Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

apocominick

Konkurs na najładniejsze nogi - REAKTYWACJA

Polecane posty

a Twoje jest wyimaginowane bo nikt nie wiem jaki mam rozmiar stopy :P Poza tym moje info jest pewne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze naprawdę nie wiem o co Ci chodzi :P po drugie to mógłbyś mi dostarczyć jakąś niespodziankę na pocztę ... bo póki co to tylko pogłoski są, a wypadałoby to skonfrontować z rzeczywistością :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczta to nie rzeczywistość Kass ale na konfrontacje to byś chętnie się pisała.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo rzadko mi się to przytrafia :P poza tym przy doświadczonym facecie nie ma się co krępować bo to normalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myślę wtedy o śmianiu tylko o r.... no przepraszam Cię bardzo za dosłowne powiedzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co mam udawać jak wiadomo co to jest :D ??? nie śmieszy mnie to już po prostu bo to jest normalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytrafia Ci się rzadko to norma nie jest.:PI czekaj na niespodzianke zaraz będzie.A tym czasem Cześć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli pierdząca cipka po stosunku bądź inne odgłosy związane z kopulacją są dla Ciebie śmieszne bądź dziwne to chyba musisz dorosnąć :) albo więcej się seksić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie bądz taka sztywna Kass bo to Ty nie musisz być tylko ktoś inny" Nie rozumiem 2 części :D Gdybym miała faceta w łóżku, który by się śmiał z tego, jak to nazywasz "pogłosek" to bym pomyślała, że właśnie w tej chwili przestaje być prawiczkiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzooona
czy to prawda ze Gabriel ma 10cm filutka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żona wie lepiej :) gdyby faktycznie uważała, że jest za mały, to by nie mówiła, że jest za duży, tylko, że w sam raz, idealny lub coś w tym rodzaju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawwiedziony...
cholera naprawde tak jest? moja zona mowi ze moj jest idealny... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawwiedziony...
this is not funny! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×