Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Akacjaaaaaa01

O co mu chodzi??

Polecane posty

Gość Akacjaaaaaa01

nie wiem o co chodzi jakis czas temu poznalam faceta na imprezie i wpadlismy sobie w oko..bawilismy sie razem i wogole..pozniej zaprosil mnie do siebie do domu ale nic nie bylo zadnego sexu bo niechcialam,porozmawialismy i wogole i odwiozł mnie do domu..na drugi dzien spotkalismy sie i spedzilismy ze soba wieczor a pozniej pojechalismy do niego no i byl sex..mamy ze soba kontakt ale juz nic nie pisze o spotkaniu ...tylko smsie co tam i wogole .. czy chodzilo mu o sex?to dlaczego pisze smsy normalnie ?? POMOZCie bo go nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małyłepek
ja pierdole co szmata :O drugie spotkanie z gosciem z dyskoteki a ta mu daje dupy... zal mi cie szmato jebana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akacjaaaaaa01
no wiem ze glupio zrobilam..ale co poradzic..czasami czlowiek popelnia bledy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akacjaaaaaa01
Podobal mi sie i tyle..myslalam ze okaze sie normalny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle podobnie jak cosmopolitan86, niestety taka prawda, chciał sie jedynie przespac z Toba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akacjaaaaaa01
ale dlaczego codziennie do mnie pisze??? tylko ze o spotkaniu nic nie mowi... co mam zrobic?napisac czy sie zobaczymy?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslalam ze okaze sie normalny
zapewne On też o Tobie tak myślał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akacjaaaaaa01
:( bylam glupia i nawina...niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akacja "wstrzymaj" go troche jesli bedzie zainteresowany Twoja osoba jeszcze to na pewno bedzie dazył do spotania a jesli nie to olej dziada!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akacjaaaaaa01
Brunetka...wiem masz racje...nie bede pisala nic o spotkaniu ..ale moze pomyslał ze jestem łatwa..pierwszy raz mi sie takie cos zdarzylo :( ze tak szybko..jestem zla na siebe za to ... nigdy wiecej...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikrokosmos
pasujecie do siebie, bo macie jednakowo durne myślenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak dla ścisłosci to NIE popieram seksu na pierwszych spotkaniach, ale nikt nie jest idealny, kazdy z nas popełnia błedy i nazywanie kogoś "szmata i dziwka" w swoich postach swiadczy tylko o piszacym i jego miernej kulturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akacjaaaaaa01
Oleje go bo nic i tak z tego nie bedzie juz 5 dni nic o spotkaniu nie pisze a smsy pisze codziennie.. skoro chcial tylko sexu to po co te smsy?co robie i wogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piiiccczzkoo
a po cholere mu taka dziewczyna ktora daje dupy prawie od razu? Zaden facet ktory powaznie mysli o zyciu nie związałby sie z kobietą ktora sie nie szanuje co innego związek dla zabawy i seksu Nie martw się autorko, jak zechce mu sie poruchac to zaproponuje spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piiiccczzkoo
haha a po co ma zrywac kontakt jak moze miec darmowe ruchanko na wyciągniecie reki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akacjaaaaaa01
teraz to juz napewno z nim do lozka nie pojde jakby chcial...na kolejny raz bedzie czekal duzo dluzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze, nie pisz nic o spotkaniu to on teraz powinien wyjsc z inicjatywa ;) I postaraj sie nie zadreczac mysla ze zle zrobiłas idac z nim do łozka tak szybko, w koncu co sie stało to sie nie odstanie i nie ma co gdybac.. Jesli bedzie miało cos z tego wyjsc to zapewniem Cie ze wyjdzie nawet jesli zaczeliscie troche nie od tej strony co trzeba.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akacjaaaaaa01
Drugi raz napewno nie bedzie mial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akacjaaaaaa01
Brunetka....wiem ze zle zaczelismy..nigdy mi sie takie cos nie zdarzylo..chyba zwariowalam :( najlepiej olac i poszukac innego i wtedy juz nie popelnic tego bledu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka :)
zle zrobilam i tyle...moj bład...ale nauczyla sie ze nigdy wiecej tak szybko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosanka kokosowa
Daj mu jeszcze pare dni, to dopiero poczatek znajomosci wiec spotkanie raz na tydz ujdzie.... Pisze wiec nie jest zle;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem ze kazda sytuacja, nawet pozornie niekorzystna dla nas, jest po cos.. czegos nas uczy... wazne zeby chciec tylko ta nauke wykorzystac pozniej i nie powielac swoich błedów wielokrotnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akacjaaaaaa01
moze i racja bo piszee mi smsy codziennie co robie i wogole pierwszy do mnie napisal wredy na drugi dzien po ten nocy..on byl dlugo w zwiazku moze potrzebuje czasu..nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akacja daj mu czas tak jak napisał ktos wyzej, skoro tak to wylada to moze jeszcze nie "ochłonął" po wczesniejszej znajomosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akacjaaaaaa01
no dam mu czas..zobacze czy wogole wspomni o spotkaniu .. ja napewno nie napisze pierwsza ze chce sie spotkac... mialam zaczac innaczej ale wyszlo jak wyszlo...moze jeszcze nie wszystko stracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akacjaaaaaa01
Zeby człowiek czasami mogl cofnąc czas to tyle rzeczy by zrobil innaczej ... ale takie zycie..uczy sie na błedach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×