale w mojej miejscowości tak to wygląda, np. trąbka na pogrzebie też tyle kosztuje. Bierzemy ślub w mojej parafii m. in. dlatego, że mam dobry kontakt z proboszczem, Powiedział, ze możemy zrobić nauki gdzie chcemy i jak chcemy, on nam to uzna. Także nie ma problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_ag
Jak nie chcesz przepłacic to zamów sobie ślub na robimyfotografie.pl bo taniej nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejt-Frut
Grupa Grejt-Frut oferuje swoje usługi na weselach, studniówkach, eventach, dancingach, festynach i innych. http://www.grejt-frut.pl/ Zespół muzyczny Lubuskie - wesele Lubuskie - Zielona Góra Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Lalunie!! Co tak cichutko siedzicie? Mam nadzieję, że żadna z Was się nie rozmyśliła ;) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Haha u mnie też bez zmian :D Na razie szukamy sali i wcale nie jest tak łatwo. Już dwa nasze typy odpadły bo zajęty termin. Dziewczyny, dużo spraw macie już pozałatwianych? Bo my tylko zespół mamy i nie wiem czy już zacząć się stresować:) malapannamloda oj fajnie z tym urlopem! Jedziecie gdzieś razem z Narzeczonym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrin, my mamy hotel w którym będzie wesele, fotografa, DJa, fryzjerkę, kosmetyczkę. Na dniach chcemy załatwić kościół. A w sobotę umówiłam się do salonu sukien na przymiarki :) (Salon CelebrityBridal, sprzedaje suknie Cymbeline). Ja chcę większość zamknąć w tym roku. Zastanawiam się czy ubiegać się o wizę do USA czy w końcu je zniosą (tam się wybieramy w podróż poślubną). zazdroszczę urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×