Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

Gość alexisesa
Hej, Dominiko. Padł serwer na naszym forum, ale rozmawiałyśmy z Iwoną, że powinni je naprawić po weekendzie. Z niecierpliwością oczekujemy na Twoje fotki. Do zobaczenia na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Ale mnie pocieszyłyście :D brak forum źle odbija się na mojej psychice - czegoś mi brakuje :) Dominiko a jak zdjęcia? Jesteś zadowolona ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też jakoś dziwnie gdy nie mogę tam wejść:) wrażeniami już się podzieliłam na forum, ale pewnie nikt wpisu nie zdążył przeczytać. Ze zdjęć jestem zadowolona chociaż są po prostu zwyczajne bez jakiś rewelacji, ale też złe nie są. Obróbce chyba żadnej nie zostały poddane. Co do filmu mam uwagi i to sporo uwag, oglądałam płytę już 3 razy. Uzyte zostały piosenki które nie do końca mi pasują. Niby miało być zabawnie, ale wyszlo nie po mojemu. Bo to nie moje klimaty. Aczkolwiek nie jest źle i im wiecej ogladam tym bardziej sie przekonuje do tego typu montazu ale wow nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny dzień bez forum działa na mnie bardzo depresyjnie :/ Ktoś wie, kiedy ruszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikaaaaa2013
Ja nic nie wiem na ten temat niestety:/ właśnie wycięłam i wgrywam dla Was filmik z przysięgą naszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kara za rozwalenie forum na kafeterii jakimis tajnymi spiskami poza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio rozwaliłyśmy forum na Kafeterii? Dzięki za komplement :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMPhoto
Jesli ktoś szuka fotografa zapraszam www.fotograf-slubny-warszawa plenery w górach www.plenerslubnywgorach.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczęta, mamy moc! :D Niech żyją tajne spiski! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś czuję, że trzeba będzie wyspiskować nowe forum, bo coś się nie kwapią z naprawą tamtego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiemy :( Problem zgłoszony, ale nikt nie kwapi się, żeby coś z tym zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praktycznie to od soboty już nie chodzi, ale ogólnie inne fora tam chodzą bez zarzutu tylko z naszym coś nie tak:( A mi miejsca gdzie mogłyśmy się spotkać i pogadać bardzo brakuje. Niech się wezmą do roboty i go zrobią wreszcie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Wam się skończy cierpliwość to dajcie znać - założymy nowe, w innym portalu. Szkoda mi tamtego, szczególnie zdjęć, które powgrywałyśmy, dlatego się wstrzymuję, ale w nieskończoność czekać nie będziemy przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wam powiem tak jestem na tym waszym forum i wiem o czym piszecie widze wasze zdjecia i wasze relacje i nowinki. i gdybym chciala to bym to wszystko tu przekopiowala :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Canibal Kiss
Na co czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Canibal Kiss
No to dajesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda09
Jeśli ktoś planuje ciekawe wesele w malowniczej okolicy to można zawsze skorzystać z sali weselnej w http://www.palacstaniszow.pl/. Urocze i dogodne miejsce na zorganizowanie ślubu:) od razu nocleg dla gości oraz dobre jedzenie. Ja w tym roku właśnie będę się tam bawić u siostry na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×