Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatka Jasia

Czy ktoś z was myślał o zatrudnieniu projektanta do aranżacji pokoju dziecięcego

Polecane posty

Gość Chatka Jasia

Witam. Chciałabym posłuchać waszych opinii.Czym kierujecie się urządzając pokój dla dziecka czy nastolatka? Od jakiegoś czasu zaczęłam współpracę ze scenografem Marią Albin i naszym marzeniem jest stworzyć dla dzieci bajkowe wnętrza,zupełnie nietypowe,oryginalne.Chciałam zapytać co sądzicie o takich pokojach.Czy większość społeczeństwa woli gotowe meble i dodatki z Ikei czy zaryzykowałaby coś niebanalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno budując dom też miała ten dylemat. Wynajełam projektanta dla pokoju córki. Odwalił kawał dobrej roboty, polecam. Synek też czeka na aranżacje ale póki co brakuje czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Ksiezniczka
Sadze ze wybralabym cos niebanalnego, a juz na pewno nie z IKEI... ale od projektantow trzymalabym sie z daleka. Niestety z mojego doswiadczenia wiekszosc wnetrz zaaranzowanych przez projektantow wyglada sztucznie, bezdusznie... zbyt polegaja na obecnych trendach i potem za rok wnetrze wyglada nieaktualnie i glupio. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chatka jasia
Cieszę się ogromnie słysząc takie wypowiedzi.My właśnie tworzymy coś niebanalnego.Chcemy pokazać ,że również w Polsce można dzieciom stworzyć bajkowy świat,taki jaki sobie wymarzy.Na zagranicznych portalach i stronach z wnętrzami dla dzieci jest taki wybór cudownych wystrojów,że głowa boli z nadmiaru wrażeń.U nas niestety nie spotkałam czegoś co zaparło by mi dech w piersi i ujęło klimatem. Jeśli chcecie zobaczyć namiastkę naszych możliwości zapraszam na stronę:www.chatkajasia.netgaleria.eu Współpracujemy z doświadczoną scenograf Marią Albin,która wykonała scenografie do programów telewizyjnych takich jak:Budzik,Domisie czy Rower Błażeja i wielu wielu innych. Chcemy w pokojach dziecięcych przemycić ten teatralny klimat i bajkowy charakter. Czy zdecydowalibyście się na nietypowe meble we wnętrzu? Np:łóżko w kształcie łodzi, z miasteczkiem nadmorskim zamiast typowej szafy i inne tego typu oryginalne rozwiązania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Ksiezniczka
Pokoik rycerski faktycznie ciekawy. Nie mamy z mezem jeszcze dzieci ale juz rozmawialismy o ewentualnym wystroju pokoiku... bardzo podoba mi sie wystroj "zeglarski" z odpowiednio dobranymi tkaninami, wlasnie lozeczko w ksztalcie lodzi, itd. Widzialam ostatnio w telewizji pokoj o tematyce "pirackiej"... zabawny :) http://imgs.sfgate.com/blogs/images/sfgate/sfmoms/2011/05/18/extreme-makeover350x196.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jepo pierwsze, projektanci
chetnie uzywaja gotowych dodatkow, z Ikea rowniez. Po drugie, jest duza przepasc pomiedzy checia posiadania banalnego wnetrza, a marnowaniem pieniedzy na projektanta. To znaczy, ja nazywam to marnowaniem, gdyz wystarcza moje zdolnosci i pomysly, by stworzyc ciekawe wnetrze. Ale na szczescie ja jestem plastykiem, a moi znajomi zajmuja sie szyciem, stolarstwem itp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chatka jasia
Tak bardzo fajny, widziałam ten pokoik już gdzieś.Marynistyczne klimaty są jak najbardziej zawsze na czasie i pasują zarówno dla młodszych i starszych dzieci.Dla dorosłych zresztą też:) Zapraszam na blog Chatki Jasia,tam właśnie wkleiłam przykładowe inspiracje pokoi dziecięcych w klimatach marynistycznych.Wszystko z zagranicznych stronek.W naszej ofercie mamy super dodatki tekstylne w tych klimatach:poduchy,siedziska,kołdry patchworkowe,koła ratunkowe i inne. Osobiście bardzo lubię takie wnętrza i projekt w tym stylu możemy wykonać naprawdę bajkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chatka jasia
Tak ,plastycy mają ten zmysł i potrafią zrobić coś z niczego.Ale z doświadczenia wiem,że niektórzy nie wiedzą jakie są możliwości w urządzaniu wnętrz.Kiedy pokazuję np.malarstwo ścienne nie mogą uwierzyć,że tak też można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×