Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kontrabasik

część:)

Polecane posty

Romansidel szczerze nie cierpie. Co innego poezja, ale od ksiazek, w ktorych glownym tematem jest romans, przewaznie trzymam sie z daleka. Trudno mi okreslic jakie ksiazki czytam, bo czytam praktycznie wszystko. Ale juz kiedys wspominalam o jednych z najwazniejszych autorow - J.D. Salinger, Oscar Wilde, Mario Vargas Llosa, Albert Camus :) Musisz sobie kogos ladnie wychowac, to bedzie ci uslugiwal. Mi na co dzien tez nikt nie usluguje, dzisiaj chyba jakis dobry dzien mieli :D Patrica Quenta i Joe Alexa nie znalam, jak znajde gdzies ksiazki to po nie siegne. Jeffrey Deaver - wiadomo, klasyk. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po Browna nigdy nie siegnelam. I jak na razie mnie nie ciagnie, chyba duzo nawiazan do chrzescijanstwa mnie odpycha. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej próbuje udowodnić że chrześcijaństwo to jedna wielka bujda mi się podobają jego książki chyba wszystkie przeczytałam lekko się czyta:) fantastyki natomiast nienawidzę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wlasnie to mnie chyba odpycha. Z racji swoich przekonan, nie lubie takich ksiazek. Mam wtedy wrazenie, jakbym czytala cos co niby jest zgodne z moimi przekonaniami, a jednak te wyjasnienia to jeden wielki idiotyzm. Fantastyka? Jesli bylaby dobrze napisana, to czemu nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sapkowskiego nie czytalam. Ale Pratchett mnie swego czasu pozytywnie zaskoczyl. Za to wlasnie nie bardzo lubie ksiazki, ktore podwazaja badz potwierdzaja "autentycznosc" jakichkolwiek religii. Z mojej perspektywy - osoby, ktora ze swiatem religii nie ma nic wspolnego - to taki tani sposob, na zrobienie sensacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie mam racje, w koncu mowie to z pesperktywy osoby niewierzacej. Co tym bardziej przyczynia sie do tego, ze wole sie nie zaglebiac w te sprawy. Najprawdopobniej baluje, ale jeszcze jest wczesnie, pewnie gdzies tak za pol godzinki, godzinke wyjdziemy. ;) A na razie leze i sie obijam, no i udaje ze ogladam jakis film, ale kompletnie nie wiem o co w nim chodzi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś też? ? To masz strasznie ciężki tydzień:) hehe nie wiem czy wiesz że rozmawiasz z apostatą:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewam, ze dzis tez :D Ale w sumie nie wiem, moze spedze ten wieczor przy tym filmie, w ktorym nie wiem o co chodzi. :classic_cool: Mnie jest bez roznicy, czy rozmawiam z apostata, chrzescijaninem czy muzulmaninem. Jesli ktos nie czepia sie mojego ateizmu, ja nie mam zamiaru czepiac sie jego wiary. Szanuje wybory ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz co to jest apostata?-osoba która z własnej woli zrezygnowała z religi i została wydalona z kościoła:-p o to przynajmnej może sobie odpoczniesz dziś:) polecam zgon na pogrzebie świetna komedia angielska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem kto to jest apostata, przynajmniej tak posrednio sie orientowalam, ale dziekuje za wyjasnienie ;) Ja wychowywana bylam w rodzinie ateistycznej. No, bardzo mozliwe, ze odpoczne, ale pewnie ktos przyjdzie, zaprosi kogos innego i znowu cala chata pelna. O filmie nie slyszalam, jak znajde czas to obejrze, ale na pewno nie dzisiaj. Ibi jest zafascynowany jakims portugalskim badziewiem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal maltretuje przyjaciela, nie chce mi sie od niego wychodzic. :D I w sumie stwierdzam, ze to chyba Bollywood. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz uciekam, kontrabasiku. :) Mam nadzieje, ze do jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja wlasnie wstalam. :D U mnie znow chmury i zimno, a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest 17 stopni 😭 I pewnie zaraz bedzie padac. Nie cierpie takiej pogody. :O A co ostatnio czytales, Levvi? Rzuc pare tytulow wartych przeczytania. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pandita- jak ja ci zazdroszcze 😭 Levvi - listy sw. Pawla? No to raczej nie dla mnie :D kontrabasik - niesamowita mi wczoraj urzadzili impreze. 6-godzinny seans kina bollywoodzkiego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi - Dzieci Hitlera, powiadasz? No, pomysle, moze gdzies znajde. kontrabasik - Do konca filmu nie wytrzymalam i ucieklam do domu :D A jakie macie plany na dzis? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×