Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kontrabasik

część:)

Polecane posty

Oj, czy przystojny to kwestia gustu. :P Nie, zapewniam cie, ze ladnie to nie wyglada. Rozczochrana, w bluzie za duzej jakies trzy rozmiary, ktora nijak pasuje do szpilek; modowa masakra. :D I jeszcze dzis sie dowiedzialam, ze jestem 3 centymetry wyzsza niz myslalam. Po latach czlowiek sie takich rzeczy dowiaduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrabasik -> możliwe żeby mi się spodobała bo szpilki i za duża bluza mogą mieć swój urok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrabasik - Przesadzasz, naprawde. Poza tym, najchetniej bym tej bluzy nie brala, bo beda mi ja wypominali jakis miesiac. "Ty nie chcesz czegos tam zrobic, a ja ci bluze dalem" :O Levvi - tak, szczegolnie jesli ta bluza jest jakiegos faceta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ja sie nie bulwersuje. Nie chcialabys mnie widziec zbulwersowanej. :D Zastanawiam sie nad przefarbowaniem sie. Kontrabasiku, co myslisz o czerwonych wlosach? :classic_cool: Juz kiedy takie mialam i nie wiem czy do nich nie wroce, chociaz na chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi - a najbardziej szczegolnie, jesli nie bylaby twoja :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie!!!nie czerwone jesteś za młoda na czerwony naturalny jakiś kolor sobie wybierz:) widzisz jak Cię Levi lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za mloda? Ale ja juz mialam czerwone, lubilam je. Zreszta, jakich to ja wlosow nie mialam... Jak Levvi moze mnie lubic, skoro mnie nie zna? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zna Twoje wypowiedzi czyli trochę Twojego charakteru poznał:) zresztą on szanuje każdego:) czerwony to mi się z paniami po 40kojarzy. Zrób sobie kasztan:)albo jakiś inny kolor ale nie: czerwony,miedziany,biały blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowac a lubic to co innego ;) Ja mialam takie bordowe w sumie wpadajace w braz. Przegladam zdjecia, ale nie umiem okreslic. Zobacze, na razie pozostane przy swoich naturalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrabasik - ja w sumie naturalny mam taki nieokreslony. Zalezy od tego jak pada slonce. Mam jedno zdjecie w sloncu, to mam takie wlosy, nie wiem jak to okreslic, o, jak bigos. :D A jesienia, mam zdjecie gdzie slonce nie swieci i sa takie kasztanowe (mozliwe ze to pozostalosc po tej bordowej farbie). Ale ogolnie zima mi wlosy ciemnieja. Levvi - ty sie nie znasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farbowanie niszczy włosy a dodatkowo to oszukiwanie facetów co do tego jaki ma się kolor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dramatyzujesz :P Co faceta obchodzi jaki mam naturalny kolor wlosow? Chyba wazniejsze jest jaki mam aktualnie. :D Zreszta, w moim przypadku jest to farbowanie dla siebie, a nie dla jakiegokolwiek faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie lekka nerwica, ale ogolnie w porzadku. Tylko zimno okropnie 😭 A co u ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nierwica powiadasz? Nerwy i stres to najgorsi zabójcy, ja relaxuje sie po pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie też ciepło teraz,ale jest wiatr więc trochę ulży w tym skwarze:) i podobno ma być burza ,więc pewnie przyjdzie ochłodzenie, kto wie co lepsze ,czy jak zimno czy taka duchota;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zrelaksuje w niedziele. Albo ewentualnie zalamie. :D Te dwa dni nerwow nic mi nie zrobia, bo ogolnie prace mam totalnie niestresujaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocie oczy - zdecydowanie lepsze cieplo. Zimno jest zle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zerknąłem przez okno, i cóż widze? Ciemne chmury zapowiadające burze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj podobno jakiś cyklon ma być i przez to burza i duży wiatr, tak słyszałam ,ale może to plotka:) Może racja,że jak gorąco to lepiej ,przynajmniej można schować się w cieniu , a jak zimno to klapa;/ brrr A co do samopoczucia to moje ostatnio dziwne,sama nie umiem zdefiniować ,1000 pomysłów i myśli i i tak robie potem inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leviatanie , my żyjemy tam właśnie gdzie jest zła pogoda, tzn u mnie nie jest zła, ale potem zapowiadali burzę i wiatr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×