Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

ABW wiechało o 6 rano do właściciela strony antykomor.pl :D

Polecane posty

Gość A mówią że historia się nie
Prawdziwych przestępców, trudno się łapie- to niebezpieczne, przy okazji można się komuś narazić. A tutaj prościzna- chłopak 25 letni, bez broni- można śmiało uderzyć. A problemy w Polsce, po co je rozwiązywać, po co coś robić, skoro można sobie tydzień w tydzień na 4 dni do Gdańska polecieć samolotem- szybko, wygodnie i tak wrócić. Polacy zapłacą. A jak przyjdzie do wyborów, to się mówi- nie jest dobrze, ale spoko- będzie lepiej. Tylko pamiętajcie jak macie głosować żeby było lepiej- pisiory się czają za rogiem! Kumacie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To powyżej to ten
z "wykształconych" z PO. CENTRALA ABW W WARSZAWIE. Adres: ul. Rakowiecka 2A właściciel strony antykomor.pl- dzisiaj godzina 13.30 będzie mówił, że nie da się zastraszyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:18 [zgłoś do usunięcia] myr widzę że już ci kompletnie odpierrdoliło } :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolnośćsłowad
LOL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vovoxoxo
jakim trzeba byc debilem, zeby glosowac na PO:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmageddon
Ptasiek Nastroszony-twierdzi,że lepiej póżno niż wcale. Oczywiście jest w błędzie...zresztą trudno powiedzieć czy to głupota czy cynizm.Poprzedniego Prezydenta obrażano naprawdę w sposób chamski i bezpardonowy...takich ataków(niezmiernie płytkich zresztą)na głowę państwa nie było u nas ani wcześniej ani póżniej.Co najgorsze to media,często dziennikarze wytyczali (pospołu z przeciwnikami politycznymi)takie trendy.Dziś można powiedzieć,że jakąkolwiek odpowiedzialność za to poniosły może dwie a może trzy osoby a znając stan faktyczny nie powinnop się mieć wątpliwości co do ich odpowiedzialności.W tym wypadku tak jednak nie jest.To smutne ale to swoista forma zastraszenia nawet tych jacy uprawiają krytykę na poziomie.Osobiście nigdy niepopierałem żadnego postępowania,którego celem jest umniejszanie kogokolwiek lecz mam wątpliwości czy w wypadku tego typu działań mamy faktycznie do czynienia ze znamionami Art.135 pragraf 2 kk. W jaki sposób odbywało się to niby znieważanie?Poprzez zbieranie informacji o jego gafach!? Jak sobie przypomne strony tworzone tylko po to by obrażać poprzedniego prezydenta to po prostu nasuwa mi się jedno słowo-hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczytajcie jeszcze
Było trzech funkcjonariuszy ABW (jeden w randze podpułkownika),dwóch policjantów oraz 3 informatyków.Panowie w mundurach byli uzbrojeni.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściciel strony antykomor.pl prowadził działalność terrorystyczną, zamieszczając teksty zachęcające do ataków (również fizycznych) na Prezydenta Komorowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strona antykomor.pl była typowym przykładem działalności wewnętrznej (polskiej) komórki terrorystycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego ABW
o 6 rano nie wpadła do właściela strony spieprzajdziadu. pl???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopóki nie zapadł żaden wyrok pisanie że właściciel antykomora był terrorystą jest pomówieniem i podlega karze. Ważcie słowa bo o 6 rano możecie się liczyć z wizytą, co prawda wami ABW się pewno nie zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tz ktoś kto nazywa tego człowieka terrorystą naraża się na śmieszność, ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego ABW o 6 rano nie wpadła do właściela strony spieprzajdziadu. pl? } Nie zadawaj głupich pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopóki nie zapadnie wyrok
pisanie, że facet, który na oczach tłumu zastrzelił swoją żonę jest mordercą to pomówienie i podlega karze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaPrawdaONaszejPolsce
W takim razie Komorowskiego, Tuska i Palikota należy zamknąć i nazwać terrorystami. Cóż chłop może brał przykład z Komorowskiego (jaki prezydent taki zamach), Tuska i jego zachować np. na zjazdach PO - zachowywał się jak w... kibol, a nie premier. O Palikocie - szkoda gadac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaPrawdaONaszejPolsce
wtedy stałem tam gdzie stało zomo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, na pewno słyszałeś/łaś o zabójstwie w afekcie? Może zastrzelił ją bo go zdradzała i jeszcze naśmiewała się z niego? Może ktoś go do tego zmusił szantażem, np zabiję ci dwójkę dzieci jeśli nie zastrzelisz swojej żony. Można sobie jeszcze coś tam wyobrazić. Albo: http://tnij.org/lxji Nie jestem prawnikiem więc jakoś szerzej na ten temat wolałbym nie polemizować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaPrawdaONaszejPolsce
wtedy stałem tam gdzie stało zomo - spadaj podszywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfghf
Cześć. Proszę Was o pomoc. Mam pytanie, którym za bardzo nie chciałam się dzielić, ale wszystko wskazuje na to, że muszę. Proszę Was wejdźcie na tą stronę : http://www.glitery.pl/polecam,NeoOomi a jak na niej coś nie tak się włączy to tutaj http://NeoOomi.gliteruje.pl. Potrzebuje Was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z szaconkem, bo się może skońc
a ja powiem, że jesteście wszyscy głpsi od kutasa Kaczora. Zakomuflowany pisior w ABW sprowokował akcję by osmieszyć prezydenta i rząd, bo wiadomo było , że podniesie się wrzask, począwszy od Najjaśniejszego Jarosława, po Kwaśniewskiego na odwyku. Udało się nie ma co, głupie Polaczki łyknęli jak kaczor gówno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bandytka nie jestem
Znalazłam fajne podsumowanie całej tej sytuacji: http://www.gnioty.pl/10462 - komik bardzo fajnie opisuje to co i jak się stało. Brawo dla autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin Zgadzam się że na Kaczyńskiego nagonka była 3 x większa przy ogólnym aplauzie mediów (tvn, tokfm, wyborcza). ABW w randze pułkownika +7 ludzi wysyłać w takiej sprawie? paranoja.pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×