Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MichelleLatte

Brzydki zapach z pochwy, pomocy!

Polecane posty

Gość gość
Lactovaginal jest dobrym pomysłem, zastosowany odpowiednio wczesnie hamuje rozwój bakterii chorobotwórczych, a to one powoduje nieprzyjemny zapach, świąd i pieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie przy upławach i zmienionym zapachu pomaga invag, kapsułki szybko zakwaszają pochwę oraz normalizują ilość wydzieliny. Łagodzą również pieczenie oraz świąd. Już po pierwszej kapsułce czuję ulgę, łatwo się je zakłada i nie brudzą bielizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie zmieniony zapach świadczył o niedoborze bakterii mlekowych w pochwie, zrób wymaz. Na co dzień stosuj emulsje provag, która chroni przed infekcjami i regeneruje śluzówkę. Nie zawiera konserwantów i sztucznych barwników, nawet jak jesteś alergikiem możesz ją stosować. Jak odbierzesz wyniki i potwierdzisz niedobór Lactobacillusów zacznij stosować probiotyk ginekologiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - nie planowałaś ciąży, a stało się… - jesteś w ciąży i źle ją znosisz, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto jest w nieplanowanej ciąży, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto źle znosi ciążę … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić... Zadzwoń lub napisz do nas. Telefon - Chat – Email ZAUFANIA tel.: 586 915 915 email: k o n t a k t @ n e t p o r a d n i a .p l chat: w w w.n e t p o r a d ni a .p l Jesteśmy codziennie od 18.00 do 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:14 ja pije dużo kawy i nie smierdze.Wogole skąd ty bierzesz takie pomysły. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×