Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania23 LB

Jai wózek na jesień/zime ?

Polecane posty

Cześć rodze co prawda dopiero na przełomie października/listopada ale chciałabym wam bardziej doświadczonym mamom sie zapytać który wózek jest lepszy na zime bebecar stylo AT, czy maxi cosi mura 4. Mieszkam na wsi gdzie asfalt tylko na drodze ;D co roku śniegu tyle że masakra nikt nie odśnierzy tylko wolą zadeptać :). Pewnie pomyślicie że już myśli o wózku niestety ale musze bo mój jest za granica w pracy nie wiadomo kiedy zjedzie ja musze sama sobie wszystko załatwiać i wogóle dużo by gadać. No więc mamy który wózek a może znacie jakieś inne też tak fajne zgrabne :) proszę o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama synka 21 miesiecy
Ja mama Mura 3 i na spacery na wsi moge go polecic z czystym sumieniem, bo ma pompowane dosc duze kola, jest masywny, trwaly i naprawde rewelacyjnie sie prowadzi. Mura 4 pewnie tez, bo to ten sam tylko ma inne ulozenie przednich kol :) Ja z w moim synkiem czesto chodzilam na spacery do lasu, wiec naprawde gwarantuje ci, ze jest on naprawde super na takie polne drogi. Jest za to niezabardzo praktyczny do samochodu, bo pomimo tego, ze wygodnie sie sklada, jest jednak ciezki, duzy i masywny, ale poza tym jestem bardzo zadowolona z tego wozka. Drugie moje szczescie, ktore pojawi sie w polowie pazdziernika rowniez bedzie w nim jezdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazne,aby mial duze.pompowane 4 kola (piankowe 3kołowce odpadaja w takich warunkach ),a reszta to juz szczegóły ktore musza sie podobac Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianna też fajny :) niebieski do tego mój ulubiony kolor. ja chciałam jak już maxi cosi mura 4 ale kolorki fantasy green lub botanic luxury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ale jaja
ja na wiejskie wertepy mam jedo batratina. poki co rodze za 2 tyg ale zalezalo mi na duzej gondoli zebym mogla jej jeszcze zima uzywac no i wlasnie ze wzgledu na brak chodnikow i zaspy wybralam wozek bez skretnych kol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie x lander
ja mialam to samo w tamtym roku, tez mieszkam na wiosce i jak widze te koleiny to stwierdzilam ze musze miec taki wozek, ktory sie nie rozleci na tych wszystkich dziurach. Ja sie zdecydowalam na xlandera XA, bo u nas tez duzo ludzi tym jezdzi. Ma duze kolka, dobrze sie prowadzi i jak na to co ten wozek przezyl na naszych drogach to moge powiedziec ze jest mega wytrzymaly. Jesli chodzi o gondole to bylam zadowolona, czasem tez zapinalam fotelik. Jak chcesz mocny i porzadny wozek to ci naprawde moge polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×