Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

apocominick

Konkurs na najładniejsze nogi - REAKTYWACJA

Polecane posty

To sobie weź chętnego bez proszenia.:PPierwszy lepszy się zaraz zgłosi nie wiadomo kto.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kass, bardzo lubi;) czasem musze go opieniczac bo ciagle lapie/klepie mnie za tylek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to przejść obok nie mogę bo zaraz jest klas, już nie wspominam o wchodzeniu po schodach, a jak jest spódniczka, to zaraz jeszcze ładuje rękę pod spód :o i kiedyś sąsiad to widział :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nic w tym zlego;) ale czasem moglby sie powstrzymac np jak stoimy w jakiejs kolejce w sklepie lub cos takiego a ten mi celuje w tylek juz, glupek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo my faceci juz takie świntuchu jesteśmy. każda sytuacja żeby klepnąć w pupę swojej kobiety jest dobra. trzeba korzystać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na sklep już znalazłam radę ... :D Jak potem stoimy w kolejce, to zaczynam się tyłeczekm dyskretnie o niego obcierać, a on nie ma gdzie się przesunąć, to szybko zaczyna być coś widać :P chociaż to też zależy w co jest ubrany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kass ciekawa metoda ale na mojego to nie dziala, kiedys zrobilam cos podobnego a on z usmiechem na twarzy stwierdzil ze bedzie chodzil z namiotem i dzierlatki straszyc... rece opadaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×