Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

apocominick

Konkurs na najładniejsze nogi - REAKTYWACJA

Polecane posty

Bo dziś cos tematy do rozmowy się nie kleją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być może...;-) albo wszyscy są za bardzo zajęci sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotografia podróże i trochę sobie jeszcze piszę dla siebie samej bajdury bo światła dziennego to nie ujrzy raczej nigdy ;) lubię też przygotowywać i piec różnego rodzaju słodkości - bo jakoś w reszcie kucharzenia mi nie wychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki co zwiedzam tylko Europę i w sierpniu wracam ponownie do Grecji - ulubiony kraj jak do tej pory ... miała być w tym roku pierwszy raz Azja, ale moja druga połówka nie dostanie tyle urlopu co potrzeba niestety, nie wiem czy to się kiedyś zrealizuje, a jadąc dalej chciałabym zostać tam dłużej niż tylko 12 dni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Grecji najbardziej lubie....greków. podoba mi się ich otwartość i uprzejmość,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej pory dla mnie najbardziej weseli i uprzejmi byli Albańczycy - na widok Polaków zawsze mówią vodka :D i rozmowa już się klei nawet na migi .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tą chwilę mój azjatycki priorytet to Tajlandia lub podróż koleją transsyberyjską, wiem, wiem, nie jestem do końca normalna :P Ale nie Tajlandia z biurem podróży tylko na własną rękę, bo takie preferuję zwiedzanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Albani nie byłem, a tajlandia z pewnościa egzotyczna... z dreszczykiem emocji zwlaszcza na własną ręke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajlandia wbrew pozorom jest bardzo bezpiecznym krajem, spokojnie można jechać zwiedzać ją na własną rękę, podobnie jak Laos i Birmę. Serio :) A podróż transyberianą to przeżycie jedyne w swoim rodzaju, chociaż ja okazji do takiej wyprawy nie miałem, ale moi znajomi do Chin w ten sposób podróżowali. Tylko wątrobę trzeba mieć mocną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We Włoszech byłam w zeszłym roku, a na dłużej na Sardynii piękna wyspa, ale tam gdzie nie ma turystów, czyli poza strefą dla bogaczy - Porto Cervo, im dalej na południe, tym piękniej :) W Chorwacji też byłam i też mi się bardzo podobała i żałuję, że tak dużo się wtedy byczyłam na plaży zamiast zwiedzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kwestia bezpieczenswta bym polemizował ( ale nie byłem tam i opieram się wyłacznie na relacjach znajomych) Chociaż wydaje mi się że takie egzotycze podróże trzeba traktować w innych kategoriach niż np europejskie. Zapewne zupełnie inaczej wyglada organizacja wyjazdu na własną rekę do chorwacji a np do Laosu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym roku jak w ogóle gdziekolwiek pojadę to będzie dobrze, no chyba, że sam, ale w takie cuda to nawet Donald nie uwierzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale piękna woda i temperatura aż zachęca do "byczenia się" a co do Włoch uwielbiam je do tego stopnia, że zacząłem uczyć się wloskiego ;-) no prosze jak się tematy rozwineły,,,,a ja powoli kończe na dfziś, życzę wszystkim dużo słońca i miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
__Riposta__ i Polska też piękna przecież ;) Mam to szczęście, że moja druga połówka też lubi podróże i godzi się na wszelkie wariacje, nie każdy lubi podróże na własną rękę, bo woli wygodnie z biurem, a to zupełnie nie dla mnie ... tylko szkoda, że z tym urlopem u niego tak kiepsko, bo wiele z tych planów musi czekać i to nie wiadomo jak długo. Z Azji to mam jeszcze chętkę na podróż Polska - Mongolia starym, terenowym samochodem (co by łatwo było naprawić u azjatyckich sąsiadów ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adulto, kupa moich znajomków na własną rękę wyjeżdżała do Trójkąta, po drodze zahaczając o jakieś kraje w rejonach Himalajów (podróż trwała prawie 2 miesiące, ale to już inna zupełnie kwestia). To są ludzie z joblem na punkcie fotografii, więc udowodniona jest ich obecność w tych dziwnych miejscach :D I nigdzie nic im nawet przez chwilę nie zagrażało, jak trzymasz się z dala od pewnych rejonów, to nawet włos z głowy Ci nie spadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to tak jak mówisz ale to już są zapaleńcy takim ludziom nic nie przeszkadza ;-) No właśnie o tym pisze tam czasami trzeba unikać pewnych rejonów...a np w Chorwacji, czy w Grecji nie trzeba unikac niczego, można śmiało zaglądać wszędzie i to jest ta różnica....... żegnam i do jutra ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adulto 🖐️ Przede wszystkim, to trzeba zachować zdrowy rozsądek w relacjach z obcymi i podstawowe zasady bezpieczeństwa, nic się innego, niż u nas w kraju nie powinno stać, mogą Cię napaść i okraść, ale to samo może się trafić i u nas, trzeba unikać określonych rejonów, np. gdzie dochodzi do porwań turystów, ale to jest raczej oczywiste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×