Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość madamada

bez zobowiązań

Polecane posty

Gość madamada

Byłam z Chłopakiem półtora roku. Zerwaliśmy, ponieważ zdecydował o przerwie, gdyż stwierdził, że jego uczucie wygasło. Przerwa ma mu podobno pomóc. Minął od tego czasu miesiąc. Przeżywam to okropnie, gdyż wszystko mi go przypomina. Walczyłam o niego przez ten czas. Spotkaliśmy się, jednak nadal on nie chce, byśmy oficjalnie do siebie wracali , przynajmniej teraz, póki nie zrozumie, że to TO. Byłam dziś u niego. Umówiłasm się z jego siostrą. On mial być dopiero ok. 23.00 Więc, straciłam nadzieję , że z nim porozmawiam. Zjawił się jednak wcześniej. Rozmawialiśmy, on jednak nadal potrzebuje czasu. Zabolało mnie to, ale się zgodziłam. Mamy się spotykać, pisać, jednak mamy do siebie na razie nie wracać. Jednak on jest zazdrosny, zauważyłam, że nie chce, bym ja się z kimś spotykała. On, nie chce też nikogo poznać. Oboje nie szukamy nikogo innego. Dziś, zaproponował seks bez zobowiązań. Rozśmieszyło mnie to, gdyż sama chciałam mu to zaproponować. Zgodziłam się. Mówiąc, że nie oczekuje, że po tym jego nastawienie się zmieni. Pierwszy raz, TEN seks wyglądał inaczej. Cały czas patrzyliśmy sobie w oczy. On chce, bym przyjechała do niego w sobotę. U mnie spotykanie się odpada, gdzyż po zerwaniu, boi się reakcji mojej mamy. Może to się wydawać chore, wiem . Jednak mi chyba to odpowiada. Mam okazję znow obudzić w nim to uczucie, którym mnie darzył. Podkreślam, że naprawdę jesteśmy do siebie przywiązani. Czy poprzez taki układ, waszym zdaniem mogę go znów, jakby od nowa do w sobie rozkochać? - Ja byłam jego pierwszą dziewczyną, on moim pierwszym chlopakiem. Nasz pierwszy raz byl dla nas obojga pierwszym. Co myślicie o tej sytuacji? Chcę o niego walczyć. To nie jest na zasadzie "dam mu, to ze mna bedzie" Po prostu, nie chcemy robić tego z nikim innym. Jak go znów w sobie rozkochać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×