Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

ABW wiechało o 6 rano do właściciela strony antykomor.pl :D

Polecane posty

Ale to Lech Kaczyński był zagrożeniem dla wolności słowa. No teraz jest gorzej. ABW nie interweniowało z to co pisano o Kaczyńskim w necie. Dostrzegacie różnice. A wcześniej jeszcze Sikorski złożył pozwy na jakieś portale. Niedługo napisze ktoś "wkurza mnie Tusk Czy Komor" i rano będzie się mógł spodziewać wjazdu ABW. :D Naprawdę żyjemy w groteskowym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i co z tego????
Od czasu upadku komuny służby rozrosły się parokrotnie, a nasz kraj przoduje w inwigilacji obywateli. Więc kogo to dziwi? PRL nigdy nie upadł - po prostu zmienił właścicieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ABW zrobiło?
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to siup..
se go zabralo..a teraz omlot:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ABW zrobiło?
Ale na pewno nie "wiechało"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO to prawdziwi zamordyści
rodzinka komora dobre nauki od UBecji pobrała. Zakłamane postubeckie mendy z tvn gówna straszyły Polaków Kaczyńskimi a pradziwi zamordyści to peowcy. Na rozkaz wsiowego bronka likwiduje się stronę internetową niepochlebną prezydentowi, a donaldino każe aresztować tych, którzy trzymają transparenty przeciw niemu. Mamy realny zamordyzm władzy i koniec wolności słowa. Strona antykomor przedstawiała fakty, treści i opinie, których w zakłamanych prorządowych mediach i u sprzedajnych dziennikarzy nie dało się znaleźć. Dlaczego kaczory tak nie robiły? Ponieważ kaczorami tylko zkałamana prorządowe mendy straszyły, a prawdziowe zagrożenia dzięki głosom idiotów właśnie rządzi i wrowadza dyktaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włąnsie. jest demokracja
a nie anarchia i prawo powinno byc przestrzegane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie wy demokrację widzicie??
Demokracja to władza ludu i obywateli. A jaki wy macie wpływ na władzę? Dopuszczenie raz na 4-5 lat ludzi do urn i pozwolenie im głosować na zaakceptowanych z góry reprezentantów, których wcześniej wypromowały jedynie słuszne media, to nie demokracja a klasyczna oligarchia. Żyjcie dalej w iluzji prole 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Media promują.. ale listy wyborcze układają partie.. Jaki ja mam wpływ na listy wyborcze. Obywatelu masz wybór, ale to elity polityczne decydują jaki masz wybór. Tz między kim a kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczy szeroko zamknięte...
Tak, tak... I w imię tej d...kracji Partia Oszustów domaga się likwidacji największej obecnie opozycji parlamentarnej, czyli PiS. To nie demokracja. To właśnie jest faszyzm i zamordyzm. O co głupki peowskie oskarżaja PiS. A głupki głosujące na PO wierzą głupkom z PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczyński nie był
zagrożeniem dla wolności słowa, był miernym, ksenofobicznym prezydentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa zelandia i samoa
Gdzie wy demokrację widzicie?? Demokracja to władza ludu i obywateli. A jaki wy macie wpływ na władzę? Dopuszczenie raz na 4-5 lat ludzi do urn i pozwolenie im głosować na zaakceptowanych z góry reprezentantów, których wcześniej wypromowały jedynie słuszne media, to nie demokracja a klasyczna oligarchia. Żyjcie dalej w iluzji prole ] w koncu ktos obiektywnie patrzy i widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to siup..
ja juz napislam co op tym mysle ale powtorze..to jawne deptanie wolosci slowa!!!!..ale zakazane jest publiczne zniewazanie prezydenta i dlatego za zamkneli..mam nadzieje ze jednak szybko wyjdzie na wolosc..moze jakas petycje napiszemy? tak grupowo?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kaczyński nie był
Wiesz co POmatole większego debila, przygłupa i tępaka jak Komorowski to nie ma w Polsce. To Komorowski i jest miernym prezydentem który zaliczył juz tysiąc gaf i dalej będzie zaliczał bo jest debilem i przygłupem i nie wiele różni się od Wałęsy- prymitywnego prostaka po zawodówce czy Kwaśniewskiego- alkoholika i komucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to siup..
