Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wygłodzona

nie mamy co jeść, jesteśmy głodni. pomocy

Polecane posty

Gość tikitaki
właściwie czego ty oczekujesz???? jest godz. 23 i raczej nikt nie wyskoczy i nie podrzuci ci do domu torby żarcia!!! nawet jak ktoś by przelał kase to ona dojdzie najszybciej w poniedziałek!!! a do poniedziałku co będziesz jeść? czy może wystarczy ci powietrze i podnieta tym forum?? na ktrym jak widzisz nie znajdziesz poklasku i wsparcia, więc cię nie rozumiem! Gdybym była głodna, nie szukałabym kij wie czego na tym forum tylko poszła do swojej rodziny prosić o pomoc, bo zapewne jakąś rodzinę masz? idąc moim tokiem rozumowania stwierdzam, że prowo ci się nie udało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodnnna
to mój ostatni post, dziękuję za pomoc (nikt nie pomógł) chyba już nie dam rady z głodu. idę się napić wody z kibla, może mi ulźy, jeszcze się odezwe jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stimeria hortex Wlkp
idz do Komorowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loki doe mnie
głodna odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loki doe mnie
głodna będę za 10-15 min odezwij się doradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loki doe mnie
to sobie żartuj boja byłam skora pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodnnna
chyba tylko ty jedyna chciałaś pomóc. jesteś dobrym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loki doe mnie
bo wiem że w życiu różnie bywa, u nas się traiło ja zachorowałam pobyty w szpitalu mąż na bezpłątym urlopie bo płatnego wziąć nie mógł a był akurat w swojej nowej pracy na zleceniu, w domu 2 małych dzieci. teraz jestemjuż prawie zdrowa ale dopiero finansowo na prosto wyjdziemy za 2 miesiace. i choć sama nie mam zawiele to bym pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woytan
Mam starego IBM - R51 - korzystam teraz z niezabezpieczonego neta - i jestem głodny .W ciągu dnia chodze po barach i prosze o np. zupę. dacie wiarę ,że mimo , iz jestem schludnie ubrany , trzeźwy jak świnia - przeganiają mnie . Jest rzeczą niepojętą ,że rośnie liczba osób pozbawionych empatii. Jeśli mam starego laptopa , " kradnę " internet , nie mam pracy , nie mam na jedzenie , czuję się wykluczony - to pewnikiem oznacza ,że najlepiej by było gdybym już umarł ? Znajdzie sie ktokolwiek , kto mógłby mnie wesprzec ? kdr2@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do roboty nieroby !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie jak byście byli naprawde głodni to żadne głupoty i pisanie na forum nie było by wam potrzebne! zastanówcie się nad sobą co wy soba reprezentujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA tez teraz nie mam kromki chleba a neta i tablet mi dali z orenge niechce wspulczucia ani litosci ani kasy lecz cos do zjedzeni chorzow ratuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze dziekuie widac ze chorzowian nie lubicie sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do roboty się weźcie i proste. I tak jestem bez wspolczucia dla ludzi, którzy wyciągają rękę, a nic ze swoim życiem nie robią żeby zmienić je na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygłodzonatojaautorkaglodna
juz wrocilam,napisałm sie wody kibelkowej troche pojadłam papieru pyszna celuloza i dalej jestem głodna. zastanawiam sie czy scian nie polizac moze troche mi ulzy. a mma jeszcze torebke skorzaną to z niej zupe zrobię albo kotleta obtocze w okr****ch co sąsiada ptaszkom narzucała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygłodzonatojaautorkaglodna
nic nie chcecie pomoc mamuśki zlitujcie się nade mną bidulką. moze ktos wpłaci chociaż stówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli masz 6 dzieci to dupa juz niezarobisz za bardzo jestes rozjechana als mozesz zakatrupic jednego bachora i macie objady na kilka dni masz ich 6 to nawet niezauwarzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W krajach trzeciego swiata codziennie umiera masa ludzi z glodu jak zdechnierz z bachorami z glodu nicht sie niezwyklego nie stanie swiat po tobie nie bedzie plakal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojciec odszedl do innej bo jestes po 6 porodach rozjebana jak krowa i wytarta jak papier scierny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRoberos
Gdzie przy Kopernika wydaja posilki i w jakich dniach i godz? Tel 665530767

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 razy 500 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez bardzo prosze o pomoc , ja i moja rodzinka :( znowu zepsul mi sie samochod , na naprawe wydalam 3000 , muaze kupis nowe auto , pozatym w czerwcu lecimy do Lisbony i po tym jak musialam wydac na samochod to nie wiem co my w tej Lisbonie jesc bedziemy wiec prosze przysylajcie pieniazki z dopiskiem na jedzenie , podam zaraz nr kinta dla powaznych ludzi o dobrym sercu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorób sobie jeszcze ze 6 dzieci i dostaniesz kolejne ok. 4 tys. za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież autorka pisała ten tekst 6 lat temu wtedy nie było 500 Plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×