Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zlailka

zareczyny zmuszac?

Polecane posty

hej. mam taka sprawe jestem z chlopakiem ponad 5 lat. kochamy się i jestesmy siebie pewni ale problem polega na tym ze on boi sie oswiadczyn. Rozmawialismy o slubie zareczynach niby wszystko bylo ok myslelismy podobnie tak samo. pierscionek wybrany a nawet kupiony i nic juz ponad 2 miesiac dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miminka911
moze czeka na odpowiedni moment? zastanow sie?? zblizaja sie urodziny, imieniny albo jakies wazne dla was swieto? Na pewno nie zmuszaj, pozniej nigdy do konca nie bedziesz pewna czy tego sam chcial? Ja nie zmuszalam, ale tylko przez sam fakt, ze o tym rozmawialismy, ze to do konca nie bylo tylko z jego inicjatywy mam czasami watpliwosci (glownie gdy sie klocimy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nic imieniny urodziny byly. rocznica takze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mam podobną sytuację... jesteśmy 4 lata, rozmawiamy o ślubie, zaręczynach itd od dawna, jeśli chodzi o pierścionek to również wie jakie mi się podobają -zresztą w tym wszystkim nie ten pierścionek najważniejszy, ale ten krok do przodu. sama nie wiem co dokładnie zrobić, chyba trzeba po prostu czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miminka911
hego nie zmuszaj, ale ty go popros.. jest to moze wbrew tradycji, ale inaczej sie nie dowiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie nie tylko ja jedna niechce czekac. chce juz tego chce móc sie cieszyc planowac tak konkretnie nasza przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to po co kupowalismy ten pierscionek. on dobrze wie ze ja czekam co jestesmy razem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miminka911
jak macie ten pierscionek to pewnie w koncu sie oswiadczy. Jestes pewna, ze on tego chce i to opoznienie jest spowodowane jedynie strachem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze chce przynajmniej tak mowic;( choc sama juz niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cew we
ile macie lat? to powiedział ci że jest pierścionek... to tak jakby sie oświadczył:D a Tobie chodizi o takie zareczyny z rodzicami, proszeniem o ręke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy go razem wybrac i kupic. chodzi o poprostu poproszenie o reke i danie tego pierrscionka a potem powiedzenie rodzica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cew we
jestescie jeszcze tacyyyy młodzi :) a kto wpadł na pomysł kupna pierścionka?? wg mnie kuoienie pierscionka jakby wspólnie, ze ty juz wiesz to takie ... zaręczyny! teraz ma nagle robić niespodzianke i cię prosić o ręke?:) przez kupno - stało się to oczywiste jakby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kupno wpadl on. ale postanowil ze on go zabierze a potem chce mi go dac w uroczysty sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cew we
to ile czasu mineło od tego? :) spokojnieeee :D całeżycie przed wami... potem ślub, rodzina, własne mieszkanie...może to jeszcze za wcześnie? Macie prace, jakieś oszczednosci, pewnie nie ;) i mieszkacie oboje z rodzicami, na wszystko przyjdzie czas! uwierz :) potem bedziesz sie śmiała ze w tym wieku chciałas się zaręczac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prace mamy oboje. Slub w mojej jak i jego rodzinie wyprawiaja rodzice. Oszczednosci moze milionów nie mamy ale cos juz na dobry poczatek by bylo. Jestem przekonana ze dalibysmy sobie rade. nawet juz o tym rozmawialismy ale zamieszkac ze soba chcemy dopiero po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miminka911
poczekaj jeszcze troche. raczej chce z tego co mowisz:) i daj znac jak juz sie oswiadczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ervvbb
masz dopiero 21 lat i wiesz że z nim chciałabyś spędzić ŻYCIE?? :) to twój pierwszy facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy ale jestem w 100 procentach pewna.Pewnie pomyslicie ze nie ale ostatnio znalazl sie w szpitalu niby na wycieiciu wyrostka a oknazalo sie ze to guz i wtedy upewnilam sie ze to TEN JEDYNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ervvbb
ja nie mówi ze nie :) studiujecie? ja bym dopiero po studiach Twoich sie na coś decydowała nie teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cew we
odp. na pytanie w temacie - NIE ZMUSZAC :) czekać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani ja ani on nie studiujemy. ja mialam plan ale byly inne wazniejsze sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..... zaskocze was .....
złap go na ciążę .... wiele paniem właśnie tak robi hehehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..... zaskocze was .....
Oczywiście to był żart :D Ale to prawda żew wiele babek tak robi. Sama mam taką koleżankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze robia ale to nie jest wyjscie . moim zdaniem to zagranie ponizej pasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×