Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skromna ale piekna

moja kolej na flirt

Polecane posty

Gość skromna ale piekna
dziekuje ale powiem szczerze nie wierze ze takiego spotkam, panowie ostatnio troche usiedli na lurach a ja ...ja zdania nie zmienie tzn wiem czego chce aby moc potem to oddac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz cierpliwie
czuli szukasz flirtu a w niego nie wierzysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna ale piekna
fflirt to gra mowy, jezyka jest taka przyjemna forma posilku jakby przystawka, ale cos wydaje mi se ze w dzisiejszych konkrety bezposredniosc a czasami bezczelnosc jest w cenie a nie umiejestnosc rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirciarz na całego
Żeby był flircik muszą dwie osoby mieć sie ku sobie w jakiś sposób.Wirtualnie to można się pozaczepiać i kokietować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz cierpliwie
flirt to tez rozmowa wywołująca dreszczyk emocji seksualnych, sprawiająca, że flirtujący ze sobą czują emocje zupełnie inne jak podczas rozmowy i wymiany zdań. Czy dobrze pojmuję flirt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna ale piekna
od czegos trzeba zaczac, przeciez nie oczekuje oswiadczyn po godz tresciwej rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna ale piekna
do musisz cie.... doskonale :) nic dodac niz ujac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość err
flirt jest zdecydowanie łatwiejszy w bezpośredniej rozmowie kiedy szybko i błyskotliwie można reagować na to co interlokutorka powie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna ale piekna
oczywiscie dodatkowym atutem jest gra spojrzeniem i usmiech.. ale dzis jestesmy tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz cierpliwie
fajny taki flircik, takie podszczypywanie odczuć wewnętrznych, nie podchodź zbyt blisko Skromna, bo mogę nie umieć się powstrzymać od podszczypywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna ale piekna
to takie dotykanie duszy bez uzycia rak, czy nie za takim dotykiem tesknimy i takich pieszczot potrzebujemy najbardziej, to wlasnie je zapamietujemy a raczej osobe ktora tego dokonala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz cierpliwie
zgadzam sie zupełnie z Tobą Skromna. Pamięta sie taki dotyk duszy najbardziej a gdy zaczyna go brakować tesknimy za nim. tesknisz tak jak ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna ale piekna
czy tesknie? chyba juz nie, ale nadal boli, tzn nie chce zeby dzis cos sie zmienilo zeby ta osoba cos zmienila choc czesto wracam myslami do tych chwil, tylko jesli sa one w czasie przeszlym rodzi sie pytanie czy byly prawdziwe, napewno dla mnie tak ale dla tej drugiej osoby? chyba nie, dlatego nie tesknie za nia a za tym co wtedy poczulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna ale piekna
a Tobie czego brakuje naj naj bardziej... wymien tylko jedna taka najwazniejsza rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz cierpliwie
flirt nie trwa wiecznie, a szkoda. Gdy juz odrobinę zanika robi sie taka "codzienność" pozostaje czar tamtej chwili, pozostaje wspomnienie tych zakręconych słów. Brakuje mi tego jak ONA na mnie patrzyła gdy flirtowaliśmy. najbardziej tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna ale piekna
mi brakuje zapachu jaki byl w powietrzu, i nie byl to zapach kosmetykow choc tez ale taki elektryzujcy ktory powodowal ciarki na calym ciele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz cierpliwie
no przyznam, że tez gdzieś we wspomnieniach powracam do zapachów. Łowię je wśród wspomnień chwil. tak, są piękne, przywołują obrazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna ale piekna
boje sie ze kiedys zapomne o tych uczuciach, jak je zapisac zakodowac w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz cierpliwie
a moze on potrafi je jeszcze wskrzesic? by nie pozwolić Ci o nich zapomnieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna ale piekna
Nie, pisalam nie chce tej osoby wiecej widziec, chce tylko tego uczucia jakie w tedy odczuwalam taki stan ducha, dlatego szukam kogos kto szuka podobnie i kto mnie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz cierpliwie
Z pewnością Ciebie rozumiem Skromna. Ale flirt to musi zaiskrzyc w jednej chwili, to jest moment na jego zaistnienie. Życze Ci tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna ale piekna
Dziekuje i tego samego Ci zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flirt sie uda tylko po spotkaniu i poznaniu się wzajemnie! feromony muszą zadzialac inaczej to sie nie uda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz cierpliwie
jak już spotkasz ten czar na swojej drodze to zaglądnij tutaj żebyśmy się mogli cieszyć Twoja radością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz cierpliwie
daroo, mylisz sie. Flirt to unikalna chwila na znajdująca swoje miejsce na początku znajomości flirtem sie zaczyna, to on sprawia, że dwie osoby zaczynają nadawać na tych samych falach. Jeśli to flirt w necie to moze doprowadzić do wspaniałego spotkania, wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna ale piekna
dlatego szukam takiego poczatku takiej osoby ktora umie mowic nie tylko slowami ale tez zmyslami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz cierpliwie
to ja tak naprawdę odpadam w przedbiegach. Ale Tobie zyczę spełnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz cierpliwie
ciezko tutaj o taki poczatek o ten czar chwili, ale wiem, że jest mozliwy. Wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna ale piekna
do musisz... dziekuje za moment i te droge przedbieg i Tobie tez tego zycze, a jesli spotkam kogos takiego tu to napisze zreszta zapraszam tez mozesz od czsu do czasu wpasc i poklikac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz cierpliwie
ja tak naprawdę nie szukam. Mam swój "flirt" który wypełnił moje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×