Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

Gość na pewno są bo sale
na 2013 w wielu miejscach sa juz czesciowo pozajmowane, ale nie napiszą, bo beda bali sie przyznac, w obawie ze ich tu wysmieją ( ja zawsze jestem tylko ciekawa, czy Ci co mają taki wielki ubaw, ze sale rezerwuje sie teraz ok 1,5 - 2 lat wczesniej sami organizowali kiedys wesele a jesli jak to gdzie i jakie) Pomijam tu osoby z bardzo duzych miast, gdzie wybor sal jest ogromny. Pozdrawiam, tegoroczna juz panna mloda z salą zarezerwowaną od 2 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na rok 2056 i mam już salę klepniętą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno są bo sale
a nie mówiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ERYWY
JA MAM KAMERZYSTĘ NA 2019

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaaaaaaaaaaaaa
a ty co 89 rok i juz o slubuie myslisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wedlug ciebie kiedy ma
myslec? za 2 lata bedzie miec 24 - idealny wiek, chociaz nawet jakby teraz miala ten slub tez nie byloby zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wedlug ciebie kiedy ma
a i Ty karolinka ile masz lat? bo jezyk swiadczy ze gdzies 13-14, ale tak raczej z patologii niz z wyksztalconego, lub chociaz kulturalnego kregu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaaaaaaaaaaaaa
ale po co juz zsie podniecac slubem ktory bedzie albo i nie za dwa lata????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaaaaaaaaaaaaa
ja mam 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wedlug ciebie kiedy ma
no to pozostaje serdecznie wspolczuc poziomy i kultury ( a raczej jej braku) Kobieta z klasą tak się nie wypowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaaaaaaaaaaaaa
poprostu wkurwia mnie takie podejscie dziewczyn sama tez niedlugo mam slub i mecza mnie te ciagle pytania jakby tylko to w zyciu najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wedlug ciebie kiedy ma
Zaraz, zaraz - od tego wlasnie jest to forum, teraz wlasnie jest dla niej najlepszy czas, zeby zebrac informacje na temat zespolow, kamerzystow, fotografow itp, oczywiscie bez przesady i spinania się ale ma prawo pytac o slub na temacie śluby i wesela, chociazby planowala je na 2025. Skoro sama jestes przyszłą panną młodą, to bardzo się dziwie Twojemu podejściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zebrac informacje na temat zespolow, kamerzystow, fotografow itp" no tak 2 lata zbierania informacji powinno dać ciekawe końcowe efekty :) a i cennik wyżej wymienionych artystów za 2 lata nie powinien ulec zmianom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wedlug ciebie kiedy ma
jeśli teraz przy okazji popyta znajomych, poogląda zdjecia slubne kolezanek, filmy, poczyta opinie na forach to w przyszlym roku bedzie mogla sobie na spokojnie kogos zarezerwowac, ewentualnie jeszcze w tym, w zaleznosci od wolnych terminow. Po podpisaniu umowy cena nie ma prawa się zmienic, a jest to juz " z głowy", mozna wrocic do zycia codziennego a umowy sobie spokojnie leżą i czekają. Ważną rzeczą jest nie dać się zwariować i nie myślec o tym w kółko, a jedynie mieć na uwadze co się załatwiło a co zostaje na przyszły rok. Osobiscie nie widzę w tym nic zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;(((((((((((((:
zalozylam kiedys podobny temat tu ale zostalam zaatakowana i wysmiana. ale niestety sa tu trolle ktore pozjadaly wszelkie rozumu i sie wysmiewaja z innych w celu wlasnej satysfakcji coz trudno. jestem zareczona pol roku juz a slub planujemy na 2013 rok oczywiscie ze wzgledow finansowych chyba ze wygramy w lotto to spoko 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla tych wszystkich "ciekawskich" dlaczego w 2013 roku, po pierwsze to na te terminy które nam odpowiadały nie dostaliśmy wolnej sali w przyszłym roku, a po co robić ślub w listopadzie albo w podrzędnej (nieobrażając niczego- poprostu takiej która mi się nie podoba- to miałam na myśli) ślub po to "aby wziąść", wole poczekać kilka miesięcyw tą czy we wtą nie zrobi już mi różnicy, przynajmniej będę miała salę, którą chcę a nie którą muszę. no to na tyle :) nie mam nic przeciwko ślubom zimon oczywiście ale osobiście wole lato :) i mam 22 lata, z przyszłym mężem od trzech lat. aaa i taaaaaaaak marze o obiadkach, pieluchach itp :) (choć, mnie małżeństwo nie tylko z tym się kojaży). :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinkaaaaaaaaaa - to współczuje Ci męża i małżeństwa skoro, Ty po slubie będziesz TYLKO prała pieluchy i usługiwała mężowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TĘPA DZIDOOOO
pisze sie kojarzy nie kojaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reno megane
macie lipe bo w sobite koniec swiata... :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) taa w 2012 miał być a to już w sobotę? :) przezyłam już tyle "końców świata" , że ten jeden nie zrobi różnicy hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na 2037 sala zarezerwowana
od 11 lat kucharka zespół fotograf od 6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na 2037 sala zarezerwowana
i jestem strasznie zmartwiona bo uważam że nie zdążę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
a ja zaluje ze 2 lata temu nie organizowalam wszystkiego,teraz wszystko na raz niestety lecz i tak sobie poradze:) i bedzie to rownie wymarzony dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryzysowanarzeczona12356787677
ja na 2037 sala zarezerwowana - masz problem :) za tyle lat bedzisz juz stara i pomarszczona i twoj maz i tak pusci cie z mloda. co innego za rok czy dwa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutek - pewnie wtedy załatwiałabyć wszystko na spokojnie :) chociaż mówią dla chcącego nic trudnego :) życzę udanego wesela i ślubu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię TAKIE tematy :) pewnie ktos sie znajdzie na rok 2056 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na 2037 sala zarezerwowana
19:53 kryzysowanarzeczona12356787677 ja na 2037 sala zarezerwowana - masz problem za tyle lat bedzisz juz stara i pomarszczona i twoj maz i tak pusci cie z mloda. co innego za rok czy dwa ;D robie sobie jaja z takich topików ale mam niezły ubaw z ciebie naprawdę :D uważasz że mając obrączkę na palcu twój nie puści się z żadną bo będziesz młoda ?:D też mi argument dziecinado :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×