Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

loolla01

Patrzenie się na tyłek

Polecane posty

Gość no baa
masz fajnego-nie marudź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest tak
najlepiej jak kobieta ma dupke w gruszke, gorzej jak ma w sliwke albo w jabłko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię większe pupy, ale oczywiście nie słoniowate :) takie nie za chude, z chudej dupiny nie ma zabawy a w taka leciutko większą to i klepniesz mocniej i złapiesz porządniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orson
Masz racje Suchyy , kobieta musi miec na czym usiąść. Moja ex była szczupła ale tyłek miała duzy. na początku wydawało mi się ze może troche za duzy ale jak przeszlismy do spraw łózkowych to sie okazało że jest super. Fajny taki duzy kształtny i spręzysty tyłek. Moja taki właśnie miała bo duzo ćwiczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocowamelisa
Jam musze mieć chyba jakiś spektakularny tyłek bo mnie nawet wujek na tym polu skomplementował ble :/ jak przechodze koło grupki facetów to zdarza mi się usłysze to i owo, między innymi, że ktoś ma na coś ochotę :/ szczerze mówiąc krępuje mnie to, jestem raczej taka szara mysz, tylko ten tyłek jakiś taki wzbudzający emocje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fetyszysta*Stóp
owocowamelisa a dlaczego uważasz, że masz tylko fajny tyłek?. Powiedz skąd jesteś i chętnie popiszę z tobą bo ciekawi mnie czy oprócz nieśmiałości masz fajny charakter ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 546546
to i ja się pochwale bo moja tak samo jest szczuplutka ,ale tyłek ma taki krągły że mniam :)..w dodatku wąska w tali jest i pupa się ładnie wyróżnia i przy seksie też jest za co złapać jak tymi pośladami siedzi. i miekko jest jak siedzi na kolankach :)..kości się nie wbijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaajhfvfdhjkj
ja też patrzę na tyłki, tyle, że tyłki facetów. A cóż w tym takiego?? :P T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaajhfvfdhjkj
Ja też patrzę na tyłki, tyle że męskie. Cóż w tym takiego?? :P To, że się gapię na tyłek jakiegoś faceta, wcale nie oznacza, że jestem nim zainteresowana:P To jest odruch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wszystkie komentarze. Fajnie, że większość była ok (bo miałam obawy, co do pisania tu wątku po przeczytaniu kilku innych na tym forum).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr Poot
Kobieta musi mieć czym pierdzieć i czym oddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego czasami chodzę na saunę z koleżankami aby sobie pooglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocztapolska
patrzy się na twarz, jak tylko się obrócę, to gapi się na tyłek. To zupelnie jak Warczypies :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocztapolska
Zaciagasz sie warczy majteczkami? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona sie czuje jakby dostala obuchem w glowe? Boziu ile ja juz kobiet ogluszylem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię jak faceci za mną się oglądają. Tyłeczek mam fajniutki,jak młodej mulatki,u nas mało tak seksownych.Mój chłopak ręki z niego nie zdejmuje i lubi na niego się spuszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×