Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fddffdfdfdf

sama jestem kobietą ale nie rozumiem was kobiety...

Polecane posty

Gość Babook
Poetę zatkało i wessało (gdzie?? czy zginie?). Do dziury ciemnej i wilgotnej. Nagle zdał sobie sprawę z rzeczy strasznej, że oto znalazł się w... waginie. Dziewicze tereny, pierwszy raz w życiu przemierzane. (jak to możliwe, że się tu znalazł, czy to aby nie halucynacje? wszystko to jest wielce podejrzane!) Lecz w mig znikł strach, poeta jął przeżywać fascynacje! Gdy na kafe powrócił, w mig zaczął zdawać relacje: "Boże, jakie ja widziałem rewelacje!!! Gdzie ja w realu znajdę takie dziewicze gracje??" Lud kafe odpowiedział posępnie - w dupie. Nie ma już takich chyba że nie wadzi ci szukać wśród z urody bylejakich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdfdfd
marnujesz sie na tym forum. A teraz na koneic napiszę wam, ze ten topik to byla prowokacja buehehehehe, dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pavonia_
tak podszywie, z dziadkiem i z tobą jednocześnie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myku
Wow, toś nas wkręcił. Sama lepiej bym tego nie wymyśliła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest cos takiego
"o tym czy malzenstwo bylo szczesliwe czy nie mozna bedzie powiedziec dopiero jak przezyją ze sobą wieleeeeele lat, wiec wszystko jeszcze moze sie zdarzyc. " jak maz zone wyzywa od dziwek to nie wciskaj kitu,ze moze sie zmienic jeszcze na lepsze:P ludzie sie nie zmieniaja.Poza tym jak ktos jest patologia to nawet zachowanie cnoty do slubu nie daje zadnej gwarancji na szczesliwe,normalne malzenstwo. jesli slyszales o nimfomani to ci powiem,ze ona tlumaczy wiele "dziwek",ktore sie rzna z kim popadnie i gdzie popadnie.Tak naprawde sa skrzywdzone psychicznie i robia to,bo to dla nich jedyny sposob na bliskosc z czlowiekiem.Bardzo prymitywny ale nie moga nad tym zapanowac.To cos jak choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×