Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak ja zdobyc mam

jaka jest pani waga?

Polecane posty

Gość jak ja zdobyc mam

jw na co zwraca uwage? czym ja mozna urazic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajna załoga helikobaktera
ja jestem waga :) jestem inna od innych kobiet, nie jestem słuchowcem, nie urobisz mnie komplementami , raczej czyny zamiast słow, nie znosze flirciarzy, babiarzy... wagi są wrazliwe, zaimponujesz jej znajomością np. sztuki, astrologii urazisz ją brakiem poczucia humoru, sztywniactwem, skąpstwem gadaniem o kasie , jestem wzrokowcem patrze na kazdy usmiech, gest , na pewno uśmiech dużo Ci da uśmiechaj sie do niej, wyrózniaj faworyzuj wśród innych zwłaszcza wśród kobiet, nie podważaj jej zdania , na ogół ma rację , jeśli popełniłeś błąd przyznaj sie przeproś, dziekuj, proś, dla wagi to ważne, sama jest bardzo kulturalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajna załoga helikobaktera
co jeszzcze - nie zwracam uwagi na kase, ciuchy , ale lepiej żebyś był schludny, pedantyzm jednak odstraszy wagę , ponadto gdy zobaczy że poświęcasz jej czas uwagę czułość że traktujesz ją wyjątkowo, ale bez zbędnych słow to bedzie prawie Twoja no i najważniejsze - wystrzegaj sie krytyki i pochwał! waga nie znosi komplementów zwłaszcza takich w stylu "masz piękne oczy" , lepiej powiedz "nie spotkałem takiej dziewczyny jak Ty" albo "ciesze sie że Ciebie poznałem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale ale ale ale ale ale
pani waga jest niestabilna emocjonalnie, od histeryczki po śmieszkę, niby ma dobre poczucie humoru ale łatwo ją urazic, taaaa lubi gest bo lubi kasę, nie znosi krytyki, przytakuj jej we wszystkim to od razu powie, że istnieje porozumienie, moja siostra to waga, połowa koleżanek i kurcze wszystkie sa podobne, no ale ja tez jestem zołza wiec pasujemy do siebie:) aaa wagi mają wiele nałogów, ogólnie problemy ze zdrowiem psychicznym, szybko wpadaja w depresje, tego u nich nie cierpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem waga i nie mam
nałogów. kiedyś paliłam, ale przestałam, rzadko piję i mało. lubie kase ale nigdy nie byłam z facetem, bo był dziany, wręcz przeciwnie, moi byli to golasy, za wszystko ja płaciłam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajna załoga helikobaktera
ale ale ale ale ale ale ale pani waga jest niestabilna emocjonalnie, od histeryczki po śmieszkę, niby ma dobre poczucie humoru ale łatwo ją urazic, taaaa lubi gest bo lubi kasę, nie znosi krytyki, przytakuj jej we wszystkim to od razu powie, że istnieje porozumienie, moja siostra to waga, połowa koleżanek i kurcze wszystkie sa podobne, no ale ja tez jestem zołza wiec pasujemy do siebie aaa wagi mają wiele nałogów, ogólnie problemy ze zdrowiem psychicznym, szybko wpadaja w depresje, tego u nich nie cierpię w większości potwierdzam , szczególnie te zaburzenia psychiczne... jedyne z czym sie nie zgodzę to nałogi - paliłam troche i nie moglam sie uzależnić , wchodziłam codziennie przez jakiś czas na kompa na wiele godzin i potem chcialam sie sprawdzić czy mogę bez tego żyć i mogłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem Wagą i nie mam żadnych nałogów, więc to jakaś bzdura z tymi typowymi dla Wagi uzależnieniami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani waga jest bardzo elegancka, jest estetką Podobno pani Waga jest najbardziej kobieca ze wszystkich znaków. To stuprocentowa Ewa. Jej główną cechą jest zrównoważenie, harmonia i delikatność uczuć. Przez całe życie budzi zainteresowanie płci odmiennej. Jej uroda, powab, melodyjny głoś i takt robią na otoczeniu duże wrażenie. W swojej podświadomości ma zakodowane, że powinna starać się podobać i wykazuje w tym kierunku dużą inicjatywę. Umiejętnie korzysta z wszelkich środków poprawiających i pielęgnujących urodę. Pani Waga pragnie być kochana i podziwiana, dąży do wygodnego i przyziemnego życia. Kiedy nie ma na to warunków, przedwcześnie więdnie kwiat jej urody, a zachowanie staje się mniej eleganckie. Jesienna konstelacja gwiazd obdarza swoje podopieczne zarówno zaletami, jak i wadami. Panie Wagi są więc pogodne, życzliwe, układne, kochające, rodzinne i towarzyskie, ale jednocześnie gadatliwe, zmienne, wścibskie oraz nadmiernie lubiące plotki i intrygi. W domu pani Wagi zawsze jest dużo kwiatów i pięknych przedmiotów. Jej kosmetyki są zwykle w dobrym gatunku i w nadmiarze. Kupuje dużo i często bez zastanowienia. Uważa, że jeśli w tej chwili dana rzecz jest jej niepotrzebna, to na pewno przyda się w przyszłości. Panie Wagi lubią książki, są muzykalne i przepadają za rozrywkami. Często są obdarzone talentami artystycznymi. Dzięki dobrze rozwiniętej intuicji odnoszą sukcesy w dziedzinie prawa i psychologii, ale najlepiej czują się w zawodach wymagających prezencji i umiejętności nawiązywania kontaktów z ludźmi. Spośród tej grupy osób wywodzi się wiele śpiewaczek, malarek, aktorek, modelek, projektantek mody, ale też i sprzedawczyń w sklepach z kosmetykami, pracownic salonów piękności, dziennikarek i działaczek społecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajna załoga helikobaktera
