Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ywonna

jak oznaczyć ubranka niemowlęce żeby nie pomylić które są czyje ?

Polecane posty

moja siostra na dniach urodzi bobaska, dostała od dwóch znajomych kilka worków z ubrankami i obie zaznaczyły ze ciuszki pożyczają i bedą chciały z powrotem. i teraz zastanawiamy się z siostra jak oznaczyc te ubranka które są czyje żeby potem nie pomylić przy oddaniu, tak myślałam że może kropka markerem na metce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iko nik
nie mozecie zdj porobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zróbcie focie:)
zróbcie zdjęcia. ja też miałam pożyczone ubranka, zrobiłam zdjęcia i potem wiedziałamjakie ubranka mam oddać, w waszym przypadku to zrobiłabym na pulpicie dwa foldery ze zdjęciami jeden " od marys i" i drugi " od kasi " np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie dobry pomysł :) dzięki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnmhmjmj
ja tam dokładnie pamietam co miałam kupione i co dostałam od kogos przeciez nie ma się tego tysiące!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie ....
pozaznaczac na metce kororowymi nicmi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysl ze zdjeciem najlepszy. a ja troche z innej beczki. moj maly bedzie chodzil od lipca do przedszkola juz na "pelen etat" i musze oznaczyc wszystko co bedzie jego. jak oznaczaliscie wszystko mamy przedszkolakow? wyszywaliscie na ubraniach czy markerem po metkach (pomsl mojego meza), co byscie zrobili z recznikiem, moj maz sie upiera ze wystarczy markerem ale ja nie jestem przekonana zwlaszcza jak mam to prac. tak samo wszystkie pedzle, farby, bloki, nozyczki itd. maja byc oznaczone ale to to mysle ze tasma przykleje karteczke lub podpisze to co sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche tego nie rozumiem
jak byłam mała jechałam do sanatorium i mama mi na wszytskich ciuchach wyszyła monogramy. Sądzę, ze to najlepszy pomysł, bo nie wyobrażam sobie kropki markerem na ręczniku. Na metce bluzeczki może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddd
gdzieś na allegro widziałam, że można zamówić wyszyte na tasiemkach imię i nazwisko. Można takie coś zamówić, to się nie spierze. Takie coś widziałam kiedyś na zachodzie, każde dziecko miało tak oznaczone ubranka i to było najlepsze ze znanych mi sposobów. Bo taką tasiemkę wystarczy przyszyć do metki i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwuję topic bo
widziałam taką www kiedyś www.opisane.pl dla przedszkolaka idealne! co do pożyczanych niemowlęcych - lepiej fotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwuję topic bo
poprawnie teraz: www.podpisane.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wy musicie
do przedszkola przynosic dzieciom swoje farby, kredki i pedzelki? moze jeszcze pieluchy i chusteczki swoje? jejku ale dziwnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×