Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zaraz tam

Chcę kupić nowy samochód, ale nie wiem jaki.

Polecane posty

Jak w tytule. Mój obecny samochód to Ford Fiesta (rocznik: 1998), diesel, mam go już 2 lata, ale stwierdziłam, że pora na coś nowszego, zwłaszcza że w mojej fieście nie ma wielu rzeczy, które bym chciała. Przeglądam portale z autami na sprzedaż, ale nie wiem, jaki chciałabym model, może ktoś mi podpowie? Generalnie chodzi mi o to, żeby samochód: - był 5-drzwiowy, ale nieduży (sedany i combi odpadają) - mało palił (a najlepiej był w dieslu) - miał klimatyzację, elektryczne szyby i lusterka - nie był zbyt drogi (będę celować w modele z rocznika 2001 - 2003) Co polecacie? Czym jeździcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam scenica II i wiem,że następne auto to tez będzie scenic jak dla mnie rewelacja nie za wielki a zarazem pojemny bardzo dobrze wyposażony dynamiczny mąz ma lagune i tez nie narzeka bądź co bądź francuzy podbiły moje serce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chrysler PT Cruiser
Mam i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kij mu w oko
opel vectra lub astra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VWieśwagena
kup sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfv
2003 hahah kurwa i to jest nowy, nowy to z salonu kotku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawa ----> scenic jest bardzo ładny, ale duży! Nie masz problemów z parkowaniem? Pytam dlatego, bo mieszkam w dużym mieście i nieraz żeby gdzieś zaparkować, to trzeba wcisnąć się w cokolwiek wolnego - scenic chyba za duży na takie manewry, ale przyznaję, że prezentuje się super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adfv -----> "nowy" to pojęcie dla mnie - mam auto i chcę nowe auto w sensie, że dla mnie "nowe" (dżizas, czy skróty myślowe trzeba wszystkim tłumaczyć? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to auto jest takie zwrotne,zwinne że parkuje się nim zajefajnie zresztą jak kocham jeździć i wszelkiego tego typu manewry bardzo lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yarekk..
Na rynku jest duzo samochodow .. ale jesli chcesz taki z rocznika 2001-2003 to moze renault clio , opel corsa ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może mój nie spełnia wymagań wszystkich, które wymieniłaś :D Ale ja bym chciała mini coopera :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
clio i corsa to w sumie niezły pomysł, ciekawe czy sprawują się tak samo dobrze jak moja obecna fiestka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WDR - Wujek Dobra Rada
ja polecam VW Amarok :] zajebista bestia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewzruszony01
dosc stylowe i najtansze to alfa romeo 147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewzruszony01
zreszta i tak 100x zmienisz zdanie i poleci co sie nadarzy a szkoda szkoda bo kobieta powinna miec auto ktore jest po prostu ladne- ford to masowka ale tanie i sprawdzone audi a3 a4 za drogie bedzie cooper za drogi poszukaj jeszcze w mazdach ale wnetrza plastiki itd clio ok dla kobiety megane tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewzruszony01
jeszcze jest francuz peugeot 306 307

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwartnik
popatrz autorko na małe ale fajne i zgrabne auto miejskie, które w Polsce jeszcze nie bije rekordów popularności ale moim zdaniem jest tak brzydkie, że aż ładne jak to mawiał Szwejk i cena auta dla Kowalskiej lub Nowak DACIA SANDERO http://www.dacia.pl/gama-dacii/sandero/prezentacja/index.jsp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lego star
Możesz kupić Opla Astre lub Seata Cordoba fajne auta i nie są drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewzruszony01
zgadza sie cordoba jest cacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyzwoitePodszywe
nie kupuj diesla teraz przymuły z UE jakiś podatek na ON mają dać nie wspominając że już teraz ceny mało się różnią nie to co dawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seaty zawsze mi się podobały (wprawdzie myslałam bardziej o Ibizie niż Cordobie - za duża), ale mój mąż twierdzi, że to bardzo "twarde" auto - zawsze mi je odradzał z tego powodu. Dacia - ciekawa, faktycznie u nas nieznana. Peugoty są śliczne, ale niestety - cenowo to już wyższa półka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrqweqwrewr
topik sprzed roku, ta menda mikulka podbija spamując swoją tandetną stroną nie masz szans z otomoto, wypierdalaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zamieniłem stary samochód na yaris hybrydę. Niskie koszty utrzymania i wygląda fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejedź się do jakiegoś salonu i poprzeglądaj sobie co ci odpowiada. Mnie ostatnio mąż zaciągnął do uni car dwa u nas w miescie bo zmaierza kupić renówke. Mi się ten pomysł całkiem podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np kupilam uzywanego forda mondeo w calkiem niezłym stanie, musialam sobie tylko założyc klime, bo nie bylo,a jednak ni ejestem w stanie zyc bez tego dobrodziejstwa;) Ale kuzyn podał mi namiar na http://www.gastal.wroclaw.pl/ i nie bylo najmniejszego problemu z montazem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotkaPsotka
A rozważałaś może kupno Skody? Bardzo fajne oferty cenowe mają w Auto-Wimar - http://www.auto-wimar.pl/pl No i ogólnie Skody są bardzo atrakcyjne cenowo i w sumie są to najlepiej sprzedające się auta w Polsce, więc to chyba coś znaczy :) Sama rozważam kupno Octavii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×