Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

dieta dukana a dieta warzywno owocowa

Polecane posty

nie mam A mama mowila ze albo B albo 0 ale nie pamieta miesa az tak duzo na tej diecie nie jadlam wiecej jadlam ryb (dorsz makrela), kefir, jogurt nat, serek wiejski, otreby,mleko, duzo przypraw, slodzika uzywalam moze z 3 razy? mieso jadlam raz na 2, raz na 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze że pijesz dużo wody bo to ważne w tej diecie :) ja zostanę przy tej mojej diecie "mniej żreć" i myślę że nie będzie aż tak źle. Ale placuszek z serka homogenizowanego i otrębów też sobie robię bo jest fajnym zapychaczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym dlaczego chce byc na tej diecie nawet podczas tego neicalego miesiaca zauwazylam ze poprawia sie ksztalt pupy, celulit powoli znika, wlasnie te nogi robia sie smuklejsze i boczkow nie ma sama nei wiem czemu ja przerwalam moze waga mi pozniej zaczne spadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i uwaga, co najwazniejsze - prawie w ogole nie spadly mi piersi! znaczy dalej sa duze i w ogole nie zmalaly!:D:D:D ide do sklepu po kwiatka dla mamy, i dokupie sobie wiecej jogurtow, ryb, moze krewetek? dziekuje za mile slowa milego dnia zycze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy grupie O i B jest jak najbardziej wskazane mięsko do jedzenia. Mam kolezankę która jest nawet nie szczupła a chuda i ciągle je mięso, własciwie ona nie może bez mięsa, mięso jest codziennie. Mam z kolei inną znajomą, której grupy krwi nie znam, ale ta sama twierdzi ze jak nie je mięsa, chudnie w oczach, wiec mysle ze cos w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz skoro widzisz poprawę w wyglądzie pupy i mniej tam i ówdzie to wagą sie nie przejmuj. Poprostu tłuszcz przerabiasz na mięśnie zwłaszcza jak dostarczasz dużo białka organizmowi :). Mięśnie dużo ważą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd te mięśnie skoro agnieszka nie uprawia żadnych sportów siłowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdzilam na rowerze do pracy codziennie 22km (w jedna strone 11km) a po miescie wiadomo korki nie korki, na swiatlach stawanie czyli lepiej dla mnie bo predkosc byla zmienna czyli jezdzilam tzw interwalem a po rpacy tez czy do sklepu czy do kolezanki pojechac to tez km robilam mieszkalam w poznaniu na naramowicach na samej gorze a do pracy jezdzilam na rataje wiec jak ktos z poznania to wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm...wiec waga powinna spaść, bo 11 km to jest około 40 min jazdy rowerem, czyli jakies 350 kcal. Nie dziwne że poprawiła Ci się sylwetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbaker
powiem tylko tyle ze ja nigdy nie stosowalam diety dukana ale stosowala ja moja kolezanka juz przez pierwsze 5 dni schudla 3 kilo, stosowala ja przez 4 msc i w sumie schudla 13 kilo ale co z tego... minelo 8 msc i ona juz wrocila do swojej normalnej wagi.... i z tego co wiem zaczela dukana jeszcze raz i stosuje go od 1 maja i chyba dopiero kilogram schudla... powiem szczerze ze nie wierze w zadne diety kazdy chudni inaczej... ja schudlam 20 kilo w ciagu 3 msc ale przez nerwy... 3 msc zylam na kawie i papierosach na jedzenie patrzec nie moglam.. dzieki bogu jak narazie waga mi sie utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale kilosów robiłaś - normalnie szacunek :) schudłaś na pewno w nogach i pupie i mięśni się dorobiłaś i waga stoi. Dobra kobietki drogie zmykam stąd jutro tu zaglądne :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nbaker - ta dieta to tak naprawdę jest do końca żywota bo IV fazę się już tak ciągnie tylko już jesz prawie normalnie a nie samo białko pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbaker
wiem o tym ja jej nigdy nie stosowalam i mam nadzieje ze nie bede musiala kazdy moze schudnac poprostu wiecej ruchu zero chleba czy ziemniakow i nie jesc 3 godz przed snem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te 11km to mi wychodzilo wlasnie jakies 45-50minut ale bylam cala mokra przyjezdzalam do pracy i pierwsze co to do lazienki i przebieralam sie czyli postanowione od jutra znowu zaczynam:) boze jaka ja glupia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nbaker - dokładnie. Ja mam tą książkę przeczytałam ją i po głębszym zastanowieniu się olałam ją :). Na pewno wiem że aż tyle litrów płynów nie wleje w siebie a nerek nie mam ochoty uszkodzić. Będę mniej żreć powoli chudnąć i jakoś bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddffdfdfdf
dieta dukana to jakies nieporozumienie. przeciez od bialka zwierzecego to wlasnie czlowiek szybciej sie starzeje, wiec stawiam tylko na diete owocao warzywną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy się szybciej człowiek starzeje to nie słyszalam ale na pewno do zdrowych nie należy :). Warzywka i owocki najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×