Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

berecik-z-antenka

40.ste urodziny faceta - jak prześcignąć byłą żonę?

Polecane posty

Gość violus655
a nie wystarczą jakieś mega emocje dostarczone przez Ciebie? Zamiast wydawać tyle kasy kup sobie jakąś fajna bieliznę, uruchom fantazję i do dzieła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yetttiiii87898
Nie przejmuj się facetem - większość z nich nie jest tego warta.... Piszę to z własnego doświadczenia. Jeśli trafiłaś na jakiś ciekawy egzemplarz, to Ci zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kbhsddjgyuss
Zawsze mnie fascynuja w pewien sposób takie kobiety, które są tak bardzo niepewne własnej pozycji. Dziewczyno, jeśli on Cię kiedyś rzuci, to właśnie dlatego, że jesteś taka niezroganizowana i pozbawiona jakiejkowliek gondości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość \inga///
dziewczyno, piszesz, że "niedawno poznałaś faceta". skoro sprawa jest taka świeża, to po co inwestować tyle kasy? i jeszcze facet ciągle wspomina byłą żonę. no ŻEN na maxa! Daj sobie z nim spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnowlowsa ang\\
tak czytam te watki jak to babeczki zycie sobie truja rozmyslaniem jaki prezent kupic na kolejne urodziny faceta. szkoda ze to nie dziala w druga stronę. bo jakos nie widac ciagle postow od panow na temat rozmyslan, czym uszczesliwic kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiniaut
w moim życiu pojawił się 2 lata temu facet, który totalnie zawrócił moim sercem. powiem wprost szalałam na maksa. ale ostatecznie za dużo gadał o swojej byłej narzeczonej, która go puściła z torbami. naprawdę miałam już dość tej chorej sytuacji. sama też go pogoniłam w diabły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienisolaw-wielki
Na 40.stke kup sobie superbieliznę i nawilżacz dla niego. Potem pozwól mu wejsc, tam gdzie wczesniej dostepu nie mial. Najlepszy prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wfsjjka
A nie można w tym dniu iść poprostu na dobrą kolację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porbrytek5
W takim dniu równie dobrze można olać wszytsko. Jak facet Cię tak poniewiera to co ty się spuszczasz, by mu elegancki prezent kupić? Nie rozumiem takiego zachowania. Jesteś jak typowa ofiara oprawcy. Boisz się go zawieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkoooos
Na 40.tkę polecam dobry alkohol: Moze z tego sklepu:jakitoalk..... ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ce33wds4
Ja stawiam na pomysłowe i zabawne prezenty! A może by tak kupić taką koszulkę: http://www.megakoszulki.pl/40,i,ciagle,sexy,T-shirt-p900.html Wydatek niewielki, a będzie kupa śmiechu :) Taka koszulka może być też dodatkiem do prezentu, jeżeli komuś zależy na kosztowym prezencie, ale myślę, że taka koszulka sprawi więcej radości niż np. markowy zegarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dun Chill
wierzba śmietnik i to samo - nie dościgniesz ona i tak jest lepsza ;-) bo to ty sie wysilasz a nie ona ehehhehe ;-) jestes przewidywalna generalnie ;-))) noooo....cyba że zebami odetniesz gałąź która wisi ci u szyi :-) znasz obcego? on śliną kryszył mury eghegeghe a nie wiertarką umisz tak? ehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×