Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ten tyshe

WAŻNE JEST ŻEBY KOBIETA MIAŁA ŁADNE KRĄGLE CYCKI

Polecane posty

Gość ten tyshe

a nie jakies zwiski czy miniaturki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak nie bedziesz mial zadnej
to co cie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u faceta natomiast
bardzo wazna jest ilosc szarych komorek, niestety najczesciej takie posty pisza faceci z ich iloscia < 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten tyshe
widze ze trafilem w czuly punkt;) ja w przeciwienstwie do was inteligentki nikogo nie obrazam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś na tyle stara żeby
to samo z męskimi jądrami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak nie bedziesz mial zadnej
ja cie nie obrazam, chyba ze masz jakies straszne kompleksy i kazde zdanie nie wyrazajace zachwytu nad twoim...mysleniem uwazasz za obelge....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no faktycznie nikogo nie
obraziles :o a czy ty masz szesciopak na brzuchu, jedrne posladki, umięsnione ramiona, masz powyzej 180 cm wzrostu, cudowne rysy twarzy no i najwazniejsze, grubego czlonka stajacego na kazde zawolanie i nie tryskajacego po 5 minutach, sprawny jezyk do minetki i wyczucie oraz spryt najwspanialszego kochanka i uwodziciela? jesli nie ............. to WON z takimi tekstami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten tyshe
jakbym mial obstawiac,obstawilbym że to Ty masz kompleksy poniewaz przybralas pozycje atakujaca :) Po prostu wyrazilem swoja opinie, ktora napewno podtrzymuje wiecej facetów. (nie wliczajac desperatow którym wszystko obojetne )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak nie bedziesz mial zadnej
ja stwierdzilam tylko fakt. zaden facet, ktory mial kobiete nie bedzie siedzial na kobiecym forum glupio prowokujac jak maja wygladac cycki kobiety, jakby tylko one byly wyznacznikiem zwiazku jakiegokolwiek. zatem wyciagajac wnioski z twojej postawy, masz kompleksy, nigdy nie miales dziewczyny i z taka postawa do tego przesiadujac na kobiecym forum zadnej miec nie bedziesz. a moje cycki sa zayebiste w mojej ocenie i ocenie mojego meza i tyle mnie obchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdanie to sobie mozesz
miec a jakie bedzie ci dane dotykac to inna sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sciemniara
heh piszesz tak jakby kobieta miala mega duzy wplyw na wielkosc i ksztalt swoich cyckow. ma taki wplyw ja ty na wyglad swojego kutasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten tyshe
Spelniam tylko niektore z tych tych cech wymienionych przez Ciebie, o inne nalezy spytac partnerki, a do innych sie bym nie przyznal poniewaz by to godzilo w moja meskosc i swiadczylo o przejawie narcyzmu. Ale zdaje sobie sprawe z tego ze kobiety marza o facecie ponad 180, z jezykiem sprawnym jak wąż, fujarka grubą i wielka (najlepiej kolo 30, z obwodem 20 sadzac po wpisach na innych tematach ^^ ) muskulatrua jak arni i zmyslowościa. Tak samo faceci wola kobiety o ladnych, jedrnych piersiach, zmyslowych ustach i figurze tez nienagannej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak sam widzisz
mozesz tylko pomarzyc, to nic nie kosztuje, a humor poprawia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten tyshe
humor poprawia wasza czepliwość i ukryte kompleksy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten tyshe
oczywiscie posladki i uda też celulitu zawierac nie powinny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchwiaczek
nie masz duzej i sprawnej fujarki, to nie zabieraj glosu o babskim ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leokadia niestojąca
a facet nie może mieć wielkiego końskiego człona (którym się chwali), bo to podchodzi pod seks ze zwierzęciem. poza tym takie coś się nie mieści w spodniach :O i jak facet ma iksowate nogi to odpada u mnie na wstępie, tak samo brzuch, za duży bleee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten tyshe
Marchwiaczek kolejne bydle majace fiola na punkcie fujarki i wstawiajace zapewne mase fotek w celu oceny i dowartosciowania, poniewaz inteligencja i elokwencja blysnac nie moze w swoim otoczeniu ;) niestojaca masz duzo racji, trzeba cos soba reprezentowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchwiaczek
Jestem kobietą dziwny człowieku z innej planety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchwiaczek
Marchwiaczek kolejne bydle majace fiola na punkcie fujarki i wstawiajace zapewne mase fotek w celu oceny i dowartosciowania, poniewaz inteligencja i elokwencja blysnac nie moze w swoim otoczeniu o tym razem ja trafilam w czuly punkt, czyzbys nie mial czego poprawiac w spodniach :D :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam oj tam :)
Ogólnie to chyba kwestia gustu co komu się podoba. Normalne, że każdy chciał by dla siebie ideał, ale niestety nikt nim nie jest. Zawsze znajdzie się jakieś ale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten tyshe
marchwiaczek jestes kobietą ? a piszesz jak swiezo co dojrzewajacy chlopak co dobrze o tobie nie swiadczy ;) ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten tyshe
ale zachecam kobiety posiadajace ladne jedrne piersi do noszenia duzych dekoldow poki pogoda dopisuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to się narobiło ... a mi się zawsze wydawało, że najważniejsza jest miłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krrrroooowka
ja tak z ciekawości: Od jakiego rozmiaru zaczynają i kończą się u ciebie duze, jedrne piersi?;> Jakby nie patrzeć: mniejsze są jedrniejsze i ladnie stoją, ale sa małe. Wieksze zaś mają tendencje do opadania w dół, niestety. A i rozmawiamy mam nadzieje o naturalnych, nie silikonowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten tyshe
Również tak uważam :) ale przeciez mozna laczyc jedno i drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten tyshe
Na rozmiarach biustu dobrze sie nie znam, ale chyba miseczka A jest najmniejsza i to defintywnie odpada :p D to juz chyba bedzie za spory biust. Ale to wy lepiej o tym wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że będziesz szukał miłości swojego życia w oparciu o kilka punktów do wykreślania z zeszytu? Jeśli biust okaże się mały, niejędrny, bądź zupełny jego brak, to owa kobieta, nie zostanie Twoją wybranką ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałem że tu zdjęcia będą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×