ja tam lubie Kwasniewskiego:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kaczyński nie był
mam małego nieużywanego penisa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sęk w tym że tą konkretną sprawą, jeśli faktycznie doszło do znieważenia prezydenta, powinna zająć się zwykła policja. Czy ABW naprawdę nie ma co robić? Odwiedziłem tą stronę ze dwa razy bo ktoś dał link do niej. Infantylne fotomontaże i wytykanie wpadek prezydenta go znieważa? Ta strona to pikuś przy tym co pisano na Kaczyńskiego. Jednak wtedy całe szczęście nikt nie wysyłał ABW do likwidacji portali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pancia ancia
ciekawe dlaczego elity - aktorzy, reżyserzy, prominentni nie bronią tego chłopaka a bezdomnego jak wyzwał Kaczyńskiego to bronili jak wściekłe psy dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisiory lubią wyzywać
jak widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakże można krytykować tego zacnie melodyjnie i bezwpadkowo recytującego komoruskiego :o brawo ABW brawo demokracja :classic_cool: ku chwale ojczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to siup..
Mywerin masz racje..ale policja musialby go po jakims czasie wypuscic a Abw ma wieksza wladze..chyba ze o czyms nie wiemy..moze robil jakies przekrety?:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy sa szczesliwi
w latach stalinizmu dowcipy polityczne były nagradzane pobytem wczasowym w łagrach lub w wienzieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ on jest na wolności. Po przesłuchaniu go wypuścili. IMHO. Albo o czymś nie wiemy, ale wtedy autor by siedział albo po prostu państwo strzeliło do komara z armaty. Teraz inni mający chęć coś napisać na obecną władzę mają się bać. To jest oczywiste ograniczanie wolności słowa, ale Polacy obudzą się jak już nic nie będzie można powiedzieć bo za krytykę władzy będzie groziło więzienie. No i już wiemy że zaproszenie Jaruzelskiego, zapowiadało powrót jego czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Można to skomentować
jednym określeniem: PO- Platforma Obłudy!!!! Przy okazji: Sławomir Nowak, totumfacki Tuska, obecnie w kancelarii Komorowskiego, powiedział że ta akcja ABW, była wymierzona w..... prezydenta!!!!! Nie długo się okaże, że ABW kieruje dalej PiS, prokuraturą też, a jakże..... Himalaje to małe pagórki, przy głupocie tej "siły przewodniej" pod dziwną ksywką PO. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ powiedział że ta akcja ABW, była wymierzona w..... prezydenta!!!!! } :D Dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tymczasem komisja sejmowa
zajmująca się "nadużywaniem władzy PiS" umiera stojąc. A raczej siedząc i pierdząc w krzesła, tak od czterech lat. I marnując pieniądze podatnika. Nie wyjaśniła niczego. Za to układanka pasuje jak ulał- Komorowski-WSI-Jaruzelski. Wyrosła partia władzy autorytarnej- znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mówią że historia się nie
powtarza...... czymże były rządy prezydenta i jego brata premiera- wobec tego dzisiaj: miliony wręcz bilingów, podsłuchów inwigilacji- i do tego śmieszności. Los jest okrutny- władza potężna służbami specjalnymi- powoli umiera od własnej broni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaPrawdaONaszejPolsce
Żenada! Nie mają co robić? Niech łapią prawdziwych przestęców! Jak jechano na PiS to nic nie robiono bo przecież to "trendi". Tusk bądź co badź ważna osoba w państwie w żenujacy spsób na zjazdach (transmisja na żywo) wyśmiewał przeciwników. Pomijam fakt kogo, a mam na myśli jak. Wydaje mi się, że" ładnemu panu w garniturku", który uważa sie za światowego, inteligentnego tego typu poziom średnio pasuje. No ale wszyscy się cieszyli chodź dla mnie teksty które leciały były żenujace. Myślałam, ze oglądam jakąś patologię i prostaków... Widocznie tacy są. Nasz obecny prezydent to pan wtopa - taka prawda! PO sa żenujacy z wielką chęcią wyśmiewają innych ale o sobie nie dadzą nic powiedzieć i tu mamy przykład: wjazd na chatę badź odgradzanie się barierkami od ludzi, którzy podobno strasznie ich kochają i cieszą sie z ich polityki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×