Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chętny_pan

romans w sieci...

Polecane posty

Gość mila,...
witam wszystkich erotycznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem noo :)
jestes tego przykładem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,...
nie problem cie znalezc,ale rozumiem.mnie rowniez spodobalo sie podgladanie i podczytywanie innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna bez wiary
Przykladem na kogo? ze znalazles kogos na co? romans, rozmowy, ??? tu w necie mamy mozliwosc bycia anonima osoba, wczodzimy tu i z automatu oszukujemy tych ktorzy pozostaja na zewnatrz... aka masz pewnosc ze spotkasz tu kogos kto jest szczery przwdziwy soba i nie oszukuje nikogo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,...
ja jestem no- powiedz,czy twoja znajomosc utrzymuje sie w sieci tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem noo :)
miła- nie raz widzielismy ise na zywo. Miałam okazję go dotknąć powąchać i posmakowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna bez wiary
Tylko konkretow w rozmowie brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna bez wiary
ja estem noo.... ale to jest tylko tylko spotkanie tematyczne czy moze i inne tresci, jestescie wolnymi czy raczej w zwiazkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,...
no to sie roztrzeslam cala teraz..a dlugo sie znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna bez wiary nie rozumiem po co ci ta szczegółowa wiedza? Jest poprostu super. :) To czego mi brakuje odnajduje w tym co uzyskuje od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna bez wiary
i wlasnie na tym to wszystko polega, nie ma z kim porozmawiac, nie ma o czym ludzie boa sie rozmawiac a przedewszystkim nie umieja podac argumentow na obrone swojego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,...
bez wiary,cycki do gory..weekend sie zaczyna nie mozna miec takiego fatalnego podejscia.zreszta czy ty uwazasz generalnie ze nie ma interesujacych,wartosciowych ludzi tutaj,czy w ogole? k-co to za nick?? :) jak tam dzis z ochota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nie dziwi mnie postawa Takiej jednej.... większośc facetów piszących na kafe szuka szybkich i najmniej zobowiazujących ukłdów. To nie tylko nie daje mnie satysfakcji ale wrecz nudzi ;) On jest inny :) miła spójrz na date tego tematu a odpowiedz znajdziesz sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna bez wiary
nie chcialam nokogo obrazic nie mam potzreby takiej wiedzy ale staram sie to zrozumiec, co dwoje ludzi w zwiazkach potrzebuje od innych osob??? nie bliskosci, nie zrozumienia, nie spowiernika tylko sexu i wcale tego nie neguje poprostu splaszczam wwszystko do poziomu na ktorym jest, bo upadki na ziemie bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna bez wiary i wlasnie na tym to wszystko polega, nie ma z kim porozmawiac, nie ma o czym ludzie boa sie rozmawiac a przedewszystkim nie umieja podac argumentow na obrone swojego zdania ale ja nie potrzebuję bronić swojego zdania :) pisze tu co co czuje i przezywam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,...
nie no-ja tez jestem ciekawa,bo temat zaczyna mnie coraz bardziej dotyczec...nikt nie pyta o dane personalne ani adresy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna bez wiary nie chcialam nokogo obrazic nie mam potzreby takiej wiedzy ale staram sie to zrozumiec, nie zrozumiesz mnie nie bedąc w mojej skórze. Ja nie próbuje rozumieć Ciebie. co dwoje ludzi w zwiazkach potrzebuje od innych osob??? nie bliskosci, nie zrozumienia, nie spowiernika tylko sexu i wcale tego nie neguje poprostu splaszczam wwszystko do poziomu na ktorym jest, bo upadki na ziemie bola chcesz mi powiedziec ze romans to tylko seks? Bedzie taki jakim go sama stworzysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna bez wiary
popieram ze kazdy z nas kogos cos szuka, ale czy znajdzie? chwala Wam ktorzy znalezli, powodzenia szukajacym, i cala reszta takim jak ja, jestem za pyskata zeby kogos znalec rowna sobie, kasuje kazdego faceta przy pierwszej godzinie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila,...
a kto to fischer? i kawe chyba za slaba wypilam,bo nie rozumiem z ta data..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×