Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rysowniczka

Chce znowu zaczac rysowac

Polecane posty

Gość rysowniczka

ale glupio mi starej krowie kolo 30 isc do papierniczego po blok rysunkowy i olówki:) gdzie jeszcze mozna sie zaopatrzyc w przybory do rysowania? W empiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym wolała
kupić takie rzeczy w specjalistycznym sklepie, jeśli traktujesz to hobby poważnie. Ale dlaczego wstyd? Tego nie rozumiem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u drive me craziiiiiiii babe
zawsze możesz zamówić na allegro, przecież tam jest tego pełno:) ale też nie rozumiem - co to za wstyd? że masz jakąś pasję, to jest wstyd?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysowniczka
jestem z malego miasta, nie ma u mnie wlasnie takich sklepow specjalistycznych:( Zawsze mialam zdolnosci plastyczne i uwielbialam rysowac podobnie jak ten gosc;) http://www.youtube.com/watch?v=a_h3hyifCsU&feature=channel_video_title ale z braku czasu musialam zrobic sobie dluuga przerwe, prawie 10letnia teraz znowu chce zaczac, ale sie wstydze isc po przybory do rys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem wstydzić się
kupować wibrator (choć nie uważam to za powód do wstydu - ale jestem w stanie zrozumieć) - ale OŁÓWEK???????????? PAPIER do rysowania??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysowniczka
czyli, ze nie wstyd? ok Ostatni raz kupowalam takie rzeczy w szkole sredniej dlatego jest mi glupio, bo przeciez dorosle osoby nie kupuja bloczkow i olowkow...przynajmniej w moim otoczeniu...cholera rzeczywiscie przeciez nie bede wstydzic sie swoich pasji...nevermind, dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kup przez internet. Tutaj znajdziesz listę tanich sklepów internetowych z przyborami plastycznymi: https://kresl.pl/rzeczy-do-makiet-sklep-plastyczny/ Życzę powodzenia! A jakbyś chciała wrócić do podstaw, to tutaj znajdziesz kurs rysunku, gdzie pokazują Ci nawet, jak trzymać ołówek, rysować proste kreski, aż do rysowania postaci. ALe przede wszystkim trzeba się nie bać i rysować, rysować, rysować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale trzeba być ograniczonym umyslowo żeby się wstydzić kupić ołówki i blok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nalina Nalinka
Hej, ja też mam 30 lat i też wróciłam do rysowania :) Kupowałam przez internet u wielu różnych sprzedawców (wszędzie było ok, kierowałam się ceną), stacjonarnie w Auchan był spory wybór, plus raz była oferta na przybory do rysowania i malowania w Biedronce. Te ostatnie zakupy były zabawne, bo stałam w kolejce z dwoma zestawami z trzyletnią córką i pani kasjerka zagadywała ją, że jej się będzie super rysowało, i co chciałaby namalować tymi farbami? A to było dla mnie :D Oddałam młodej kredki, żeby nie poczuła się pokrzywdzona, a ołówki zostały dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jak będziesz szukała w internecie to zadbaj żeby ci dyskretnie to zapakowali. Co by było gdyby listonosz albo sąsiedzi zobaczyli że zamawiasz ołówki. Mój Boże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A myślałaś o jakimś kursie rysunku? To może być spoko sposób na powrót do rysowania tak, żeby to miało ręce i nogi. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A myślałaś o jakimś kursie rysunku? To może być spoko sposób na powrót do rysowania tak, żeby to miało ręce i nogi. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Wstydzisz się kupić ołówki i papier? Bez przesady przecież to nie jest coś zakazanego. A jakbyś miała dziecko i kupowała lizaki to też wstyd?

Edytowano przez zielonaagata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×