Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocy! czy to choroba?

Zasiniona Lechtaczka! Pomocy!

Polecane posty

Gość pomocy! czy to choroba?

Powiedzcie czy macie lechtaczke zasiniona? Moja (doslownie tam skad leci siuki i na okolo cala) do tego lekko schodzi na lewa strone wejscia do pochwy jest sina, normalnie fioletowawa. Czy to cos zlego? Zauwazylam to dopiero dzis. Nie jestem chora ( zapalenia, grzybice - nic ). Do okresu mam jakies 4 dni, nigdy jednak przed okresem nie widzialam zeby byla az taka sina. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy! czy to choroba?
Napiszcie cos kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja na pomarańczowo
Sikasz łechtaczką? Jeśli tak to pomykaj do lekarza czym prędzej. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy! czy to choroba?
Ale nic mnie ni eboli, ani przy sikaniu ani podczas sexu. Moze tak byc przed okresem a ja poprostu nigdy tego nie zauwazylam? Nie jest jakas strasznie fioletowa, tylko taka sina. Czasami w zimie z simna sinieja usta, tak samo zasiniala lechtaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy! czy to choroba?
no nie lechtaczka sie nie sika, wiadomo. tylko chodzilo mi o okreslenie miejsca. Lechtaczka jest tuz nad cewka moczowa i wejscie do pochwy. Wiec chodzilo mi generalnie o okreslenie miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy! czy to choroba?
Generalnie chodzi o to ze to jest tak lechtaczka zaraz pozniej cewka moczowa - no nie ma cm roznicy tam wiec ogolnie okreslilam, pozniej wejscie do pochwy i odbyt. Wiec chodzi mi o okolice lechtaczka-cewka moczowa. Nie boli, nie piecze, nic kompletnie tylko od gory nad lechtaczka jak tylko wargi rozszerze (te z wlosami) to sine. A czy moze tak byc przez ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy! czy to choroba?
Widze ze tutaj to same debile sa, przysiegam. Nie dosc ze czlowiek o cos zapyta, to lapia za slowka i wyciagaja z kontekstu info tylko po to zeby komus dogryzc. Dobrze wiecie o co mi chodzilo i po co dogadywanie o sikaniu z lechtaczki?? A tak na marginesie, jakbyscie chcialy sie doksztalcic debilki, to prosze - oto co znalazlam. Objaw Labhardta to jeden z wczesnych objawów ciąży polegający na zasinieniu wejścia do pochwy oraz zasinieniu między łechtaczką a cewką moczową, albo tuż pod ujściem cewki moczowej w tzw. wałku pochwowym cewki moczowej. Nie należy do objawów pewnych, gdyż takie zasinienia mogą występować tez fizjologicznie-przed miesiączką. Pozdrawiam serdecznie Magdalena Likas-położna, doradca laktacyjny To forum to dla debili samych. I staraczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy! czy to choroba?
Zrodlo - smyk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy! czy to choroba?
dzieki dziewczyny :) Nigdy wczesniej jakos nie zagladalam na dol przed miesiaczka :D wiec nie wiem jak to do konca jest, moze mam tak co cykl, zobaczymy za kilka dni. Dobrze ze to nie jakas choroba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arlecia29
spróbuj posmarować provag żelem, on dobrze koi i łagodzi, dbaj o siebie,mam nadzieję że już przeszło, najważniejsze że nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×