Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

inga72

Ciąża po diecie Dukana

Polecane posty

Inga dopiero przeczytałam Twoją odpowiedź. Przepraszam bardzo, źle zrozumiałam, że jesteś w ciąży, nie chciałam urazić. Ja tylko napiszę, że o dziwo kilogramy po ciąży zrzuciłam pięknie dietą i ćwiczeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowo
hej dziewczyny :) Ja cały czas jestem na IV fazie od 6lat z przerwą na ciążę. Zawsze ważyłam około 75kg, a po pierwszej ciąży zostało mi 82. Rozpoczęłam dietę pół roku po pierwszym porodzie i schudłam 21kg. 1,5roku temu zaszłam w ciążę, dietę przerwałam. W drugiej ciąży przytyłam 10kg, ale już tydzień po porodzie tego nie było. Do IV fazy wróciłam w zeszłym miesiącu tak na wszelki wypadek ;) cały czas ważyłam 61-63kg(wiadomo przed @ troszkę rosło), żadnych efektów jojo nie mam mimo przerwy w diecie. Dietę zaczynałam pod opieką lekarza i na wszelki wypadek dwa razy w roku robiłam badania. Są idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Gosiaczkowa za odpowiedź. Własnie o to mi chodzi żeby przytyć tylko 10-12kg, nie mam zamiaru jeść za dwoje tylko dla dwojga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminek81
Ja na dukanie schudłam 16 kg i to dość szybko, również robiłam badania i nigdy wcześniej nie miałam tak dobrych wyników jak w czasie diety. To prawda, że stosując ją ściśle wg zasad nie powinno się nic stać ze zdrowiem. W trakcie III-ciej fazy zaczęliśmy się starać o dziecko i udało nam się od razu. Niestety w ciąży przytyłam 22 kg i do tej pory pomimo karmienia piersią nie schudłam prawie nic. Mam nadzieję że schudnę po skończeniu karmienia a prawdopodobnie znów przejdę na dukana. Mam niestety świadomość, że drugi raz na diecie nie chudnie się tak szybko. Z tego co wyczytałam, to nie powinno się tej diety stosować więcej niż 2x w życiu a jeśli się przerwie to nie zaczynać jej od początku wcześniej niż za 2 lata - ile w tym prawdy - nie wiem, ale ponieważ chcę karmić piersią dobry rok to prawie 2 lata minie nim znów będę na diecie (odkąd ją przerwałam - a stało się to wtedy, gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży). I jeszcze jedno - po tej diecie zostają pewne nawyki żywieniowe, ja karmiąc piersią często robię sobie dania które stosowałam podczas diety, niestety niektóre są mniej lub bardziej czasochłonne a przy maluszku nie zawsze ma się czas i siły... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminek81
Ja na dukanie schudłam 16 kg i to dość szybko, również robiłam badania i nigdy wcześniej nie miałam tak dobrych wyników jak w czasie diety. To prawda, że stosując ją ściśle wg zasad nie powinno się nic stać ze zdrowiem. W trakcie III-ciej fazy zaczęliśmy się starać o dziecko i udało nam się od razu. Niestety w ciąży przytyłam 22 kg i do tej pory pomimo karmienia piersią nie schudłam prawie nic. Mam nadzieję że schudnę po skończeniu karmienia a prawdopodobnie znów przejdę na dukana. Mam niestety świadomość, że drugi raz na diecie nie chudnie się tak szybko. Z tego co wyczytałam, to nie powinno się tej diety stosować więcej niż 2x w życiu a jeśli się przerwie to nie zaczynać jej od początku wcześniej niż za 2 lata - ile w tym prawdy - nie wiem, ale ponieważ chcę karmić piersią dobry rok to prawie 2 lata minie nim znów będę na diecie (odkąd ją przerwałam - a stało się to wtedy, gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży). I jeszcze jedno - po tej diecie zostają pewne nawyki żywieniowe, ja karmiąc piersią często robię sobie dania które stosowałam podczas diety, niestety niektóre są mniej lub bardziej czasochłonne a przy maluszku nie zawsze ma się czas i siły... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×