a i jeszcze jedno - musisz pokazać, że Ci zależy, waga lubi konkretnych facetów, wóz albo przewóz, jeśli zbyt długo ją zwodzisz to zaszufladkuje cie do kolegów i nigdy nie bedzie drugiej szansy , nie jest to kobieta lubiąca zabawę w kotka i myszkę, nie lubi motania i fałszu , brak inicjatywy zrozumie jako sygnał "nie zalezy mi na związku nie zalezy mi na Tobie szukam innych wrażen"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ale ale ale ale ale ale
ale ja piszę innych nałogach, np seks:)i procentowo połowa z nich zdradza...i najgorsze ze nie maja wyrzutów sumienia kiedy to robia, a jak mają okres to od razu deprecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu nie zdradziłam i nie zdradziłabym swojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga to waga
Jestem wagą. Zwracam uwagę na gesty, lubię obserwować ludzi. Jestem wzrokowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znana mi waga jest właśnie jak wyżej ktoś napisał estetką, ogromną wagę przykłada do ubrań, otacza się pięknymi rzeczami, nie żałuje pieniędzy na podróże, jest znakomitą organizatorką, ma zdolności przywódcze :) z wad: kapryśna, obrażalska, wścibska, czasami wręcz nietaktowna, bardzo interesowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajna załoga helikobaktera
ale ale ale ale ale ale ale ale ja piszę innych nałogach, np seks i procentowo połowa z nich zdradza...i najgorsze ze nie maja wyrzutów sumienia kiedy to robia, a jak mają okres to od razu deprecha hahaha :D :D idealnie do mnie to pasuje. no uwielbiam seks ale to nic złego. przynajmniej zdrowy nałóg . i fakt nie mam wyrzutów sumienia, mogę sie puścić i mam to gdzieś jakbym splunęła. wagi mają instynkt pierwotny wiara w magie i cuda w doopie mamy zwyczaje i normy narzucone przez człowieka, chcemy sie kochać to robimy to i już. liczy sie chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie mam wyrzutów sumienia, mogę sie puścić i mam to gdzieś jakbym splunęła", "doopie mamy zwyczaje i normy" To chyba jestem wagowym wybrykiem natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, że wątek stary, ale po prostu musiałam się wypowiedzieć. ja jestem wagą i po prostu strasznie denerwują mnie moje "cechy" zodiakalne. jak tak patrzę na siebie z boku to jestem strasznie kapryśna i nadwrażliwa i strasznie niezdecydowana co mnie samą denerwuje ponieważ nigdy nie wiem co wybrać i tracę czas!!!!! uważam dziś że to straszny znak zodiaku... jak ktoś uważa inaczej to niech mnie pocieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ciężko być wagą :( Próbujemy wszystkim dogodzić, wszystkich pogodzić, uszczęśliwić nawet własnym kosztem, a nie da się. Dążymy do równowagi, kochamy harmonię. Przywiązujemy się bardzo do ludzi, ale tylko do tych nielicznych, których na 100% zaakceptujemy. To oni są naszym motorem napędowym i gdy ich zabraknie czujemy pustkę, tracimy motywację. Kochamy piękne obrazy, dobrą muzykę...ale nie docenimy Picassa czy free jazzu. Jesteśmy utalentowane artystycznie i często mamy potrzebę się wyrażać w ten sposób. Z wad na pewno bałaganiarstwo, tzn. lubimy porządek, a jeszcze bardziej, kiedy ktoś inny sprząta, spóźnialstwo, skłonność do depresji, nałogów, przesady, zbyt miękkie serce, lenistwo, nastrojowość, czasem próżność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało kto jest w stanie nas zrozumieć, mamy bardzo bogaty świat wewnętrzny, ale mało przed kim się odkrywamy. Większość ma nas za puste, egoistyczne, rozpieszczone i dziecinne lale, ale na takich ludziach nie zależy nam ani trochę ;) Musimy dobrze wybrać partnera życiowego, inaczej do końca życia będziemy nieszczęśliwe ale nie odejdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mów za siebie ja odchodzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, zgadzam się ze wszystkim co powiedziałaś lub jeśli to były dwie osoby, po tym moim odświeżeniu wątku. i ciężki ten żywot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna osoba;) Tez chyba odejdę, jeszcze "ważę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem waga. Jesten strasznie niezdecydowana i latwo wpadam w depresje, bo zwyczajnie za duzo mysle. Zakochuje sie na zaboj, a potem cierpie przez pare lat kiedy 'nie wyjdzie'. Przejmuje sie bardziej problemami innych niz swoimi, przez co zyje w zawieszeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mają to coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
waga odchodzi i to szysbko jak jest zle traktowana - chyba ze to jakas waga z kompleksami to zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwraca uwagę na detale czy poprawnie się wysławiasz czy nie robisz błędów ort. czy przepuszczasz ją w drzwiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×