Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

dieta dukana a dieta warzywno owocowa

Polecane posty

witam :) bylam na dukanie od 3maja niby cos tam schudlam bo widzialam po nogach, troche boczki mi zniknely ale waga stoi w miejscu zero kompletnie nic nawet 10g nie ma roznicy :( poza tym czuje sie strasznie, oslabiona mam dosyc juz nabialu i miesa :o postanowilam ze teraz jest cieplej owoce i warzywa beda taniec wiec moze zaczne warzywno owocowa co na ten temat sadzicie? sa tu jakies kobiety ktore ladnie schudy na tej diecie? wiem ze ona tez dodatkowo oczyszcza organizm i to tez jest plusem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczku
Moja "Teściowa" schudła na w-o ok. 8kg przez 5tygodni:) Waga jej się utrzymuje. Cera się poprawiła i włosy ma bardziej "odblaskowe" ;) Też mam zamiar przejść na jakąś dietę, wprawdzie chcę schudną ok 5kg, ale myślę, że właśnie w-o będzie dobra z tego względu, że warzywa i ooce są coraz tańsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam na dukanie ...
8 tygodni i zrezygnowałam /musiałam/, ale nie z powodu diety. Wiem, że takie zastoje często się zdarzają, sama przez 3 kolejne tygodnie nic nie schudłam, a później fajnie zleciało. W sumie schudłam 9kg i jestem zadowolona. Teraz przydałoby się jeszcze zrzucić ok. 5kg i byłoby idealnie, ale jakoś nie mogę się zmobilizować. Pisząc byłam tzn. nie przeszłam 3 i 4 fazy tylko 1 i 2. Mimo tego od połowy grudnia nie przytyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja bylam na drugiej fazie i generalnie bylam na dukanie od 3maja i zero nic! nic nawet 1g waga nie spadla :( wiec pierdziele to zreszta czuje sie otumaniona wiec nie bede jej kontynuowac mnie tez dietetyk postraszyl bo mowil ze wlasnie powinnam zaczac wiecej owocow i warzyw jest bo cera sie pogorszy wlosy i w ogole skora bedzie zle wygladac o to tez mi chodzi dieta dietą ale ja i tak mam wlosy do dupy takie nijakie a jak bede dalej dukana robic to pewnie mi wszystkie wyleca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam na dukanie ...
źle mnie zrozumiałaś chyba. ja nie zachęcam Cie do dukana, napisałam tylko jak było ze mną. Też czytałam różne opinie przed dietą i miałam duże obawy, ale zaryzykowałam i wyobraź sobie zaraz po tygodniu diety zrobiłam badania, analiza krwi, moczu i cukier i zrobiłam właśnie w połowie grudnia w ostatnim dniu mojej diety i badana z grudnia były lepsze od tych początkowych, choć i te początkowe też nie były złe, w moczu wyszły ketony /w pierwszych/, a to oznaka, że byłam na rygorystycznej diecie. Badania konsultowałam z lekarzem. Te z grudnia były idealne. Czyli dieta ta na każdy organizm działa inaczej, jak każda chyba dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie odczulam ze mnie namawiasz, ja wiem ze dziewczyny ladnie chudly :) wiem ze mnie nie namawiasz ale sama bardzo chcialam ja robic bo w sumie ja i tak nie jem ziemniakow chleba ryzu i kaszy, wiec mi nie strasznie rezygnowac z tych produktow czytam tak teraz o tej diecie warz - owocowej ale mam pytanie poniewaz tam sa podane przykladowe dania na sniadanie obiad i kolacje ale ja nie umiem tak diet robic ze jakies przykladowe potrawy :( na dukanie po prostu jak bylam glodna to jadlam serek albo twarog tutaj tez tak mam zamiar, mysliscie ze to ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha w sumie bo jak czytam to czesto jest napsiane ze warzywa i owoce w postaci sokow surowek itp a czy same jablko albo grejpfruta moge zjesc? nie mam tej maszyny do wyciskania sokow i nie zapowiada sie zebym w przyszlosci kupila bo nie mam narazie pieniedzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie spokój z tym Dunkanem nerki sobie mozna wykończyć. Wystarczy jeść mniej 5 razy dziennie co nieco diete zmienić na zdrowszą i zobaczycie jak schudniecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilka nieprawda :( nie jem kaszy, ziemniakow ryzu, chleba slodycze i czipsy rzadko duzo jezdze na rowerze i co? dupa! a jakbym miala jesc 5posilkow dziennie to bym od razu przytyla ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga 5 posiłków ale MAŁYCH. Jak zjesz jabłko to juz jest posiłek. Chodzi o częste ale małe porcje tylko i wyłącznie. Ja zleciałam 3 kg na takim jedzeniu :) a poza tym mam niedoczynność tarczycy i jest mi cięzej stracić kilogramy, do tego siedząca prace i zero ruchu więc coś w tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam na dukanie ...
