Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vera icona

Kolano do oceny.

Polecane posty

Gość malyben1
poka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały ben1
Jakbym zobaczyl drugie moze by mi stanal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perwersja to jeebana kłamczucha. Kiedy biegłam ku niej na dworcu PKP widziałam jej minę "ja pierdole jaki paaaszczeeet". :D:D:D:D:D:D Nic nie umknie memu sokolemu oku. A potem chciała mnie zabić torebka herbaty. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu mi się waży ćwierć tony. :classic_cool: Kocham Ciem njesmiennje jag Irandię Pułnocnom i Koreem Połódniowom. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭😭😭 Siekiera za ciężka. :classic_cool: Moguam jom jeszcze wszócić do żeki jag wracauyśmy pijane, ale nie trafiuabym sama :D Ja Ciebie jak Bhutan. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Tadżykizdan jezd islamski i tam panuje poligamia, a ja kocham tylko Ciebiem. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perw uwazaj bo jakis malolat podlapie styl pisania i na wypracowaniu palnie "Ciebiem" :classic_cool: To wielka odpowiedzialnosc pisac na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie to i tak będzie mniejszy błąd niż z kąd, ktury albo kobietą w Celowniku liczby mnogiej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za pozno ... poszlo w swiat :classic_cool: Ja idem se pod prysznic siem umyc...sprawdze przy okazji czy pieprzyk jest ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za pozno napisalas bo juz poszedlem :classic_cool: Poza tym pieprzyk jest malo interesujacy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×