Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Armani Code

Świadkowa bez pomocy, niepomagająca PM?

Polecane posty

Gość Armani Code

dziewczyny mam taki problem. zostałam poproszona o bycie świadkową na ślubie. PM dała mi czas do namysłu bo nie mieszkam w PL i wiadomo, że musiałabym ogarnąć urlop itd. zrobiłam rozpoznanie i wychodzi mi, że w terminie ślubu koleżanki mogę przylecieć w czwartek późnym popołudniem a ślub jest w sobotę. oznacza to, że nie będę mogła jej pomóc w wybieraniu sukni, zorganizować panieńskiego ani generalnie nie będę mogła brać udział w przygotowaniach przedślubnych. wiem, że muszę przedyskutować to z PM ale czy Waszym zdaniem jest sens branie takiego świadka albo zgadzanie się na bycie świadkiem w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślubu nie udzielą bez świadków,więc wydaje mi się ze to jest podstawowa rola świadka,być i podpisać papiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armani Code
tak, wiem. ale wiem także, że ta PM chciałaby mieć panieński a generalnie taką imprezę ogarnia świadkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małoszka
Moja świadkowa przyjechała w piątek wieczorem. Suknię wybierałam z mamą, salę dekorowaliśmy z paczką znajomych, takie before party:D Świadkowa najbardziej potrzebna jest w samym dniu ślubu, poprawianie sukni, uspokajanie, czuwanie z chusteczkami.igłą, nitką itp, bo wtedy nikt z rodziny o tym nie myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli to twoja bliska przyjaciółka, to mozesz się zgodzic... suknię może pomóc jej wybrać siostra, mama czy inna koleżanka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nasz świadek
przyjechał na sam ślub i wesele i nawet na poprawinach nie mógł zostać i nikt do niego pretensji nie miał. Przecież ta dziewczyna wybierając cię na świadkową chyba miała świadomość że nie przylecisz specjalnie po to żeby wybierać z nią suknię i organizować panieński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to jak ciamajdowate
panny młode wykorzystujące świadkowe do wszystkiego :O moja świadkowa ma tylko podpisać papiery i nic więcej od niej nie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie wkurwiają takie krowy
co całe wesele jęczą do świadkowej bo to bo tamto sramto i ta biedna nawet się nie wybawi tak jak chce bo ciągle jest na zawołanie tej księżniczusi nawet koca muszą razem iść do kibla zrobić żeby ta jej kieckę trzymała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie wkurwiają takie krowy
kloca *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armani Code
no właśnie ona chyba nie ma takiej świadomości bo niedługo przed propozycją rozmawiałyśmy o mojej koleżance, która była świadkową i przyleciała ze stanów wcześniej żeby zrobić wieczór panieński. rok temu ślub brała jej jakby przyrodnia siostra i też przyleciała ze świadkową Irlandii wcześniej na swój wieczór panieński w Polsce a całkiem niedawno sama organizowała jako świadkowa wieczór. także wydaje mi się, że ona oczekiwałaby czegoś podobnego. do kibla to już bez przesady, osobiście z nikim bym nie poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre tekste
do kibla to już bez przesady, osobiście z nikim bym nie poszła. to ty chyba mało widziałaś. Ja zgodzę się z wypowiedzią wyżej bo w internecie już widziałam zdjęcie uśmiechniętej panny młodej siedzącej w wielkiej bezie na kibelku. Nie żartuję i nie kłamię bo co bym z tego miała ale piszę co widziałam :O Zresztą na niejednym forum dziewczyny wypowiadały się jak pm kazała iść do kabiny ze świadkową / siostrą / mamą bo ONA ma potrzebę :O no sorry ale po cholerę zakładają takie kiecki jak nawet wysikać się nie mogą czy zrobić kupę tylko im pomagać w tym trzeba. Obrzydliwe do potęgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armani Code
no tak, bo w jak mozna swodobnie malyszowac nad klopem w bezie na kole? wlasnie dlatego ja za takie kiecki dziekuje. a z kolezanka rozmawialam dzis wieczorem na skypie i swiadkowa nie bede. okazuje sie, ze ona jednak chcialaby od swiadkowej takiej partycypacji, jakiej ja nie moge zaoferowac (lacznie z panienskim). wlasciwie to i dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×