Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość megan_fox33

dziwny, zapisany kontakt w telefonie

Polecane posty

Gość interpretatorka
megan_fox33, czy tak trudno jest zrozumieć, że nazwanie czegoś MÓJ, znaczy ZALEŻNY ODE MNIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan_fox33
z COŚ MOJEGO łatwiej niż KTOŚ MÓJ- ktoś mój ma jednak swoje odpały i charakterek na który średnio mam wpływ. Z niewolnika nie ma pracownika jak to mówią. Na siłę sie nic nie da z drugiej osoby wyciągnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interpretatorka
megan_fox33, niezależnie od tego czy jesteś NIMFOMANKĄ, czy też ŻONĄ, zacznij mysleć GŁOWĄ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interpretatorka
"ktoś mój ma jednak swoje odpały i charakterek na który średnio mam wpływ" - przestań więc operować slaganami pt "mój facet". "Z niewolnika nie ma pracownika" - co nie przeszkadza korzystać z "niewolniczej pracy". Wszak ona NIC NIE KOSZTUJE. "Na siłę sie nic nie da z drugiej osoby wyciągnąc" - DLACZEGO, MÓWIĄC TAK MĄDRZE, CZYNISZ INACZEJ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interpretatorka
Proponuję spojrzeć prawdzie w oczy. I jeszcze raz zacząć. Napisz UCZCIWIE. Otrzymasz UCZCIWĄ interpretację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interpretatorka
"znalazłam u mojego faceta zapisany kontakt w telefonie "Ukochana Gosia". On się tłumaczy, że to jego tylko koleżanka i że sama się mu tak zapisała. Sądzę, że żadna normalna laska by się sama tak nie wpisała gdyby między nimi nic nie zaszło. Zapisałyby się zwyczajnie Gosia. Co o tym sądzicie?' Proponuję: Mój mąż pracuje w innej miejscowości. I tam (co oczywiste) żyje... Do domu zagląda w weekendy (oczywiście! nie wszystkie, bo CZASEM MUSI zostać) itp. itd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan_fox33
interpretatorko skoro znasz po części historię to nie ma sensu zaczynać od początku..kolejność ułuż sobie w głowie i oczaruj mnie swoją radą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interpretatorka
megan_fox33, "kolejność ułuż sobie w głowie i oczaruj mnie swoją radą" Otóż próbowałam to powiedzieć Ci już dawno... UłOżyłam sobie CO NIECO... Ale MOŻLIWOŚCI interpretacji jest wiele. Pewne WARTOŚCI STAŁE ograniczają te możliwości. Nie mam ochoty CZAROWAĆ CIĘ. Próbowałam interpretować.... Bez Twojej pomocy (podania pewnych stałych elementów) możliwości jest tak wiele, że nie sposób przekazać ich na tym forum. Jeżeli nie stać Cię na SZCZEROŚĆ, to nie oczekuj RECEPTY. Żegnam, życząc Ci szczęścia. Niektórzy starają się wpływać na swój LOS. Większość ZDAJE się na niego. Myślę, że Ty należysz do tej drugiej grupy. Należysz do WIEKSZOŚCI!!!! Jeżeli przynosi Ci to radość, to cieszę się razem z Tobą. Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interpretatorka
"skoro znasz po części historię" - częściowa prawda, nie jest PRAWDĄ. Nie oczekuj ode mnie CZĘŚCIOWEJ INTERPRETACJI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan_fox33
to co mam Ci napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interpretatorka
Na dowolnie wybranym topicu znajdziesz TAKĄ PRAWDĘ, którą chcesz WYCZYTAĆ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interpretatorka
"to co mam Ci napisac?" A co chcesz usłyszeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan_fox33
no nie zadziwiłaś mnie bo też uważam, że przyjmujemy tylko te rady, które nam pasują. Jednak chciałam przeczytać obiektywnie czyjeś zdanie, zapomniałam jednak, że tak się nie da ponieważ nie znasz ani mnie ani mojego męża, nie wiesz co nami kieruje itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan_fox33
w każdym bądź razie, coś czuję, że masz coś wspólnego albo z psychologią albo z filozofią ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interpretatorka
Jeżeli chcesz usłyszeć, że Twój mąż jest KURWIARZEM, to Ci to mówię. Jeżeli chcesz usłyszeć, że Gosia jest nienormalna to j.w. Jeżeli chcesz usłyszeć, że powinnaś POROZMAWIAĆ Z MĘŻEM, zanim zaczniesz Tworzyć w wyobraźni niestworzone historie, to będzie to ROZPIEPRZENIE TOPICU, KTÓRY TAK OBIECUJACO SIĘ ZAPOWIADAŁ...... Jak się nie obrócisz, to DUPA Z TYŁU.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interpretatorka
Na koniec tej JAŁOWEJ, ABSOLUTNIE POZBAWIONEJ SZCZEROŚCI rozmowy jedna rada: Jak ZMARNUJESZ tyle czasu na rozmowę z mężem, ile marnujesz na pseudorozmowy na różnych PORTALACH to WRÓĆ!!!!!! To będzie znaczyło, że MASZ PROBLEM. Dopóki nie skorzystasz z najbardziej oczywistych narzędzi, to KAŻDY TWÓJ problem, będzie tylko POŻYWKĄ dla kafetarianych hien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interpretatorka
megan_fox33, jeżeli faktycznie potrzebujesz rady, to zacznij OD POCZĄTKU. I czytając staraj sie oddzielać ZIARNO OD PLEW. Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan_fox33
poczekaj, przeczytałam wszystko co napisałaś z głębszą analizą..chce abyś się wypowiedziała na pewien temat.Jesteś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interpretatorka
bywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona1213
A dlaczego mój chłopak zapisał sobie mój nowy nr tel nie moim imieniem A imieniem naszego syna Kiedy się go o to zapytałam To mi odpowiedział Bo tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziedc co go z nią łączy, co do niej czuje, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaWójcik
Najlepiej to byłoby sprawdzić jego historię smsów i połączeń.Ja swojego chłopaka sprawdziłam kiedyś przez i-mobi pl i wyszła prawda na jaw..był ze mną a pisał sobie z innymi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×