Agnieszko, a jaka masz wagę i wzrost? Może chcesz schudnąć z kości na ości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nieeee::p z tluszczu na kosci to tak:P mam 167cm, wszyscy mi mowia ze waze maksymalnie 65kg bo tak wygladam ale ja waze 73kg rozmiar nosze 40/42 nie wiem o co chodzi w ogole przeciez mam nadwage wiec powinno chociaz 2 kg ze mnie zejsc a tu nic!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kolezanke co ma 171cm i wazy 56kg i ona nawet schudla:o nie wiem od jutra zaczne jeszcze raz bo mam powera zeby ja robic, jedynym plusem na tej diecie dla mnie to to, ze przestal mnie bolec brzuch, bo ja mialam czeste bole brzucha nie wiadomo dlaczego czulam sie troche otumaniona i w ogole juz na jogurt to patrzec nie moge ale to robie w wyzszym celu :P juz sama nie wiem dlaczego tak sie dzialo z ta waga, choc jak pisalam wczesniej po nogach i boczkach widzialam ze jest ich coraz mniej wiec moze narazie nie powinnam sie waga przejmowac skoro widze ze jest mnie coraz mniej?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może woda Ci się w organizmie zatrzymuje. Pigułki bierzesz?? A poza tym pisałaś że dużo jeździsz na rowerze więc przetapiasz tłuszcz na mięśnie i dlatego waga stoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam na dukanie ...
to rzeczywiście powinnaś coś schudnąć. Nie wiem co Ci doradzić, bo ten dukan u mnie to właściwie była pierwsza dieta, choć nie jakieś 10 lat temu byłam na kopenhaskiej i nic nie schudłam, ale wtedy raczej nie miałam za bardzo z czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie o tym mowie bo to nienormalne zeby z nadwaga nie schudac ani kg ale wiecie co, bylam u kolezanki ktorej nie widzialam z miesiac i ona mi mowi nogi ci spadly i w ogole jakas szczuplejsza jestes, na diecie jestes? ona sie mnie tak pytala, ja odpowiedzialam ze tak ale jestem zla bo mi waga ani nic nie leci, a ona wlasnie mowila ze widac ze schudlam mama mi to samo powiedziala a mame ostani raz w kwietniu widzialam wiec moze nie przejmowac sie waga a jedynie dalej ta diete prowadzic? roweru juz sie pozbylam do pazdziernika, bo wyjechalam zagranice bo nie studiuje narazie a tutaj wiecej kasy odloze wiec w pazdzierniku odzyskam rower i znowu bede smigac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dobrze prawić zaczynasz. Ja z dieta na razie stoje w miejscu bo mam koleżankę w pracy taką która je cały czas i jest chuda jak szkapa :). Od jutra zaczynam od nowa i to 5 małych posiłków dziennie :) i na basen chcę zacząc chodzić :) może coś pójdzie w dół z wagą masz mojego maila: ilka24@interia.pl pisz jak idzie gdyby się ten wątek zagubił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelcstrzel
ILKA masz moze chaszimoto? bo ja tez mam niedoczynnosc tarczycy wlasnie chaszimoto i przytylam 13 kg no poprostu wygladam strasznie a rostepow tyle mi sie zrobila jakbym po ciazy byla a mam dopiero 19 lat eh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelcstrzel
sory hashimoto xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie przejmuj sie wagą. jak widac że schudłaś to jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie stwierdzono u mnie hashimoto póki co wyniki mam w normie a dupa wielka dalej :). tzn TSH mam na poziomie 3,17 a muszę mieć w okolicach 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za dobre slowa, za wsparcie i oparcie ;) od kilku dni pozwolilam sobie na owoce, jakies ciastka itp bo bylam wsciekla, wiem bez sensu ale coz :O od jutra zaczynam znowu, zrobie 6dni pierwszej fazy a pozniej bedzie druga faza jaka jestem wsciekla na siebie cala sie gotuje w srodku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA jak juz uparłaś się na tą dietę Dunkana to pamiętaj żeby pić dużo wody nawet i 3 litry bo sobie nerki zajedziesz tą ilością białka. Nerki w takiej ilości nie potrafią tego przerobić :( A z drugiej strony to nie wiem dlaczego tak upieracie się przy tej diecie. Zacznijcie zdrowiej gotowac i jeść mniej a wszystko będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz to mam ta książkę Dunkana w pdf i przepisy do każdej z faz to mogę Ci przesłać. tylko maila poproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilka ja mam ksiazke 350przepisow :) ostatnio robilam bezy, mus kawowy, lody :) wiec jakies urozmaicenie:P jaka mama grupe krwi? nie wiem, mama mowi ze albo 0 albo B ale jakies plusy minus to nie wiem mama sama nie wie nawet:o czemu sie tak przy tej diecie upieram? bo wiem ze sa efekty, nie chce schudnac 10kg wmiesiac ale nie chce tez chudnac przez rok :( poza tym nie boli mnie brzuch kiedy jem te produkty, nie mam wiekszego problemu z wyproznianiem sie bo jem codziennie otreby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o wode to pije ja minimum 2l dziennie ale albo woda niegazowana, albo herbaty nie biore tabletek anty, nie biore zadnych innych lekow, nie mam zadnych przeciwskazan do tej diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to trochę podejrzane że nie chudniesz i wydaje mi się zatem że możesz miec grupę krwi A, która że tak to wyrażę, nie toleruje mięsa. Prawdopodobnie coś w rodzaju diety wegetariańskiej by Ci pomogło. Moze powinnaś sprobowac dla porównania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×