Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sucha Krakowska.

Tak mi sie chce seksu, że szok

Polecane posty

Gość Sucha Krakowska.

Nie mogę już wytrzymać, zaczynam myśleć o jakimś przyjacielu od seksu, jak nisko upadłam ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
podwawelska lepsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny_wpychacz
wsadź se wibrator :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sashika sashowyska
idz do baru i poderwij kogos :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucha Krakowska.
masturbacja nie wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucha Krakowska.
nie chce upadac tak nisko zeby uprawiac przygodny seks bo mi moralnosc nie pozwala, ale co ja poradze, ze huc tak cisnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sashika sashowyska
no to najwyzszy czas znalezsc sobie chlopaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny_wpychacz
a co to za różnica czy się przerżniesz wibratorem czy zrobi ci to obcy facet ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RemmeBrandt
Ale co? Ze jak? No wez!!! Przyjaciel od seksu to wyzsza forma egzystencjalnego bytu, bo zaspokajasz swoje potrzeby w sposob dobitnie wyrafinowany, dzieki czemu nie musisz wchodzic na kafeterie i sie zalic!!! Zatem ... go on!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucha Krakowska.
wibrator a facet to olbrzymia roznica... nie masturubuje sie sucha krakowska. faceta mialam, ale juz nie jestesmy razem, z reszta on byl mniej jurny ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RemmeBrandt
A potrafilabys, np. gdyby facet byl bardzo przystojny, zadbany ... i bardziej jurny od Ciebie, "uprawiac" seks oddzielajac te aktywnosc od sfery uczuciowej, czy jednak choc odrobina wiezi byc musi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny_wpychacz
"wibrator a facet to olbrzymia roznica... " jeśli ci na facecie nie zależy to jaka różnica? to ,że jest żywy i postęka? bo jak seks będzie super, facet przystojny to później przylecisz z płaczem,że się zakochałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneeexxx
taa a później będzie płacz ,że potraktował jak dziwkę :D ehh pewnie, chciałyby namiętnego seksu ,a później do widzenia , tylko ta namiętność sie z czegoś bierze albo do czegoś prowadzi, trzeba mieć odpowiedni charakter do takich układów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneeexxx
charakter? się okazało ,że nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneeexxx
bo to jest przecież tak.. wybieram sobie odpowiedniego faceta, który mi odpowiada z charakteru i wyglądu, inaczej nie miałabym satysfakcji z takiego seksu z byle kim, a skoro odpowiada mi pod tyloma względami to do zakochania jeden krok ;) sobie myślałam, że jestem twarda, gdzie tam ja miałabym się zakochiwać :D a tu proszę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneeexxx
niestety nie potoczyło się zbyt szczęśliwie, on nie był mną zainteresowany na poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ... moze sprobuj wrzucic na pierwszy plan inne potrzeby a seks traktuj jako mily dodatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneeexxx
RemmeBrandt, już czegoś takiego nie zrobię, wtedy się czułam mocna, bo byłam rok po rozstaniu ,a mimo to kochałam swojego ex, więc sobie myślałam ,a co mi tam poużywam trochę i tak się nie zakocham ,bo cały czas do niego coś czuję..wyszło inaczej, dzisiaj już mi lepiej ,staram się o tym nie myśleć, nie mogę zbytnio go obwiniać nawet czy znienawidzić, bo świnia, w końcu niczego mi nie obiecywał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK :) Ale rozumiem, ze zakladasz: 1. zwiazek 2. uklad "bliskosciowy" A nie mozna by tak wyposrodkowac? - luzny zwiazek ze spora dawka seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneeexxx
najbardziej jednak boli to,że jesteś jednak tylko takim hmm nie wiem jak to ując w sumie workiem na spermę , nie da się ukryć..jest ok jeśli obie strony takie mają do siebie podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneeexxx
wiesz.. ja akurat jestem osobą która albo ma kompletnie w dupie albo się angażuje na maxa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucha Krakowska.
Przeciez napisałam, że moralność nie pozwala mi na bylejakiego faceta, a to ze mi sie chce to przeciez nie moja wina. Wiec mi tu nie psiac, ze przyjde z placzem. Tak, umialabym oddzielic sferę uczuciową od fizycznej. Facet a wibrator to roznica, jesli tego nie ogarniasz to powodzenia, nie napisalam, ze nie chce faceta, tylko ze nie pozwole sobie na kogos przypadkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneeexxx
no więc dobierzesz sobie odpowiedniego, a później będziesz potrafiła go zlać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przypadkowy
ja tez szukam nie przypadkowej, raczej na dluzej na przyjazn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goyaa29
a co to jest luźny związek ? :O albo komuś na kimś zależy i są razem albo nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×