Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

berecik-z-antenka

40.ste urodziny faceta - jak prześcignąć byłą żonę?

Polecane posty

Gość wisienkanatorcie
patologia to chyba zbyt ciężkie określenie, w której znalazła się ta dziewczyna. Przecież twierdzi, że się fajnie dogadują, więc może to tylko jej wydaje się, że facet ciągle wspomina super interesujące prezenty. A może po prostu brak jej wiary we własne możliwości? Przecież skoro ostatecznie wybrał Ciebie, to coś musisz w sobie mieć:) Pozdrawiam Cie cieplutko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danusiatr.
ojej, ale naskoczyłyście na dziewczynę. no i po co? zamiast podnieść ją na duchu, tylko dowalacie - zupełnie niepotrzebnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierownik stołówki zakładowej
bardzo fajny prezent , spełnianie chłopięcych marzeń to miła niespodzianka. ja bardzo bym sie ucieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scierkapodlogowa
myślę, że każdy ucieszyłby się z takiego prezentu;) bardzo fajnie to wymyśliłaś. nie przejmuj się swoją poprzedniczką. pamiętaj, że teraz to jedynie poprzedniczka, a nie rywalka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalenka183
jesli facet jest zakręcony na punkcie Twoim, a nie byłej żony, to śpij spokojnie. gorzej, jeśli to ona puściła go kantem, a ten jedynie szuka pocieszenia w ramionach drugiej kobiety. niemniej jednak, pomysł z prezentem w postaci jazdy subaru uważam za trafiony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgosiek-sosiek11
wow, super miałaś pomysł! ja na miejscu tego faceta, to bym Cię na rękach nosiła za taki fajny prezent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuuuuteczekkkk
widać, że jesteś strzępkiem nerwów, skoro bardziej niż o urodziny dbasz o rywalizację z byłą laską....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruderka8765678
oj, oj, oj.... Dajcie kobiecie spokój. Grzecznie zapytała, co sądzimy o jej pomyśle na prezent. Nie prosiła wcale o analizę jej związku z tym facetem. Po co więc roztrząsacie to od strony psychologicznej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinokja
I jak? Udały się urodzinki? Mam nadzieję, że była kobieta nie weszła Ci w paradę i zostałaś mistrzynią podarków! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokfdsr
Moze już nie sa razem... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violetka55
a po co takie złośliwosci? ulzyło ci??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko, absolutnie nie zaprza
Autorko, absolutnie nie zaprzątaj sobie głowy takimi obsesyjnymi myślami. Skoro Twój partner jest z tobą, a nie z byłą żona, to oznacza, że jestes od niej lepsza :) Nie ma sensu się głowić, czy prześcigniesz była żonę, czy też nie. Wmów sobie, że w prostym rachunku plusów i minusów, Ty jesteś właśnie PLUSEM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia-dobra-rada 999
Nie mogę zrozumieć dziewczyn, które żyją w strachu przed własnym cieniem. Czy doprawdy tak trudno uwierzyć we własne siły i umiejętności? Dobrze Ci radzę: ogarnij się, bo inaczej on Cię błyskawicznie rzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutellka manuelka
ciocia dobra rada, dobrze rzecze. życie z człowiekiem, który ewidentnie Cie nie szanuje prowadzi donikąd :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murofum
a nie myślałaś może o wycieczce? fajnie sobie uciec czasem od problemów, wścibskich spojrzeń czy wrednych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreatywna krystyna
naprawdę wierzysz, że jedna wycieczki załatwi wszystkie problemy tej dziewczyny?? przecież nie ucieknie od swego niedowartościowania, niepewności i obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdzasfsdfdssdx
Sorry, ale ja nie wierze, że nawet wspomniany tu prezent pozwoli jej odzyskać miłość tego faceta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uytuytuyt
To bardzo fajnie z Twojej strony, że jednak walczysz a nie poddajesz się biernie ;) Bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki i ślę gorące pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia2011
Czterdzieste urodziny. Wszyscy składają życzenia, klepią po ramieniu, żartują, że teraz masz już z górki Urządzasz wielką imprezę, przyjmujesz uściski i prezenty i trzymasz fason do rana, w końcu jesteś dojrzałym, odpowiedzialnym mężczyzną w średnim wieku. Tymczasem przez duszę przewala ci się prawdziwe tsunami uczuć i wątpliwości http://facetpo40.pl/artykul/tekst/ile-wart-jest-facet-po-czterdziestce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe, dobry art!
hehehe, dobry artykuł! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koron-kowa
fakt, 40.stakd al faceta to pierwszy magiczny próg w kierunku starości. wiem, co mówię, bo sama niedawno przechodziłam przez to z moim facetem. jeśli ktoś myśli, że mężczyźni wbijają w wiek i takie tam, to się grubo myli. prezent jak prezent, lepiej pozwól się wykazać swojemu miśkowi w sypialni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oyapyredole
Jeszcze nie zauwazyliscie, ze to marketing szeptany ? Strone z prezentami autorka reklamuje, reszta to pic na wode, by nas podkrecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrydowar
skoro to była żona, to w czym ją chcesz prześcigać? już wygrałaś najważniejsze zawody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to zawody?
a co to zawody? ewidentnie jesteś lepsza, wiec daj se na luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulusiek66
a ja na 40 urodziny mojego męża zamierzam sprezentować mu ciepłe skarpety. i wcale nie widze w tym nic śmiesznego ,ani żałosnego. takie porządne skarpety do górskich wędrówek tez potrafioa kosztowac sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessa Kazimiera
Skoro ten koleś rozmyśla jeszcze o byłej damie swego serca, to zamiast planować jego urodziny, kopnij go w zadek i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazimiera najdosadniej
Kazimiera najdosadniej to ujęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nk rulles
olej jego i jego urodziny. bo widać, że masz do czynienia z dupkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwionanamaxa!!!1
a ja myslałam, że już ją prześcignęłas, skoro pan olał tamtą i jest z tobą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echina.cea
- skok ze spadochronem - ja mojemu kupiłam i był wniebowzięty - zamów mu do pracy aktorkę/modelkę przebraną za Marylin Monroe, która przyniesie tort i zaśpiewa Happy Birthday

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×