Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość @Kornelcia@

Trudno mnie podniecić

Polecane posty

Gość @Kornelcia@

Jestem z moim facetem od jakiegoś już czasu i podczas pieszczot nie potrafię się podniecić. Jest miło, ale nie ma podniecenia. Planujemy zacząć niedługo współżycie. On się podnieca dosyć szybko. A ja nie...Czy coś jest ze mną nie tak? Dodam, że chyba nie chodzi o partnera, bo jak byłam z innym, to też nie udało się mnie nigdy podniecić. Chociaż przyznam, że czasem pieszczoty trwały baaardzooo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orson
Może jestes spięta i masz jakies obawy albo poczucie winy. moze jakies złe wspomnienia z poprzednich wziązków. A może masz obawe ze ktos moze wejśc do pokoju. Proponuję wziąść kocyk, wybrac się na łączke w wysokie trawy a kiedy on bedzie Cie pieścił musisz się maksymalnie rozluźnić i nie mysleć o niczym innym tylko o tej sytuacji, o tym miejscu i o tym co w danej chwili czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @Kornelcia@
Myslę wtedy co by było jakby to zobaczyła mama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @Kornelcia@
Nie myślę o mamie...hehe...To wyżej to oczywiście podszyw. Sama nie wiem. Myśle o tym, co się teraz dzieje. W sumie to jestem rozluźniona. I włąsnie nie wiem, co jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @Kornelcia@
I co? Wiecie dlaczego tak mam? Co zrobić, aby to zmienić? A może ktoś jeszcze ma podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @Kornelcia@
No i to jest dla mnie dziwne, bo pragnę z nim tego zbliżenia zawsze, jak myślę o tym, co będziemy robić, to się nakręcam. A jak zaczynają się pieszczoty to jest to miłe, ale nie podniecające. Tak więc albo faktycznie z obojgiem partnerów nie trafiłam albo ze mną jest coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niestety mam podobnie. Myslę, ze u mnie to jest blokada psychiczna, nie wiem czym spowodowana, generalnie trudno mi jest tak do końca się zapomnieć, nie wiem jak można nie mysleć o niczym itd. U mnie dochodzi jeszcze kwestia pożądania, chociaż kocham mojego faceta to nie mam jakiejś wielkiej "chcicy" - trochę mnie to martwi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23latek
Moja laska ma chyba podobnie niby podniecona ale mycha sucha jak pieprz. Chcociaz jak robie jej minetke albo smyram po guziku podczas seksu to zwykle orgazm ma ale nawet po tym jak dojdzie to i tak jest sucha WTF ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @Kornelcia@
"Chcicę" to ja mam. Tylko z tym podnieceniem się podczas pieszczot jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @Kornelcia@
Do 23latka: Może tylko mówi, że się podnieciła, bo chce Ci sparawić satysfakcję, a może też ma podobnie do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kornelciu
juz ja bym cie rozgrzał zaczał od najmniejszego paluszka od stópek i zanim bym doszedł do waginy to posoka by ci kapała po pośladkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×