Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pendzior

mlode dziewczyny i doswiadczeni mezczyzni

Polecane posty

tylko za kase,czy rowniez dla samej przyjemnosci?wiadomo,ze starszy moze wiecej itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gynecolog kafetełe
dla przyjemności ale i sprawa reacji z ojcem- te które robią to dla siebie nie kasy /ciuchów najpewniej mają jakieś zachwiane relacje ojciec-córka albo wychowywały się bez niego czy coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anże_lla
mój kochanek starszy ode mnie o 14 lat, od męża o 8. dla saamej przyjemności .. coś czego mój młodszy maż nie potrafi albo nie chce mi dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
relacje z ojcem?czy to rzeczywiscie moze miec az taki wplyw?wydaje mi sie,ze ciakowosc,tak jak w przypadku odwrotnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJednaKtosia
tylko i wylacznie dla przyjemnosci, zawsze wybieralam starszych facetow do lozka, doswiadczenie to podstawa niz z napalonym malolatem ktory nie wie po co mu stoi, czy do sikania czy juz do czegos wiecej.. Panowie po 45+ jestem wasza idolka, tak trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan 45+
sorry ale wolę panienki nie używające słów, których znaczenia nie rozumieją (np. "idolka") :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Querta
tez uwazam że facet po 40tce to najlepszy kochanek ;) daje coś wiecej niż czyste rypanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJednaKtosia
to do wiadomosci jest kilka znaczen ale jak widac Pan 45+ ztrzymal sie tylko na jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan 45+
nawet jesli jest kilka znaczeń, to żadne nie pasuje do twojej wypowiedzi, niedouczony garkotłuku z brokatem na tipsach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJednaKtosia
dzieki za slowa swiadczace o twoim poziomie ( frustracji - impotenta ) proponuje zaszalec i wzbogacic skromna wiedze wpisac w wyszukiwarke slowo "idolka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlennnn
11 lat starszy ode mnie - dla przyjemnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan 45+
Właśnie dlatego gustujemy w kobietach, które słownictwo nabyły w domu i szkole, a nie przez wyszukiwarkę internetową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJednaKtosia
nigdy nie jest za pozno na nauke,to nie wstyd nawet w wieku 45+, proponuje rowniez encykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak gwoli wyjaśnienia - za wikipedią, żeby co głupsze osobniki mogły odnaleźć idol - wyobrażenie (posążek lub obraz) bóstwa, wykonane np. z drewna, kamienia, kości, gliny. czyli idol to coś, czemu oddaje się cześć, a nie odwrotnie głupia kobieto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze zależy czy starszy pan ma ochotę być nauczycielem. Nie ma nic lepszego niż sex z zadbaną +35. Małolatki są słodkie, ale bez pojęcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może idolko
Przytocz te inne znaczenia, bo jakos ich nie znam... wpisałam w google i wyskoczyło jedno... A co do mężczyzn, im starszy, tym lepszy w łóżku i potrafi tworzyc super relacje... Szkoda, że jak jakiegoś fajnego spatyka, to jest zajęty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJednaKtosia
noun masculine / feminine idol, idolka [idl, idlka] miłośnik, wielbiciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJednaKtosia
thefreedictionary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...starsza babka
Mam zupełnie odmienne zdanie.Młodzi mężczyźni są zdecydowanie bardziej doswiadczeni niż moi rówieśnicy,seks dla nich to długa zabawa,nie tylko wsadzenie i zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może idolko
to ja poproszę jeszcze wiarygodne źródło... najlepiej jakas strona w sieci albo... słownik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJednaKtosia
jeszcze nie w przeciwienstwie do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajron. Może ktosia tą figurką sobie fun robi? Stąd ten idol jej pasuje?:P A źródłem tych mundrości jest... syndrom niedopchnięcia...:):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×