Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

apocominick

Konkurs na najładniejsze nogi - REAKTYWACJA

Polecane posty

wyślij zdjęcie, to dokonam dokładnych pomiarów :D czemu tak się uparłeś na ten rozmiar buta :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ci wyśle to Ci ślinka pocieknie i nie tylko...:DI nie uparłem tylko drocze się delikatnie a 39 jest jeszcze do przyjęcia.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłam, że nie mam małych stópek :P a wzrost kiedyś podawałam ;) Gabrielll nie fantazjuj już z tym numerem bo nie masz nawet takich informatorów, co by to mogli wiedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie do przyjęcia jest nawet 41, ale musi być stosunkowo do wzrostu, a nie kobieta 155 cm i 40 stopa bo to już nie jest fajne ;) Gabrielll haha żebyś Ty wiedział co ja dziś miałam na poczcie :D na takie widoki nie dostaję ślinotoku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz 170cm z hakiem.Fantazji tu brak bo cyfry mnie nie rajcują.:DTwoje źródło może wiele Ci powiedzieć albo już powiedziało o mnie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co miałaś na poczcie ale sądze że z tą sliną kręcisz bo pewnie cieknie Ci po brodzie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musisz już peplać ten wzrost zaraz :P tak bym się z Simem podroczyła może trochę, Ty to jesteś jednak .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nie napisałem że mojego i się śmieje z tej śliny.Trochę wiecej luzu nie śluzu Kass.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest zabawne to po pierwsze, a po drugie nie muszę się luzować, jestem wystarczająco wyluzowana, tylko Ty masz jakaś obsesję na tym punkcie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak jeszcze dodając, to wiem, że tak naprawdę myślisz :D i to jest najabrdziej zabawne w tym wszystkim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo dokuczam Ci troche i się drocze na co różnie reagujesz.:DI nie baw się tą struną więcej.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×