Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewymagająca

X-Factor kto wygra ?

Polecane posty

Gość niewymagająca

Kto zajmie 1, kto 2, kto 3 miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noklaa
Pani Małgosia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CEKOLADAAAAAA
GENEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że Ada Szulc wygra, Michał Szpak będzie drugi, a Gienek Loska trzeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fernandinho
Wygra Loska bo to facet z ulicy. Na starą babę duża liczba widzów nie zagłosuje. Podobnie na ciotkę Szpaka bo jesteśmy nietolerancyjni. A ta młoda dziewczyna, ulubienica wojewódzkiego będzie druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancos
szulc bedzie 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy to wielkie gówna. 🖐️ Show robiony pod publiczke, zero obiektywizmu i kreowanie starej raszpli Małgosi na polska Susan Boyle, co ejst żałosne w chooy. :D Wszyscy sa beznadziejni., zadnego polotu i klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewymagająca
1 GENEK 2 SZPAK 3 ADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żakklinn
Moim zdaniem wygra Gienek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie Gienek jest numerem jeden, jak ten facet śpiewa mam ciarki na rękach i nie tylko tam.. :-D Na Szpaka fajnie popatrzeć, ale koleś totalnie nie umie śpiewać. Vera jak zwykle musiala COŚ pierdnąć. A fuj.. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Purpurowa dziwko, popuszczajaca dziury za piatala 🖐️ Dziwka zawsze bedzie dziwka. 😴 i moze mi sie nie BARDZO podobać Gienek, który kreuje się na wielkiego rockmana a klasykę Doorsów wypierdywał majac kartkę z tekstem u stóp. Błehehe. Wielce znawce. Poza tym ten angielski. :O Słuchałam jego autorskich piosenek (a wy co? covery z x factor?) - teksty sa na poziomie Stachurskiego. :D No i najważniejsze - jak taki niszowy (:D) artysta moze się tak podle sprzedawać? No ale jaki kraj tacy artyści. Lecicie na słodkie popierdywanie w Życiu na gorąco o wyjsciu pijaka na "ludzi". Błehehehe. Taka prawda. I piszcie na mój temat co chcecie, ja wiem, ze i tak mam rację. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, moja droga koleżanko Vero BYłaś na stronie Gienek Loska Band?? Widzialaś gdzie ten koleś gra koncerty? w jakichś pieprzo...ych pipidówkach. Gra bluesa, country i Boig z nim. Tylko ja jestem za tym by taka muza leciała w komercyjnych stacjach, by ludzie z underground"u mieli możliwość zaistnieć. Mozesz mnie wyzywać od dziwek, wali mnie to, ale ja też miałam i mam normalne życie i po liceum trafiłam do pracy w wydawnictwie fonograficznym. Rzygać mi się chce na te mechanizmy, na teGWIAZDY w stylu Lady Pank czy Kombii. Chamstwo i buractwo. Wiem co pisze, bo miałam wątpliwą przyjemność wspołpracy z tymi artystami. Kocham Gienka za to kim jest, za jego głos , za skromność za pozostanie sobą do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On jest skromny? :D błahahahahaha jest nadęty ajak odpustowy balonik. :D Kochaj go sobie, całym sercem i nawet tzipą. pewnie goscił w tym rejonach, co? :classic_cool: Mam to w duupie. :) Bluesa to grali Moody Waters, BB King, Joe Bonamasa czy dla przykładu Samuel James (spr&ptw - Rawa Blues 2008). Blues to nie jest zawodzenie o kurde podrózy motocyklem. :D Weź przestań. :D I ty mi tu o Kombii czy Lady Pank nie mów go ossstrrrooo gardzę takim ścierwem, które szumnie jest nazwane muzyką. 😴 Własnie widzę w jakich pipidówkach gra: Poznań, Wrocek, Rzeszów, Zielona Góra, Kwidzyn, Serock, Konin.... :D 🖐️ Myślisz, ze jedynym wyjeebistym polskim miastem jest Warszawa? :D Nie czarujmy się, stary alkus poszedł sie lansować i kosic gruba kasę i niech nie pochlipuje do kamery i prawdzie bo ma jej w sobie tyle, co ja kultury a ty godności. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie ikoną bluesa był John Lee Hooker.. CZytałaś biografię Doorsów? Ktory z nich cokolwiek potrafil? Morisson zmarł na skutek przecpania i przepicia. Niestety takie zycie wpisane jest w życiorys wielkich. Najwięksi zmarli po zażyciu, po zażyciu rownież tworzyli zajebistą muzę. Taka prawda. Verciu. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIEMAHENIU!
Mam wyjebane, nie lubie telewizora. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosemary 6 6 6
Ja mam nadzieje że wygra Gienek, zamierzam nawet zagłosować, do czego serdecznie namawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, czyli zeby zostać dobrym artystom trzeba zemrzeć z przedawkowania albo zachlać sie na amen? :D no to masz zajebisty burdel w głowie. :O 🖐️ Hookera lubisz najbardziej, bo hooker to prostytuka potocznie? :D:D:D:D:D Biografii Doorsów nie czytałam, bopochooy mi to? Film kiedyś ogladałam o Morrisonie. Jak komus sodówka odpierdala to sie zaczyna ostre ćpańsko, chańsko i ruchańsko. Koncza sie na własne życzenie marnujac swój talent, niejednokrotnie przezajeebisty i unikatory. No ale z drugiej strony ilu innych znakomitych artystów dozyło/dozywa sędziwego wieku i umiera w szczęściu i spełnieniu? Ś.P. Frank Zappa (chociaz mam wrazenie, ze nie on a adresat listu doń skierowanego..)powiedział, ze "pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury. I tego sie trzymajmy. Do rozmowa ta prowadzi zupełnie nigdzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Nabuchodonozor
wypierdalaj z tym tematem !!! tu jest erotyka i c.h.u.j mnie obchodzi kto wygra lub przegra w tej szmirze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierrdolę....Vera jak już wyzywasz kogoś to zacznij od swojej psiapsiółczki perv :O:O:O:O🖐️ Zdradzanie, bo "mąż mnie nie zaspokaja tak jak lubię tzn nie napierrdala mnie kutasem po tłustym ryju, nie ciągnie za włosy na waginie" itp jest gorsze od dawania doopy za kasę :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosemary 6 6 6
widze ze nie tylko mnie vera i jej wywody drażnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCC ...
porąbało was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem konsekwentna. Nic się nie zmieniło i dalej nie aprobuję jej poczynań, co nie znaczy, że nie mogę jej lubić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada Szulc jest osobą bardzo irytującą,nie da się na nią patrzeć ani jej słuchać.Jej sposób mówienia jest okropny,jak gada to zatykam uszy,właściwie to ona nie mówi tylko dziamga,z wyglądu też jet jakaś dziwna.W tej branży nie wystarczy śpiewać,liczy się jeszcze wygląd sceniczny,trzeba mieć to coś po prostu,Ada tego nie ma.Mam nadzieję,że nie wygra.A czy wygra Szpak czy Loska to już bez różnicy,głosuję na obydwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCC ...
1.Gienek 2.Szpak 3.Ada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×