Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kasza23

fotelik 'zapasowy' 9-25 (36?) kg jaki polecacie?

Polecane posty

Witam kafeteryjne mamy. W skrocie; corka 2 lata (prawie 12,5 kg i gora 88cm wzrostu) ma juz swoj staly fotelik (maxi cosi priori) ale jako, ze teraz czesciej bede jezdzic w gory do domu rodzinnego potrzebuje fotelik zastepczy (bo MC zostaje w domu a my dojezdzamy pociagiem poki co). Tym samym fotelik ma byc uzywany kilka razy w roku (do sklepu, na dworzec, na obiad itp_, spelniac normy bezpieczenstwa, no bo wiadomo; nawet w drodze do sklepu moze sie cos stac. Jako ze bedzie malo uzywany chialabym aby starczyl na jak najdluzej (aby za np 2 lata znow nie kupowac w gory innego). Nie ukrywam, ze cena na chwile obecna moze wynosci do 350zl (bez glupich komentarzy prosze). Siedze i czytam w necie opienie, wyniki crash testow ale powiem szczerze ze wiekszosci nawet nie moge ogladnac (filmiki)/przeczytac bo internet mam z telefonu (i ledwo daje rade). Tym samym mam pytanie, jaki fotelik wy byscie polecily? Brac przedzial wagowy 9-25 czy na zapas kupowac 9-36kg? Na uwadze mam 1. Chicco Neptun 9-36 kg . Mialam okazje nawet uzywac kilka dni u kolezanki, i sie sprawdzil (chociaz nie mozna jednoznacznie stwierdzic dopoki nie bedzie wypadku). Takze czytajac opinie w necie (co prawda nie na temat tego fotelika ale innego chicco) nie jestem zachwycona. 2. Coneco zenith 9-25 kg. Macie jakies doswiadczenie z tymi produktami? A moze inne sugestie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×