Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość drag0nfly

randka! jak sie ubrac! pomocy!!!

Polecane posty

Zestaw który podałaś wydaje się być bardzo dobry. Niezbyt strojny nie przesadny, wygodny i ciekawy. Piszesz ze chcesz kupić wszytko pamiętaj aby nie robić zakupów na zasadzie "na randkę" ale rzeczy które przydadzą ci się w przyszłości i będą w twoim stylu. Z wypowiedzi wnioskuje że to co chcesz kupić/kupiłaś takie jest więc popieram. Bazowy top (w tym wypadku bokserka) plus dżinsy to wybór zawsze bezpieczny do tego dodając różne dodatki można go dowolnie zmieniać. Mówisz że prawie nie nosisz dodatków a to dość duży błąd. To dodatki nadają całości charakter. I w tym wypadku jeśli kupisz coś na jeden raz nie wyrzucisz w błoto dużej ilości pieniędzy ale niewielkie pieniądze. Nie musi być to typowa biżuteria ale np.apaszka, przypinany sztuczny kwiat, ozdoby do włosów itd. możliwości jest wiele. Zaglądnij do h&m za nie wielkie pieniądze możesz kupić coś ciekawego. Zwłaszcza w tej kolekcji mi w oko wpadło naprawdę wiele ciekawych dodatków. Pisałaś o męskim zegarku jeśli lubisz rzemyki i skórzane bransoletki zajrzyj na dział męski. Dość długo szukałam prostej cienkiej bransoletki ze skóry i nigdzie nie mogłam na nią trafić dopiero w h&m w dziale męskim znalazłam coś co uzupełnia moje ciuchy gdy stawiam na ostry rockowy look.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomowkaa
nibys alez ty masz fajna figure ;) odwiedzilam Twoj blog no i mam nadzieje ze sie jakos rozrosnie ;) bede Cie miala na oku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozne sniadanie
a moze kurtka jeansowa? a reszta jak wyzej? albo znalazlam co takiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santaanna
super zestaw. na pewno sie nim zainspiruje... nawet nie wiem co mi sie podoba najbardziej,... tylko buty bym chyba zmienila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.impressme.pl
Zapraszam do nowo otwartego sklepu internetowego: www.impressme.pl Do końca maja wszystkie ceny na stronie są o 20% niższe. Co miesiąc można wygrać bon o wartości 100 zł na zakupy. Wysyłka gratis, niezależnie od kwoty zakupu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariwederczi
pozne sniadanie - rewelacyjny zestaw. Mi sie najbardziej dodatki podobaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santaanna
hej hej... jestem juz po owej randce ;) pobiegalam troche po blogach szafiarek ;) i dluuugo i intensywnie myslalam co na siebie wlozyc..w koncu i tak okazalo sie ze wieczor byl strasznie upalny a my poszlismy na "plaze" (w Poznaniu - wiec bez morza niestety :P) wiec ostatecznie zdecydowalamsie na krotkie spodenki (?! mialam duze watpliwosci by zakladac je na 1 randke), ktore kupilam juz jakis czas temu w sOliverze... a zaraz przed randka dokupilam tam jeszcze biala marynarke :) do tego buty z Deichmanna - na platformie czarne (do niech bede tez miala pytanie ale to juz w innym watku ;) ) czarny stanik z triumpha :P i na to bluzke na naramkach bardzo szeroka i dluga z H&Mu (lekko przezroczysta). dodatki...? hmmm.. jakis dlugi lancuch - jak pamietam to albo z mohito albo z reserveda :P na rece brazowe koraliczki z perelkami (moj staaaary naszyjnik z czasow gdy mialam jakies 12 lat - na szyje juz mi sie nie miesci ale na reke na 2 razy jest ok ;) ) a na drugiej rece meski czarny zegarek.. paznokcie - ni to malina ni czerwien :P wlosy rozpuszczone, niby lekki make up ale jednak kreski dosc widoczne - bez cieni, blyszczyk i torebka w kolorach brazow, ugrow itp (paseczki pionowe na brazowych skorzanych ramiaczkach) czulam sie rewelacyjnie. a i on byl zachwycony. Nie mogl oka oderwac i przestac chwalic :D Gdy powiedzial ze w tej sukni co mnie zobaczyl na weselu wygladalam bosko - to teraz juz nie wie jak to ma okresilc ;) jezuuu wielkie dzieki dziewczyny :D gdyby nie wy to pewnie poszlabym w dzinsach, trampkach i wyciagnietym t shircie :P dzieki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ca sting:)
no to fajnie :) mam nadzieje ze z tej Twojej randki cos sie wykluje :) powodzenia - w koncu tyle zachodu Cie to kosztowalo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZYB(P)KA
mi se bardzo podoba. Jak ostatnio kupowalas marynarke to spodenki jeszcze byly? sa bardzo fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZYB(P)KA
mi se bardzo podoba. Jak ostatnio kupowalas marynarke to spodenki jeszcze byly? sa bardzo fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska ;)
Hit tego lata to... fuuuj! fashionmmmm bardzo fajna ale przy tych drapowaniach bym wygladala jak robot (mam szerokie ramiona) no i jak juz pisalam wczesniej - nie przepadam za swoim sliwkowym zadem i wystajacym wciaz po ciazy brzuchem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×