Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

apocominick

Konkurs na najładniejsze nogi - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gorzej będzie jak Simplus nam dobrze nie ubije i będzie lejąca ... wtedy już na pewno będzie się źle kojarzyć :D wszystkim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i bedzie zle sie kojarzyc ale.... jak jadl ananasy to bedzie smaczna :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simplus czy mi sie wydaje czy chcesz zostac naszym alfonsem?:D PIMP! daddy pimp :D:D ahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignorancja nie jest dobrą cechą a szczególnie traktowanie kogoś jak śmiecia.:/Ciekawy jestem tylko czym sobie zasłużyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrielll weź nie przesadzaj :o czy ja Cię traktuję jak śmiecia, chyba się ostro zapędziłeś :o poza tym to Ty się powinieneś uczyć dobrego wychowania, a nie ja .... i nie zaczynaj cyrku jak wczoraj z Ruudaą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może źle odbieram niektóre rzeczy ale nie wydaje mi się i to nie ja wczoraj cyrkowałem obracając poźniej wszystko w żart.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kass my wezmiemy po 45% a Simplusowi damy10% plus bedzie mogl popatrzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zwykla
nieznajomy Gabrielu moglbys juz skonczyc sie puszyc. Gdybym poznala takiego faceta jak ty to szybko bys dostal kosza, STRASZNY jestes, maruda i przemadrzalec, eh gdzie ci prawdziwi mezczyzni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pije troche Rudzielcu.I napewno nie jestem przemądrzały i pewny siebie.Może nie boję się napisać tego co myśle ot i całe zło.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbys nie widzial, pokazuje ci wlasnie srodkowy palec :) czekaj zrobie fote zeby to zobrazowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie rzecz biorąc wizja przyjemna, ale mnie osobiście jeszcze bardziej by się podobało, gdyby jakiś przystojniak był obok i obserwował nasze poczynania ... nie to, że Ruudaa mi nie wystarcza, ale to by jeszcze dodało pikanterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×