Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skromna ale piekna

moja kolej na flirt

Polecane posty

tak mysle ze picie kawy moze doprowadzic do roztroju organizmu przez ta osobe towarzyszaca... Dobrze jesli chcesz zabiore Cie, tylko prosze nie narzekac ze mam balagan w torebce.. propozycja wypadu do Bieszczad jest kuszaca tylko problem w tym ze jak ja sie rozpalam to chce zeby to trwalo bez koca, wiec nie bede chciala zchodzic na ziemie zeby sie ochloddzic, dzis mam na co dzien za duzo chlodu a ja pragne wewnetrznego ukropu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez brakuje takich prawdziwych rozmow, takich tresciwych, takich ktore sa pokarmem dla duszy bo dzis moznna mowic z kazdym rozmawiac malo z kim.. juz o tym pisalam ale widze ze nie tylko mi to doskwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz na mysli nadmiar kawy oczywiscie? :) tak, kawa moze powodowac podwyższone ciśnienie. Twoj bałagan w torebce jakoś zniosę, to tylko trzy przesiadki, Masz racje taki rozpalony organizm to az niebezpieczne tak nagle ostudzić. To jakoś to jeszcze omówimy przy kawie. Jak dostrzegę, że ten wyspiarski ukrop Ci służy to ani nawet nie pomyśle by Cie schładzać, a Two wewnętrzny ukrop będzie nam dodawał ciepła w chłodne noce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, rozmawiać z mało kim sie udaje. teraz wszyscy maja swój czubek nosa przed sobą wiec aż czasem strach wtrącać sie w ich bieg po szczęście i ośmielać sie przeszkadzać rozmową w której jest treść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam sie ze to nie nadmiar kawy bedzie powodem moge wysokiego cisnienia... na dzien dzisiejszy pije hetro litry kawy i ...i nic dla nie ktorych jestem zimna jak lod :) zawsze jednak kawe mozemy zamienic na inne trunki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bądź co bądź trunki kojarzą mi się z alkoholami, a wyczytałem z Twoich wcześniejszych wypowiedzi, że bierzesz życie na trzeźwo. Koktajl bardzo chętnie Ci podam :). ale po tym to marny skok ciśnienia :). wiec może pomyślimy nad jakimiś innymi specyfikami, które "dodają skrzydeł" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze na trzezwo, choc slodkie mleczko kokosowe jest wrecz wysmienitym trunkiem na ugaszenia pragnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzydel dada rozmowa przy kazdym napoju moze byc to nawet woda, wystarczy ze pije ja sie z odpowiednia osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla kogo zimna? ostatnio dla kazdego, tak juz mam ze jesli ktos nie wnosi w moje zycie nic pozytywnego to szkoda mi czasu na przebywanie w takim towarzystwie.. umiem rozpalic spojrzeniem ale tez i zabic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to prawda nie ważne co się pije ważne z kim, podzielam. I niech to będzie nawet lub aż woda jesli osoba obok ugasi zupełnie inne pragnienia. napełnić Ci szklaneczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli patrze by rozpalic to potem zabijam tylko po to zeby byl mi na wylacznosc... a tak na powarznie to nie, jesli czuje ze ktos jest wart abym sie usmiechala to robie to bez zaklamania, jesli jest inaczej to odwracam wzrok jesli to nie pomaga to patrze ale juz tylko ostatni raz.. nie jestem z tych slodkich i jakby to nazwac zmaterializowanych prozni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szklanka duza ale czy wypije do dna to zalezy jak szybko ugasze moje pragnienie, bo moge pic i pic i konca nie bedzie widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety S ale P, mój czas tutaj dobiega końca za chwilę będę musiał się pożegnać, ale mam nadzieję, że nie pochłonąłem Ci cennego czasu i będziesz mieć mnie w pamięci. nie zapomnij mnie wpakować do swojej przepastnej torebki. To ważne. Dziękuje za gorącą pogawędkę, mam nadzieje, że nasze drogi jeszcze się skrzyżują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy spragniona bardzo? mysle ze tak, ale rowniez wytrzymala i byle jak nie chce ugasic swojego pragnienia, to musi miec niebianski posmak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze na zakończenie podszepnę Ci, pij powoli i zawsze staraj sie, by na dnie pozostała odrobina napoju. Po to by nigdy nie poczuć, że Ci go zabrakło a jeśli już będzie blisko szepnij, doleję :) do "zobaczenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja dziekuje bylo mi milo nawet jesli ukradlam Tobie troche czasu z zyciowego bytu... wiesz gdzie mie znalesc musisz tylko uwierzyc ze mnie szukasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i gdzie
tu mozna poflirtować jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocalunek w południe
dobry wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×