Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość deidkeidkeide

Wasz ulubiony malarz,

Polecane posty

Gość Jackson Pollock
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysowniczka
malarz, bosz jest ich tak wielu pisarz- dostojewski, lem kompozytor-kilar, morricone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypraszam sobie, artysci to nie egoisci, to ludzie zakmnieci we wlasnym swiecie, tacy ktorzy potrafia dostrzec piekno tam gdzie zwykly przecietny czlowiek go nie zobaczy, artysta trzeba sie urodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deidkeidkeide
wszędzie tylko Coehlo jakby nie było innych pisarzy, jego książki pisane są na jedno kopyto, a mądrości mam wrażenie przetransportował z de Mella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochanawariatka
Pisarz- Olga Tokarczuk Malarz : Renoir, Monet. Manet, Matejko, Bacciarelli, Boznańska, Wyspiański, Pankiewicz, Gierymscy kompozytor: Jan A.P. Kaczmarek architekt: Gaudi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HF
MALARZ Edward Degas (również jego rzeźby z ciemnego wosku)! I wogóle impresjoniści rządzą. PISARZ Konstanty Ildefons Gałczyński Janusz Leon Wiśniewski Paulo Coelho Jonathan Caroll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja identycznie jak eto kavkaz
dostojweski, kopuściński, dostojwewski ehh moje klimaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malarz: Salvador Dali kompozytor: Beethoven pisarz: Edgar Allan Poe i Bułhakow architekta nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m,nkn
lady loveskaz roznice mniedzy egoistaa czloiekiem zamknieym we wlasnym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malarz - Beksiński, Dali, Ajwazowski pisarz - Lem, Pratchett, Orwell, Crichton kompozytor - Musorgski, Debussy, Chopin, Prokofiew, Rachmaninow, Whitacre architekt - Gaudi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uj z bożej łaski___________hitler to bardziej perfekcjonista i mu nie wyszlo ale z poezja i architekt.mial malo wspolnego-wiecej z Zydami widzac pochodzenie matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie było o malarza ...a nie architekta czy poete - tam sie posta wyżej ktos popisywał szerokimi zainteresowaniami nie związanym z topikiem bynajmniej Hitler był realistą - a nie perfekcjonistą i hiperrealistą z Żydami gówno prawda - bo te koligacje ze strony matki to spekulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spekulacja nie- udowodniona jak pochodzenie i smierc-----------o adolfie mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz - :) smierc to udowodniona siłą rzeczy - no bo wykitował pochodzenie też - był ojciec i matka - nazwisko Hitler że matka była z pochodzenia Żydówką to pajacowanie niedodymanych rewizjonistów i negacjonistów - sranie w banie w tej kwestii nie ma argument irrefutable zresztą wrzuć mi tu linki jakies to pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj Vyszolowski i troce sie zaglebisz, do kocz nie przekonuje ale jest ,,,,,,,,,,,,,,,,,,iteresujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines73 poczytaj Vyszolowski i troce sie zaglebisz, do kocz nie przekonuje ale jest ,,,,,,,,,,,,,,,,,,iteresujacy ja juz sie w życiu naczytałem - a twoja sugestia bynajmniej mnie nie zachęca do analizy tej publikacji - jak napisałas "choć nie przekonuje ale jest interesujący" no to jesli ciebie nie przekonał to ma mnie przekonać??? jesli nie przedstwaił niezbitych dowodów - bo cie nie przekonał - to po co mi analizować jego SPEKULACJE - i kwita chyba logiczne ? nie? sam dobrze wiem,że krąz obiegowe opinię i to nie tylko w srodowisku histryków o rodzinnych korzeniach żydowskich Hitlera co z tego? DOWODY? na zasadzie dyskusji przy kawie o tym że jakoby jego matka ...etc..i tak cos tam wspominał jakis pisarz ...etc taka stawiał tezę ... na tej zasadzie ja dzis stawiam tezę że Hitler był kurwa Chińczykiem - no i co? są fakty - albo pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to zaiteresowalo, nigdy nie ubiegalam sie o miano znawcy ale jako laik to bylo cos interesujacego.nikogo nie chce przekonywc, ale chyba uczymy sie cale zycie ?........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo nie ma nic bardziej interesującego w historii JAK STWARZANIE JEJ NA NOWO! :D przyznaje że historia jest nudna - jesli publikacje takie są pisane akademicko - bez ciekawostek - to dno ...najlepiej złapac czytelnika na haczyk - Hitler był Żydem ....i zainteresowanie jest - a dowody to i moga być wyssane albo taka książka: " Hitler założycielem Izraela ? "Autor: Hannecke Kardel - a co ciekawsze to kim jeszcze była ta pani??? :D :D no i hit. ja nie przecze, że nawet taka teza co do jego rodzinnych powiązań z Żydami jest potencjalnie uzasadniona bo wiązano jego nienawisc do Żydów z jakimis animozjami rodzinnymi lub niechecią i wstydem z tytułu powiązan z tym narodem. nie sądze jednak by mnie cokolwiek w 100% przekonało nawet jesli jest interesujące - bo interesujące dla mnie to i S-F moze byc i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to tylko interesujaca bylo.........i zero dyskusji na doverse temy ,)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta098
Mam wielu ulubionych malarzy i nie tylko rodzimych. Byłam kiedyś we Wrocławskim Muzeum Architektury na niezwykłej wystawę zatytułowanej „Picasso Dalí Goya. Tauromachia – walka byków”. Możecie sobie wyobrazić coś takiego? Trzech wielkich tego świata prezentuje corridę, niby taką samą, ale jakżeż inną. http://apartamentywroclawskie24.pl/wystawa-tauromachii/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam rosyjskie malarstwo realistyczne. Mitologiczne, słowiańskie malarstwo Wsiewłoda Iwanowa. Caspara Davida Friedricha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Van Gogh, Hemingway, Yann Treisen, architekta nie mam,ale fajnie ktoś napisał że matka natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie dzieł sztuki wiele można wynieść z www.e-muzeum.eu. Dzięki tej stronie można się przenieść w świat sztuki bez wychodzenia z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×