Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arttra

dziecko nie chce pić wody

Polecane posty

Gość arttra

Witam, jak w temacie moja roczna córeczka nie chce pić wody tylko soki. Czy podawać jej tylko soki? wiem ze zdrowsza jest woda , czy ktos tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebałna
Co za problem, pije soki, to pije,nie musi samej wody. Moje też ni piło nigdy samej wody, jedynie jakąś herbatkę albo syrop malinowy z wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MI_zielone
Moje tez nie chce wody, ale tylko rano, pozniej juz pije. Ja bardzo mocno rozcienczam sok ( taki domowej roboty ) na sniadanie i pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arttra
No niby tak tylko że w tych sokach jest dużo cukru, no i potem kłopoty z pruchnicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może spróbuj herbatki
ziołowe owocowe może któreś jej zasmakują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poniedzialkowa N
A jakie ty soki dajesz? Dawaj te bez dodatku cukru, zawierające tylko naturalny cukier. Do tego rozcięczas wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arttra
Poza tym moja też pije sok malinowy domowej roboty ,mocno rozcieńczony, albo daję jej wodę z miodem Ja się tak zestresowałam bo oglądałam ostatnio wywiad z Pascalem Brodnickim i on mówił że jego syn do trzeciego roku w ogóle nie pił soków,więc pomyślałam że może ze mną coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebałna
Nie kieruj się tą modą i przekonaniami kafeteryjnymi, że sok to próchnica.Niech dziecko pije to, na co ma ochotę, a nie to, co zaleca sie, że ma pić. Ja też nie lubię samej wody,i co , mam się zmuszać ? Słodycze też psują zęby, a ja jem, co wszystkiego sobie odmawiać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arttra
Takie z bobo fruta, czy bobowity też pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebałna
Mnie tam śmieszą takie stwierdzenia, że do 2-3 roku żadnego cukru. Tak, soki bez cukru, po nich moje dziecko tak się krzywi, jak by cytrynę conajmniej zjadło , nie wypije tego za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arttra
a które to są te bez cukru? bo nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebałna
Wszystko jest dla ludzi, byle z umiarem. Ja słodyczy dziecku prawie nie daję, ma 14 miesięcy.Jedynie czasem 2-3 kostki Kinder Czekolady. Jako przegryzkę je tylko kukurydziane chrupki, nie biszkopty. Soków nie pije , bo nie przepada, zamiast tego lekka herbatka s sokiem, lub woda z sokiem malinowym. Myję zęby co dzień małemu i myślę, że jest ok, nie ma co przesadzać, że samą wodę ma chłeptać bez niczego, i zero jakiegokolwiek cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poniedzialkowa N
Gerber nie dodaje cukru z tego co wiem. Ale zawsze czytam etykietę ze skladem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arttra
dzięki dziewczyny bo już myślałam że ze mnie taka zła matka ,która dziecku od małego próchnicę szykuje:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwemn
Mój ma 1, 5 roku i pije soki, mocno rozcieńczone wodą. Teraz zaczyna popijać wodę mineralną z butelki, ale tylko dlatego, że to dodatkowa zabawa. Mam nadzieje, że przez zabawę przyzwyczai się do smaku wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj syn ma 4 lata
i jest od malego przyzwyczajony do picia wody:) teraz czasem chce soczek w kartoniku ze slomką,wezmie 2 klyki i mówi zeby mu dać wodę do picia.wie co dobre bo u nas w domu pije sie tylko wodę,soki czy cole czasami na impezie ale mały wie ze najzdrowsza jest woda:) proponuje rozcienczac sok wodą,coraz wiecej dając wody az dziecko polubi samą wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arttra
a roczniakowi można podawać już wodę mineralna z butelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga3421

Ja kupuje dziecku słomki smakowe, masz do wyboru jabłko lub pomarańcze i owoce leśne ,zamawiam przez internet na wodykarpackie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×